0
0

8 جمله انگیزشی برای درس خواندن – جملاتی برای تلنگر

1140 بازدید
جملات انگیزشی برای درس خواندن
 • 8 جمله انگیزشی برای درس خواندن – جملاتی برای تلنگر

  حتما تا به حال ماشین یا اسباب بازی کوکی داشته‌اید‌. روی اسباب بازی‌ها یک اهرم تعبیه شده که با چرخاندن آن، انرژی لازم برای کار اسباب‌بازی و حرکت آن فراهم می‌شود. ما انسان‌ها هم همانند یک ماشین یا اسباب بازی کوکی باید هر چند وقت یکبار خودمان را کوک کنیم تا بتوانیم به سمت مقصدمان حرکت کنیم. اراده، انگیزه، انرژی و اهداف ما نیاز به کوک کردن دارند. اگر دانش آموز یا کنکوری هستید، بهتر است جملات انگیزشی زیر را هر روز با خودتان تکرار کنید. جملات انگیزشی برای درس خواندن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند تا تلنگری برای درس خواندن شما باشد. فیلم پایین تقدیم نگاه شما

  در این مقاله قرار است نکات زیر را بیان کنیم: 

  • 8 جمله انگیزشی برای درس خواندن – جملاتی برای تلنگر
  • انقدر جملات انگیزشی را تکرار کن که ملکه ذهنت شوند
  • قانون پارکینسون چیست و چگونه از آن به نفع خود استفاده کنیم؟

  داستان انگیزه برای درس خواندن

  انقدر جملات انگیزشی را تکرار کن که ملکه ذهنت شوند

  سعی کنید جملات انگیزشی و حال خوب کن را آنقدر بخوانید و تکرار کنید که جزئی از وجودتان شوند و به باور قلبی‌تان تبدیل شوند. البته در نظر داشته باشید انگیزه و اراده زمانی کارآمد می‌شود که عملگرا باشید، تلاش کنید و پشتکار لازم را داشته باشید آنوقت است که معجزه رخ می‌دهد و شما به هدفتان خواهید رسید.

  8 جمله انگیزشی برای درس خواندن - جملاتی برای تلنگر

  قانون پارکینسون چیست و چگونه از آن به نفع خود استفاده کنیم؟

  آیا تا به حال نام این قانون به گوشتان خورده است یا نه؟ یا اصلا می‌دانید از آن در کجا می‌توان استفاده کرد؟ قانون پارکینسون یکی از مفاهیم مهم و رایج در اصول مدیریت است. قانون پارکینسون بیان می‌کند هر کاری به اندازه زمانی که به آن اختصاص دادید، تمام می‌شود.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  جملات انگیزشی برای درس خواندن:

  انگیزه بخش‌ترین کلمه، کلمه می‌توانم است

  ارتباط میان جمله بالا و قانون پارکینسون چیست؟

  به خود بگویید که من می‌توانم همین امسال دقیقا همین امسال رتبه مطلوب و دلخواه خود را به دست آورم. به امید سال بعد و سال بعدتر و ایام پشت کنکور نمانید. هر کار یا هدف به همان اندازه‌ای طول می‌کشد که برای آن زمان تعیین می‌کنید. پس بار دیگر به خود بگویید که من می‌توانم همین امسال به هدفم برسم.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  اولش به آخرش فکر کن تا مجبور نباشی آخرش به اولش فکر کنی!!!

  برای خودتان هدف در نظر گرفتید؟؟ برای خودتان و هدفتان برنامه‌ریزی کردید؟ وقت و زمان رسیدن به آن را تعیین کردید؟ به اینکه در انتها چه می‌شوید یا چه خواهید شد؟ سعی کنید در ابتدا همه جوانب اهداف خود را در نظر بگیرید که در انتها کاسه چه کنم دستتان نباشد.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  برای مطالعه مقاله چهارگام اصلی رسیدن به هدف، کلیک کنید.

  تنها مانعی که بین شما و اهدافتان وجود دارد، همان داستان‌های مزخرفی است که در ذهنتان ریشه دوانده و مدام در مغزتان رژه می‌رود که چرا نمی‌توانید به اهدافتان برسید!!!

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  هیچ نشد و نمی‌توانمی وجود ندارد. شما به هر چه بگویید باش، پس می‌شود. به‌جای فکر کردن به اینکه چرا نمی‌توانم به هدفم برسم به این جمله فکر کنید که چگونه و از چه راهی باید به هدفم برسم. نمی‌شوم و نمی‌توانم نباید هیچ جایگاهی در دایره معنایی و لغات شما داشته باشد.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  اگر می‌تونی تصورش کنی، پس حتما میتونی انجامش بدی!!

