0
0

تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد

1286 بازدید
تندخوانی و تقویت حافظه در مشهد

سلام سلام به شما دوست عزیزم. در این خبرنامه می‌خواهم در مورد سمینار‌های شهر مقدس مشهد صحبت کنم. برای اولین بار که دوره تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد توسط مجموعه بهارمن برگزار شد. بریم که اطلاعاتی راجب حواشی این سمینار‌ها داشته باشیم.

تندخوانی و تقویت حافظه در مشهد

17 خرداد ماه اولین روزی بود که سخنرانی‌ من در شهر مشهد آغاز میشد. دقیقا در 17 خرداد ساعت 10 صبح من پرواز داشتم. از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه مشهد.

اطلاعات و ثبت نام در دوره نخبگان یادگیری و حافظه

بهترین اتفاقی که در هواپیما برام چی بود؟ من معمولا در پرواز نمی‌خوابم. یعنی خوابم نمیبره که بخوام استراحت کنم. از آنجایی که شب قبل بخاطر هیجان خوابم نبرده بود، در هواپیما بعد از مطالعه کتاب “آنقدر خوب که نتوان نادیده‌ات گرفت” خوابم برد. زمانی از خواب بیدار شدم که هواپیما داشت فرود می‌آمد.

تندخوانی و تقویت حافظه

تندخوانی و تقویت حافظه در مشهد

اولین صحنه‌ای که از پنجره هواپیما دیدم، گل‌دسته‌ها و گنبد امام هشتم یعنی امام رضا (ع) را مشاهده کردم. واقعا حس خوبی بود، امیدوارم که شما هم تجربه کنید.

به سمت هتل پردیسان حرکت کردیم و ساعت 14 بود که بعد از غذا توانستم استراحتی 20 دقیقه‌ای داشته باشم. در همان روز اول دو سخنرانی سنگین داشتم. خداروشکر خسته راه نبودم و آنقدر مشتاق صحبت کردن در جمع بودم که خستگی‌رو متوجه نمی‌شدم.

دو نکته مهم آموزشی

ایده‌های خود را بنویسید وگرنه فراموش خواهیم کرد. در هواپیما ایده نوشتن کتاب جدید به ذهنم رسید. که چگونه بدون دانشگاه رفتن بتوانیم موفق شویم. این قضیه جریانی مفصل دارد بنابراین سعی می‌کنم در مقاله‌های بهارمن آن را توضیح دهم. اگر بازخورد خوب داشت، حتما این کتاب را می‌نویسم.

تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد

نکته مهم دوم:

هیچ کاری برای دقیقه 90 نمانده بود. تمام کارهایی که حتی در شهر مشهد داشتم برنامه‌ریزی شده بود و از قبل انجام داده بودم. شما چگونه عمل می‌کنید؟

در سه روز شش سخنرانی

جالبه بدانید تمام افرادی که مدرس هستند و دوست من هستند، می‌گفتند که چگونه توانستی ۴ ساعت صحبت کنی. این کار بسیار ساده است و فقط به کمی تمرینات صداسازی نیاز است. شما هم می‌توانید صدای خود را قدرتمند‌تر کنید.

ویژگی‌های مهم دوره تندخوانی، کلیک کنید

تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد

یکی از بهترین تمرین‌ها این است که با صدای بلند از روی یک کتاب بخوانید. این تمرین را شروع کنید و هر زمان که احساس کردید تار‌های صوتی به خوبی کار خودشان را انجام نمی‌دهند این تمرین را متوقف کنید. در دوره vip که بعد از دوره عمومی مشهد برگزار شد، بیشتر از 5 ساعت سخنرانی داشتم و هیچ احساس ناراحتی در گلو و حنجره خود نکردم.

بعد از 6 جلسه معارفه دوساعته نوبت آن شد که در روز جمعه به تاریخ 21 خرداد ماه سال 1400 دوره نخبگان یادگیری و حافظه را شروع کنیم.

