دوره های آموزشی بهبود فردی

زندگی مانند یک بازی هست. طبیعتا اگر بازی کردن را بلد نباشیم احساس خوبی نداریم و در آن بازی شکست می‌خوریم. تا به حال به رفتار انسان‌های موفق دقت کرده‌اید؟ دائما در حال کتاب خواندن و یادگیری دوره های آموزشی بهبود فردی هستند. می‌خواهند بازیگر خوبی باشند.

خیلی از افراد بر این باور هستند که یادگیری علم و مهارت فقط باید در مدرسه و دانشگاه باشد. در صورتی که به تنهایی با آموزش‌های مدرسه و دانشگاه به جایگاه خوبی در زندگی نمی‌رسیم. افراد موفق دنیا این مورد را درک کردند و هر روز؛ زمانی را مشخص می‌کنند تا بیشتر یادبگیرند. آن‌ها کتاب می‌‌خوانند و در دوره‌های آموزشی خوب شرکت می‌کنند.

رسیدن به اهداف و خواسته‌ها زندگی

اگر بخواهیم واقعا به خواسته‌های زندگی‌مان برسیم و موفق باشیم باید رفتار‌های افراد را در زندگی خودمان اجرا کنیم. بنابراین نیاز داریم که روی علم و مهارت‌های خود کار کنیم. اثر مرکب را در زندگی جدی بگیریم. اگر آموزش‌های خوبی یاد بگیریم، بعد از مدتی می‌بینیم که چقدر زندگی بهتری داریم. آموزش‌ها در زندگی ما اثر می‌گذارند و به دستاورد‌های موارد پایین می‌رسیم.

 1. حالمان خوب است.
 2. از زمان خود به خوبی استفاده می‌کنیم.
 3. درآمد بیشتری داریم.
 4. از تک تک لحظه‌های عمرمان بهتر استفاده می‌کنیم.
 5. زندگی هدفمندی داریم.
 6. بهتر کتاب می‌خوانیم.
 7. اراده، انگیزه و عادت‌های خوبی در زندگی خود داریم.
 8. با رسالت زندگی‌مان، زندگی می‌کنیم.
 9. نگرش بهتری به دنیا داشته باشیم.

دوره های آموزشی بهبود فردی بهارمن

مجموعه بهارمن آموزش‌های زیادی برای بهبود کیفیت زندگی دارد. اما اگر تا به حال از آموزش‌های رایگان ما استفاده نکردید به هیچ آموزش پولی را تهیه نکنید. اگر آموزش‌های رایگان ما به شما کمک کرد بعد به سراغ آموزش‌هایی بروید که نیاز به سرمایه گذاری دارد. سرمایه گذاری یعنی اینکه در آینده‌ای نزدیک به شما چندین برابر آن بر می‌گردد و از زندگی خود لذت می‌برید. دیگر افسردگی و حال بد و درآمد پایین ندارید و می‌توانید احساس خوشبختی کنید.

امیدوارم روزی برسد که آموزش‌هایی که در مدرسه یاد نمی‌گیریم را خودمان یاد فرزندان و عزیزان زندگی‌مان دهیم. آموزش‌هایی همچون:

 1. مدیریت زمان و هدفگذاری:

  زمان مهم ترین سرمایه ماست. آیا ما یاد گرفته‌ایم که چگونه از زمان خود استفاده کنیم؟ آیا از زمان خود برای رسیدن به اهداف زندگی استفاده می‌کنیم؟ خداوند به تمامی انسان‌ها 24 ساعت زمان داده است. یکی از تفاوت‌های اصلی افراد موفق و غیر موفق این هست که افراد موفق بهترین استفاده را از تک تک زمان‌های خود می‌برند.