  یکی از اصول ایجاد انگیزه تصویرسازی یا تجسم ذهنی است.باید سعی کنید در ابتدا اهدافتان را در ذهن خود پرورش دهید، به آنها شاخ و برگ بدید، آنها را تجسم کنید، هر آن چیزی که برای ذهن قابل تصور باشد، برای جسم قابل به دست آوردن است. قدرت ذهن خود را دست کم نگیرید.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  برنامه‌ریزی، آوردن آینده به حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید!!!

  برای همه ما این مطلب پیش آمده که افسوس و حسرت گذشته را بخوریم که اگر این کار را انجام داده بودم یا اگر این کار را انجام نمی‌دادم الان وضعیت کنونی من اینگونه نبود. برنامه‌ریزی برای آینده یعنی اینکه تمام حالات را در نظر بگیریم و بسنجیم و بهترین را برگزینیم. این کار سبب می‌شود، هیچگاه نیاز نشود از کلمه ای کاش …استفاده کنیم.

  انسان‌های بی هدف مجبورند تمام عمر برای انسان‌های هدفمند کار کنند!!

  هدف اصلی و بزرگ یه معمار یا مهندس احداث یک بناست. او برای اتمام پروژه خود هر کاری می‌کند و مطمئنا با پشتکار آن را به اتمام می‌رساند. اما یک کار برای مبلغی ناچیز و برای سیر نگه داشتن شکمش مجبور است چند برابر معمار زحمت بکشد و یک هزارم درآمد آن را نداشته باشد. مطمئنا که معمار برای معمار شدنش هدف از پیش تعیین شده داشته است. اما هیچ کارگری هیچ زمان هدف کارگری نداشته است. این هدف است که به زندگی تمام انسان‌ها جهت می‌دهد. در ابتدا هدف خود را از درس خواندن مشخص کنید.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  برای مشاهده مقاله جملات انگیزشی برای رسیدن به موفقیت، کلیک کنید.

  آدمی که بخواهد یک کار را انجام دهد، راهش را پیدا می‌کند و اگر نخواهد آن را انجام دهد، بهانه‌اش را !!!

  انسان‌ها برای رفتن از یک شهر به شهر دیگر کوه‌ها را با آن عظمت در هم شکستند، بر رود و رودخانه و دریا، پل ساختند. اگر انسان بخواهد یک چیز را به دست اورد، جا به جا کردن کوه یا دریا چه اهمیت دارد؟ که اگر بخواهد از آب خوردن هم آسانتر می‌شود. اما اگر انسان نخواهد یک کار را انجام دهد، کوه و دریا که چیزی نیست، جنبیدن یک پشه یا مگس در آسمان هم مانعی بس عظیم و دشوار است.

  داستان جمله انگیزشی برای درس خواندن

  من به شانس اعتقاد دارم، زیرا هر زمان بیشتر تلاش می‌کنم، بیشتر شانس می‌آورم!!!

  در واقع نمی‌توان منکر وجود استعداد، هوش، توانایی، شانس یا … در افراد شد. اما وجود همه این‌ها در صورتیکه تلاش، پشتکار و عملگرایی نباشد، هیچ است. ولی می‌توان استعداد و هوش و ذکاوت نداشت و با تلاش و پشتکار به هدف و مقصد خود رسید. هیچ چیزی مانع اهداف و باور ما نیست. شما برای درس خواندن و موفق شدن به شانس و استعداد و هوش و ذکاوت نیاز ندارید، فقط تلاش کفایت می‌کند.

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  دوستان عزیز و مهربانم برای موفق شدن در کنکور و درس‌هایتان فقط تلاش، پشتکار، سختکوشی و عملگرایی کفایت می‌کند. فقط گفتن کلمه باید به اهدافم برسم، کافیست. پس برای خود مانع نسازید، با تلاش مانع‌ها را از سر راه خود کنار بگذارید، کوه‌های سترگ را در هم شکنید و از هیچ تلاشی در راه اهداف خود دست بر ندارید. به جمله خواستن، توانستن است باور قلبی پیدا کنید و مطمئن باشید که هیچ تلاشی بی جواب نخواهد ماند.

  اگر جملات بالا انگیزه لازم برای درس خواندن را در شما ایجاد کرده است، این مقاله را با دوستان کنکوری و اهل درس و یادگیری خود به اشتراک بگذارید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

   

  جمله انگیزشی برای درس خواندن

  حرف پایانی جمله های انگیزشی برای درس خواندن

  ما انسان هستیم و طبیعتا بعضی مواقع به انگیزه بیشتری نیاز داریم. خیلی از افراد هنوز نپذیرفتند که گاهی اوقات ناراحت می‌شوند. بنابراین در این مطلب جملات انگیزشی برای دانش آموزان آماده کردیم که تلنگری برای درس خواندن شما باشد. اگر اراده کافی برای انجام کارهایتان را ندارید به دنبال متن انگیزشی، جملات یا ویس های انگیزشی برای درس خواندن و کنکور باشید. اگر خواستید در کانال جملات انگیزشی برای کنکور عضو شوید به شماره ما در واتس‌اپ پیام دهید. شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶۴ رای
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  https://bahareman.com/?p=11670
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  124 نظر در مورد 8 جمله انگیزشی برای درس خواندن – جملاتی برای تلنگر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام علیکم اول از همه خودمون باید خواسته هدف باشیم تا جملات انگیزشی را در بر بگیریم