تندخوانی و تقویت حافظه

مردم پر شور و شوق شهر مقدس مشهد در دوره نخبگان یادگیری و حافظه

به معنای واقعی کلمه وقتی انگیزه مردم شهر مشهد را میدیدم آنقدر احساس خوبی پیدا می‌کردم که اصلا خستگی متوجه نمی‌شدم. الان که دارم این مطلب را می‌نویسم، یاد این افتادم که در پنج جلسه دوره حتی یک دقیقه هم روی صندلی نشستم. قبل از شروع هر سخنرانی واقعا مشتاق آن هستم که سریع‌تر صحبت‌های خودم‌رو شروع کنم.

تندخوانی و تقویت حافظه

تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهددر حین سخنرانی حتی گذر زمان را هم متوجه نمی‌شوم. این یعنی علاقه واقعی که هر انسان می‌تواند در مسیر آن به رضایت از زندگی برسد. امیدوارم تمام شما عزیزان که این مطلب را مطالعه می‌کنید، بتوانید مسیر زندگی خود را پیدا کنید.

برای پیدا کردن رسالت زندگی خود، کلیک کنید.

بارها و بارها در سمینارها و رسانه‌های مختلف گقتم که کسانی که در سمینارهای من شرکت می‌کنند مثل خانواده من می‌مانند و امیدوارم موفقیت تک‌تک این عزیزان را ببینم. شهر مشهد یکی از آن شهرهایی هست که مردمی خونگرم و مهربان دارد. خنده روی لب حضار برای سخنران بسیار مهم است که این لبخند و ویژگی مهم را مردم عزیز شهر مشهد در دوره نخبگان یادگیری و حافظه داشتند.

تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد

دوره نخبگان یادگیری و حافظه بهارمن

در 5 جلسه تمامی مهارت‌های مطالعه را کار کردیم. خیلی از دوستان در جلسه اول توانستند سرعت مطالعه خود را تا سه برابر افزایش دهند. بسیار برای من خوشایند است که شرکت کنندگان دوره بعد از سه روز با احساس خوب و هیجان بیان می‌کنند که توانستند یک کتاب 200صفحه‌ای را در کمتر از 2 ساعت مطالعه کنند.

واقعا احساس خوبی است که بتوانیم بهترین کتاب‌های دنیا را در کمترین زمان مطالعه کنیم و بهتر درک کنیم. مثلا وقتی در هواپیما بتوانیم تمرکز بالایی داشته باشیم و یک کتاب را تمام کنیم واقعا احساس خوشایندی به انسان دست میدهد.

تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد

حرف پایانی دوره تندخوانی و تقویت حافظه شهر مشهد

خرسندم که در راستای رسالتم دارم گام‌های بزرگی برمیدارم. کتاب خواندن می‌تواند مسیر زندگی تمام افراد دنیا را تغییر دهد. خداروشکر که می‌توانیم کاری کنیم که افراد علاقه بیشتری نسبت به مطالعه داشته باشند. از همان ابتدا که به دنیا می‌آییم آموزش و یادگیری ما شروع می‌شود.

هر چه که الان بلد هستیم مدیون آموزش‌هایی هستیم که یاد گرفتیم. در بزرگسالی هم با کتاب خواندن به این آموزش‌ها ادامه می‌دهیم تا بتوانیم به بهار زندگی خودمان نزدیک و نزدیک‌تر شویم. خوشحالم که دوره تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد به خوبی برگزار شد.

یادتان باشد که شما هم جز خانواده بزرگ بهارمن هستید. هدف ما این هست که به بهار زندگی خودمان برسیم و بعد از آن کمک کنیم که دیگران هم به بهار زندگی‌شان نزدیک‌ و نزدیک‌تر بشنوند. شاد و سلامت و ثروتمند باشید. خداروشکر که دوره تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد به خوبی و خوشی به اتمام رسید. به زودی بر میگردم. برای اطلاعات بیشتر دوره تندخوانی و تقویت حافظه روی عکس پایین کلیک کنید.

اطلاعات و ثبت نام در دوره نخبگان یادگیری و حافظه

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=7714
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد تندخوانی و تقویت حافظه در شهر مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. باسلام وارادت
    دوره بی نظیر ونابی رو گذروندیم یادش بخیر
    وهنوز تا هم اکنون دهریم پشتیبانی دریافت می کنیم
    دمتو ن گرم استاد بی بدیل و کم نظیر از این همه لطف و ایثارتون🙏🙏🙏🙏🙏🌷🌷🌷

    2