 2. سحرخیزی:

  مهم‌ترین عادت افراد موفق سحرخیزی هست. زمانی که همه دارند از خواب بیدار می‌شوند، موفق‌ها مهم‌ترین کار خودشان را به پایان رساندند. صبح زود انرژی و اکسیژن بیشتری در سطح زمین است و ما در سکوت کامل می‌توانیم مهم‌ترین کارهای خود را انجام دهیم.

 3. مهارت‌های مطالعه:

  مهارت هایی مثل تندخوانی، یادگیری بدون فراموشی، نقشه ذهنی یا خلاصه نویسی مبتنی بر مغز، روش مطالعه و حفظیات، یادگیریِ یادگیری و… مهارت‌هایی هستند که ما با فرا گرفتن آن‌ها می‌توانیم از کتاب خواندن و آموزش‌های خود نهایت لذت را ببریم. دیگر از مطالعه کردن خسته نمی‌شویم، به عقب برنمی‌گردیم و تمام نکات آموزشی‌ را در زندگی خود اجرا می‌کنیم. با یادگیری مهارت‌های مطالعه می‌توانیم رتبه‌های بهتری در آزمون‌های مهم زندگی مثل کنکور داشته باشیم.

 4. افزایش درآمد:

  یکی از چرخ‌های مهم زندگی پول است. بدون پول چرخ زندگی به خوبی نمی‌چرخد. بنابراین به آموزش‌هایی نیاز داریم که بتوانیم درآمد خود را چندین برابر کنیم. اگر شما صاحب کسب‌وکار هستید یا مهارتی دارید که می‌توانید با آن کسب درآمد کنید، مجموعه آموزشی بهارمن می‌تواند به افزایش درآمد شما کمک کند.

 5. تمرکز:

  مهمترین مهارت قرن 21 تمرکز است. آیا می‌توانید یک ساعت روی کار خود متمرکز باشید؟ افکار مزاحم وارد سرتان نشود؟ با تمرکز می‌توانیم در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت کار خود را به پایان برسانیم.

 6. رفتار درست و اصولی:

  عادت، انگیزه، اراده رفتار های ما را در طول روز شکل می‌دهند. هر رفتاری که می‌کنیم بخاطر این سه عامل هستند. اما آموزش اهمال کاری و تنبلی هم کمک می‌کند که تنبلی را هم کنار بگذاریم. بنابراین در دوره چهارگام موفقیت ما به یادگیری چهار آموزش افزایش اراده، افزایش انگیزه، ساخت عادت و از بین بردن تنبلی و اهمال کاری می‌پردازیم.

 7. حال خوب:

  زمانی که حالمان خوب باشد، زندگی بهتری داریم. اگر همیشه روحیه‌ای شاد داشته باشیم مورد ستایش خود و دیگران قرار می‌گیریم.

 8. شناخت رسالت زندگی:

  دقیقا برای چه چیزی به دنیا آمده‌ایم؟ چه ماموریت و چه کاری را باید در دنیا انجام دهیم. باید بتوانیم بهترین شغلی که مناسب ما است را پیدا کنیم و در راستای آن عمل کنیم.

امیدوارم که از دوره های آموزشی بهارمن لذت ببرید. لیست تعدادی از آن‌ها را کمی پایین‌تر می‌توانید مشاهده کنید.👇

دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری

امروزه سرعت رشد دنیا بیشتر شده است و باید خودمان را به این رشد برسانیم. اگر بخواهیم خودمان صحیح و خطا کنیم، طبیعتا زمان زیادی را از دست می‌دهیم. برای این که زمان زیادی را هدر ندهیم می‌توانیم از آموزش‌هایی استفاده کنیم که به خوبی در قالب ویدیو قرار گرفته‌اند. مزیت دوره‌های غیرحضوری این است که شما می‌توانید سریعا آن را شروع کنید، به اتومبیل‌ها و وسایل حمل و نقل احتیاجی ندارید و هر زمان که خواستید می‌توانید آن‌ها را شروع کنید و حتی آن‌ها را تکرار کنید.