   15

  2. با سلام و خسته نباشید به شما استاد محترم و تشکر از مقاله عالی شما و امیدوارم که سعی کنم همیشه جملات انگیزشی را در زندگی خود به کار برده و تکرار کنم مخصوصا قانون پارکینسون که خیلی عالی و مهم است که یکی از مفاهیم رایج و اساسی در مدیریت است که هر کاری را به اندازه زمانی که به آن اختصاص داده ایم تمام می شود و خصوصا حرف پایانی مقاله که ما انسان هستیم و طبیعتاً بعضی مواقع به انگیزه بیشتری نیاز داریم . انشالله که بتوانم ما که دانش آموز هستیم زمانی که انگیزه ای برای درس خواندن نداریم با جملات و متن های انگیزشی بتوانیم که برای درس خواندن و آماده شدن برای کنکور انگیزه پیدا کنیم.
   باتشکر

   11

  3. پارکینسون مفید ترین چیزی بود که خوندم تو این مطلب واقعا مفید بود 💙💙

   12

  4. این مقاله عالی بود
   اگر نمیتونی بدویی راه برو اگر نمیتونی راه بری سینه خیز برو فقط به جلو برو این خیلی مهم و حیاتیه 😁🤍

   15

  5. سلام خدمت استاد حامدی عزیز
   این مقاله هم مثل مقاله های قبلی تون عالی بود عالییییی انگیزه یکی از مهمترین چیز ها برای زندگیه و واقعا خیلی هم کمک کننده هست
   یه قانون گفتید به نام پارکینسون که ب نظرم یه قانون فوق العاده هست و میتونه بهمون خیلییی کمک کنه نه تنها تو درس خوندن بلکه تو همه بخش های زندگی مون
   یکی از اصول انگیزه که گفتید تصویر سازی ذهنی بود من این اصول خیلی دوست داشتم به نظرم خیلی میتونه کمکون کنه و واقعا عالیه این کار
   یه نکته دیگه که گفتید این بود که برای خودمون مانع نتراشیم و وقتی تلاش کنیم میرسیم یه طورای باید امیدوار باشیم و تلاش کنیم
   و نکته مهم دیکه ای که گفتید افسوس و حسرت گذشته رو نخوریم ممنون از مقاله عالی تون
   خدا قوت و خسته نباشبد به تیم پرقدرت بهارمن💛😍❤️💛😍

   16

  6. ممنون بابت مقاله مفیدتون
   من امسال پشت کنکوریم و من دقیقا همونیم که نمیخوام این کارو انجام بدم و بهونه میارم
   ولی برای هدفی اصلی ای که برای زندگیم دارم و میدونم که سخت بدست میاد قول میدم که درست عمل کنم و تسلیم نشم

   به امید موفقیت هممون💜💜💜

   12

  7. برای من تاثیر بی انگیزه بودن خیلی واضح بوده تا حالا! زمان‌هایی که کل روز رو به بطالت می‌گذرونم در حالی که نه کنکور رو فراموش کردم نه کار کمی برا انجام دادن، دارم. انگیزه اگه درونی باشه تاثیرش خیلی زیادتر از خوندن جملات انگیزشیه. ولی با این حال انگیزه دادن به دیگران هم کار کمی نیست و میدونیم شاید کسی باشه که خیلی به خودش مطمئن نیست یا اینکه منتظر شنیدنش از کسیه و ما با تاکید به اینکه حتما میتونه موفق بشه باعث تاثیر مثبتی تو زندگی این دوستامون بشیم.

   14

  8. انگیزه سوخت موتور اراده و عمل است. هر شخص برای انجام هر کار در این دنیا هدف و انگیزه لازم دارد. انگیزه می تواند درونی یا بیرونی باشد که نوع درونی آن ماندگارتر و کارآمدتر است. گاهی وقتا انسان ممکن است خسته شود و لازم است در طی آن خستگی استراحت کنیم نه این که دست از تلاش برداریم زیرا در این صورت شکست ما حتمی میشود. بزرگترین انگیزه دهنده به زندگی هر شخص خودش است و هرچه در ذهن انسان باشد یقینا به آن خواهد رسید.

   15

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای ارتباط با بهارمن، یکی از سه راه (واتساپ، اینستاگرام، تماس) زیر را انتخاب کنید: