کنکوری, مقالات بهارمن

8 جمله انگیزشی برای درس خواندن – جملاتی برای تلنگر

جمله انگیزشی برای درس خواندن
 • حتما تا به حال ماشین یا اسباب بازی کوکی داشته‌اید‌. روی اسباب بازی‌ها یک اهرم تعبیه شده که با چرخاندن آن، انرژی لازم برای کار اسباب‌بازی و حرکت آن فراهم می‌شود. ما انسان‌ها هم همانند یک ماشین یا اسباب بازی کوکی باید هر چند وقت یکبار خودمان را کوک کنیم تا بتوانیم به سمت مقصدمان حرکت کنیم. اراده، انگیزه، انرژی و اهداف ما نیاز به کوک کردن دارند. اگر دانش آموز یا کنکوری هستید، بهتر است جملات انگیزشی زیر را هر روز با خودتان تکرار کنید. جملات انگیزشی برای درس خواندن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند تا تلنگری برای درس خواندن شما باشد.

  انقدر جملات انگیزشی را تکرار کن که ملکه ذهنت شوند

  سعی کنید جملات انگیزشی و حال خوب کن را آنقدر بخوانید و تکرار کنید که جزئی از وجودتان شوند و به باور قلبی‌تان تبدیل شوند. البته در نظر داشته باشید انگیزه و اراده زمانی کارآمد می‌شود که عملگرا باشید، تلاش کنید و پشتکار لازم را داشته باشید آنوقت است که معجزه رخ می‌دهد و شما به هدفتان خواهید رسید.

  قانون پارکینسون چیست و چگونه از آن به نفع خود استفاده کنیم؟

  آیا تا به حال نام این قانون به گوشتان خورده است یا ن؟ یا اصلا می‌دانید از آن در کجا می‌توان استفاده کرد؟ قانون پارکینسون یکی از مفاهیم مهم و رایج در اصول مدیریت است. قانون پارکینسون بیان می‌کند هر کاری به اندازه زمانی که به آن اختصاص دادید، تمام می‌شود.

  قانون پارکینسون

  اولین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  انگیزه بخش‌ترین کلمه، کلمه باید است.

  ارتباط میان جمله بالا و قانون پارکینسون چیست؟

  باید به خود بگویید که باید همین امسال دقیقا همین امسال رتبه مطلوب و دلخواه خود را به دست آورید. به امید سال بعد و سال بعدتر و ایام پشت کنکور نمانید. هر کار یا هدف به همان اندازه‌ای طول می‌کشد که برای آن زمان تعیین می‌کنید. پس بار دیگر به خود بگویید که من باید و باید همین امسال به هدفم برسم.

  دومین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  اولش به آخرش فکر کن تا مجبور نباشی آخرش به اولش فکر کنی!!!

  برای خودتان هدف در نظر گرفتید؟؟ برای خودتان و هدفتان برنامه‌ریزی کردید؟ وقت و زمان رسیدن به آن را تعیین کردید؟ به اینکه در انتها چه می‌شوید یا چه خواهید شد؟ سعی کنید در ابتدا همه جوانب اهداف خود را در نظر بگیرید که در انتها کاسه چه کنم دستتان نباشد.

  برای مطالعه مقاله چهارگام اصلی رسیدن به هدف، اینجا کلیک کنید.

  سومین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  تنها مانعی که بین شما و اهدافتان وجود دارد، همان داستان‌های مزخرفی است که در ذهنتان ریشه دوانده و مدام در مغزتان رژه می‌رود که چرا نمی‌توانید به اهدافتان برسید!!!

  هیچ نشد و نمی‌توانمی وجود ندارد. شما به هر چه بگویید باش، پس می‌شود. به‌جای فکر کردن به اینکه چرا نمی‌توانم به هدفم برسم به این جمله فکر کنید که چگونه و از چه راهی باید به هدفم برسم. نمی‌شوم و نمی‌توانم نباید هیچ جایگاهی در دایره معنایی و لغات شما داشته باشد.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  چهارمین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  اگر می‌تونی تصورش کنی، پس حتما میتونی انجامش بدی!!

  یکی از اصول ایجاد انگیزه تصویرسازی یا تجسم ذهنی است.بتید سعی کنید در ابتدا اهدافتان را در ذهن خود پرورش دهید، به آنها شاخ و برگ بدید، آنها را تجسم کنید، هر آن چیزی که برای ذهن قابل تصور باشد، برای جسم قابل به دست آوردن است. قدرت ذهن خود را دست کم نگیرید.

  پنجمین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  برنامه‌ریزی، آوردن آینده به حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید!!!

  برای همه ما این مطلب پیش آمده که افسوس و حسرت گذشته را بخوریم که اگر این کار را انجام داده بودم یا اگر این کار را انجام نمی‌دادم الان وضعیت کنونی من اینگونه نبود. برنامه‌ریزی برای آینده یعنی اینکه تمام حالات را در نظر بگیریم و بسنجیم و بهترین را برگزینیم. این کار سبب می‌شود، هیچگاه نیاز نشود از کلمه ای کاش …استفاده کنیم.

  ششمین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  انسان‌های بی هدف مجبورند تمام عمر برای انسان‌های هدفمند کار کنند!!

  هدف اصلی و بزرگ یه معمار یا مهندس احداث یک بناست. او برای اتمام پروژه خود هر کاری می‌کند و مطمئنا با پشتکار آن را به اتمام می‌رساند. اما یک کار برای مبلغی ناچیز و برای سیر نگه داشتن شکمش مجبور است چند برابر معمار زحمت بکشد و یک هزارم درآمد آن را نداشته باشد. مطمئنا که معمار برای معمار شدنش هدف از پیش تعیین شده داشته است. اما هیچ کارگری هیچ زمان هدف کارگری نداشته است. این هدف است که به زندگی تمام انسان‌ها جهت می‌دهد. در ابتدا هدف خود را از درس خواندن مشخص کنید.

  برای مشاهده مقاله جملات انگیزشی برای رسیدن به موفقیت، اینجا کلیک کنید.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  هفتمین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  آدمی که بخواهد یک کار را انجام دهد، راهش را پیدا می‌کند و اگر نخواهد آن را انجام دهد، بهانه‌اش را !!!

  انسان‌ها برای رفتن از یک شهر به شهر دیگر کوه‌ها را با آن عظمت در هم شکستند، بر رود و رودخانه و دریا، پل ساختند. اگر انسان بخواهد یک چیز را به دست اورد، جا به جا کردن کوه یا دریا چه اهمیت دارد؟ که اگر بخواهد از آب خوردن هم آسانتر می‌شود. اما اگر انسان نخواهد یک کار را انجام دهد، کوه و دریا که چیزی نیست، جنبیدن یک پشه یا مگس در آسمان هم مانعی بس عظیم و دشوار است.

  هشتمین جمله انگیزشی برای درس خواندن:

  من به شانس اعتقاد دارم، زیرا هر زمان بیشتر تلاش می‌کنم، بیشتر شانس می‌آورم!!!

  در واقع نمی‌توان منکر وجود استعداد، هوش، توانایی، شانس یا … در افراد شد. اما وجود همه این‌ها در صورتیکه تلاش، پشتکار و عملگرایی نباشد، هیچ است. ولی می‌توان استعداد و هوش و ذکاوت نداشت و با تلاش و پشتکار به هدف و مقصد خود رسید. هیچ چیزی مانع اهداف و باور ما نیست. شما برای درس خواندن و موفق شدن به شانس و استعداد و هوش و ذکاوت نیاز ندارید، فقط تلاش کفایت می‌کند.

  دوستان عزیز و مهربانم برای موفق شدن در کنکور و درس‌هایتان فقط تلاش، پشتکار، سختکوشی و عملگرایی کفایت می‌کند. فقط گفتن کلمه باید به اهدافم برسم، کافیست. پس برای خود مانع نسازید، با تلاش مانع‌ها را از سر راه خود کنار بگذارید، کوه‌های سترگ را در هم شکنید و از هیچ تلاشی در راه اهداف خود دست بر ندارید. به جمله خواستن، توانستن است باور قلبی پیدا کنید و مطمئن باشید که هیچ تلاشی بی جواب نخواهد ماند.

  اگر جملات بالا انگیزه لازم برای درس خواندن را در شما ایجاد کرده است، این مقاله را با دوستان کنکوری و اهل درس و یادگیری خود به اشتراک بگذارید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  اگر دوست دارید مشاوره درسی بگیرید و یک همراه در کنار خود داشته باشید یا مهارت‌های مطالعه، یادگیری و تمرکز را یاد بگیرید در پیام‌رسان واتس آپ به شماره 09922405394‏ پیام دهید و با ادمین مجموعه بهارمن ارتباط بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. موفق باشید.

  حرف پایانی جمله های انگیزشی برای درس خواندن

  ما انسان هستیم و طبیعتا بعضی مواقع به انگیزه بیشتری نیاز داریم. خیلی از افراد هنوز نپذیرفتند که گاهی اوقات ناراحت می‌شوند. بنابراین در این مطلب جملات انگیزشی برای دانش آموزان آماده کردیم که تلنگری برای درس خواندن شما باشد. اگر اراده کافی برای انجام کارهایتان را ندارید به دنبال متن انگیزشی، جملات یا ویس های انگیزشی برای درس خواندن و کنکور باشید. اگر خواستید در کانال جملات انگیزشی برای کنکور عضو شوید به شماره ما در واتس‌اپ پیام دهید. شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۹ رای

  1 دیدگاه در “8 جمله انگیزشی برای درس خواندن – جملاتی برای تلنگر

  1. Best Dating App 2021 گفت:

   ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *