0
0

چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

4481 بازدید
چگونه پولدار شویم

یکی از مهمترین انشاهای دوران دبستان که مطمئنا همه ما روزی به آن فکر کرده‌ایم و راجع به آن یک انشا نوشته‌ایم این بوده که علم بهتر است یا ثروت؟ همیشه و همه افراد، حتی افراد با استطاعت مالی بالا، بین دوراهی علم بهتر است یا ثروت؟ مانده‌اند، از نظر شما کدام بهتر است؟ حتی من، یعنی امیرحسین حامدی، بچه که بودم فکر می‌کردم پول بسیار مهم است. بعد از این همه سمینار و همایش در شهر‌های مختلف ایران، به همان تفکر کودکیم رسیدم که پول بسیار مهم‌تر از چیزی است که من یا دیگران به آن فکر می‌کنیم. نظر شما چیست؟ چگونه پولدار شویم؟

در جامعه امروز که تمام افراد از وضع اقتصادی به ستوه آمده‌اند بی‌گمان همه افراد به دنبال چگونه پولدار شدن هستند و به علم و آگاهی توجهی ندارند. اما بی‌شک انسانی می‌تواند ثروتمند شود که از هوش، علم و آگاهی بسیاری برخوردار است. سعی کرده‌ایم راه و رسم چگونه پولدار شدن را به شما بیاموزیم. با ما تا انتهای مقاله چگونه پولدار شویم، همراه شوید.

 

مشاهده دوره راز شاد زیستن بهارمن

 

قانون جذب و چگونه پولدار شدن

لذت و شادی با پول

پول خوشبختی نمی‌آورد ولی نبود آن باعث می‌شود که انسان رنج‌ها و دردهای زیادی متحمل شود. با داشتن پول می‌توان به انسان‌های بیشتری کمک کرد. به نظر خودتان می‌توانید به استطاعت مالی برسید؟

 

استطاعت مالی

استطاعت مالی به معنای این است که مستقل باشیم و دستمان در مقابل دیگری دراز نباشد. از یک رفاه متوسط در جامعه برخوردار باشیم و در رفع نیازهای روزانه خود توانا باشیم. فردی که دارای این خصوصیات باشد فردی است که به استطاعت مالی در زندگی خود رسیده است.

در مقاله چگونه پولدار شویم به سوالات زیر پاسخ داده می‌شود:

 • بدون سرمایه چگونه پولدار شویم ؟
 • چگونه سرمایه گذاری کنیم ؟
 • چگونه با پول کم درآمد زایی کنیم ؟
 • چه نگرشی به پول و ثروتمند شدن داشته باشیم ؟

 

در ایران چه مقدار باید درآمد داشته باشیم

به نظر من (امیرحسینحامدی) اگر بتوانید در ایران ماهانه 30 تا 50 میلیون تومان درآمد داشته باشید، می‌توانید در شرایط خوبی زندگی کنید. سعی می‌کنم در این مقاله از سایت بهارمن شیو‌‌ه‌هایی را به شما ارائه دهم که به این درآمد در ماه نزدیک شوید.

سرفصل‌های مطلب چگونه پولدار شویم

 1. ذهنیت و باور‌های درست
 2. افزایش درآمد
 3. چگونه پول جمع کنیم
 4. سرمایه گذاری درست

سرفصل اصلی که می‌خواهیم بیشتر در مورد آن یاد بگیریم، بخش چهارم است. در این مطلب بیشتر روی سرمایه گذاری درست یاد می‌گیریم.

باور درست در مورد پول

در ابتدا باید باور داشته باشید که شما می‌توانید به ثروت زیادی دست پیدا کنید. اگر باور اشتباهی در مورد پول در‌آوردن داشته باشید، هیچ زمان اقدام نمی‌کنید. به عنوان مثال کسی که باور دارد در ایران پول نیست، چه کاری انجام می‌دهد؟ طبیعتا هیچ کاری انجام نمی‌دهد. چون باور دارد که در ایران هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.

اولین گام برای پول در آوردن این است که خود را باور کنید. باور به این که می‌توانید به پول زیادی دست پیدا کنید. در حال حاظر ایران یکی از کشور‌هایی است که به راحتی می‌توانید، پول در بیاورید. در کشور‌های دیگر سطح تخصص و مهارت افراد بالاست. به همین خاطر پول خوب در آوردن در کشور‌های توسعه یافته کار سختی است.

دیگر در مورد قیمت دلار و گرانی‌ها صحبت نکنید. با غر زدن و صحبت کردن در مورد مشکلات، قیمت خود را پایین می‌آورید. شما قدرت‌های زیادی دارید که می‌توانید از آن‌ها برای پول‌ در آوردن استفاده کنید. دیگر انرژی و تمرکز خود را بیهوده مصرف نکنید.

 

تمرکز روی یکی از مشکلات برای ورود پول

پولدار ترین مردم دنیا چه کسب‌وکارهایی دارند؟

ما با انجام هر کاری نمی‌توانیم به درآمد‌های خوب دست پیدا کنیم. پس نیاز هست که الگوهای موفقی را بشناسیم تا بتوانیم ایده‌های خوبی را در ذهن خود بپرورانیم. مثلا چرا جف بزوس می‌تواند در هر ساعت بیشتر از 350 میلیارد تومان درآمد داشته باشد؟ بله درست خواندید. این فرد جز ثروتمند‌ترین افراد جهان است. نمودار پایین را مشاهده کنید تا به سراغ اصل موضوع برویم.

ثروت شغل نام ردیف
219$ کارآفرین ایلان ماسک 1
177$ کارآفرین جف بزوس 2
158$ کارآفرین برنار آرنو 3
129$ کارآفرین بیل گیتس 4
118$ سرمایه گذار وارن بافت 5

پولدار ترین و ثروتمند ترین افراد دنیا چگونه پولدار شدند؟

بریم سراغ یه آمار جهانی که دید بهتری به دنیا داشته باشیم؟ شاید فکر کنید که خیلی از افراد از ارث خانوادگی توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند. اما اینطور نیست. در حال حاضر 56 درصد افراد ثروتمند خود ساخته هستند. 31 دصد دیگر بخشی از پول خود را بصورت ارث دریافت کردند و بخشی دیگر را خودشان خلق کردند و فقط 13 درصد افراد پولدار، پول خودشان را ارث به دست آورده اند. در نمودار پایین این موضوع را بخوبی طراحی کردم تا به درک بهتری از این موضوع داشته باشید.

 

چگونه پولدار شدند

آیا وقت آن نرسیده که خودتان را باور داشته باشید؟ هنوز هم فکر می‌کنید که نمی‌توانید پولدار شوید؟ اگر پاسخ شما بله است، می‌خواهم خبر خیلی خوبی را به شما بدهم. آن هم این است که در این مطلب یکی از مهم‌ترین راز های ثروت را متوجه می‌شوید. این که چگونه در مدت زمان کمی پولدار شویم. یک نفس عمیق بکشید و مشتاقانه به مطالعه این مطلب بپردازید.

چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم

چگونه می‌توانید پول بیشتری را به دست آورید؟ آیا در کسب‌و کار خود تخصص دارید؟ آیا مهارت‌های جانبی کسب‌و‌کار خود را فرا گرفته‌اید. آیا می‌توانید به خوبی با مشتری‌ها و مخاطبان خود ارتباط بگیرید؟ راهکار چیست؟

چگونه پول در بیاوریم؟

برای پول در آوردن بیشتر میزان تخصص و مهارت‌های خود را افزایش دهید. درآمد افرادی که تخصص دارند 10 برابر افراد معمولی است. تخصص لازم را می‌توانید در کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی به دست آورید. شما در ادامه این مطلب محتوای نابی یاد می‌گیرید که تا به حال به گوش‌تان نخورده است. کافیست برنامه ریزی برای چگونه پولدار شدن داشته باشیم.

چگونه پولدار شویم؟

بهای آن را بپردازید. باید روی خود سرمایه گذاری کنید و بهای موفقیت را بدهید. یادتان باشد بهای موفقیت، فقط پول نیست. انرژی، زمان و شجاعت برای خروج از ناحیه امن شما هم هست. آیا حاضر هستید برای دوره‌های خوب به خارج از شهر خود یا کشور‌های دیگر بروید؟ شجاعت دارید در جمع سخنرانی کنید و خود یا محصول خود را معرفی کنید. آیا شجاعت سرمایه گذاری کردن روی خود را دارید؟

تمام انسان‌های موفق بهای موفقیت را پرداخت کردند. اگر از نظر شما کسی به موفقیت رسیده است، تشویقش کنید. مطمئن باشید که برای آن زحمت کشیده است. یادتان باشد که شما هم می‌توانید.

چگونه پول جمع کنیم، بهینه خرج کردن

بهینه خرج کردن به معنای کم خرج کردن نیست. در واقع شما باید هوشمندانه خرج کنید. بهترین لباس‌ها و تجهیزات را برای خود بخرید. مثلا اگر لباس‌های بی‌کیفیت بخرید زود از بین می‌روند و شما مجبور هستید لباس‌های دیگری هم جایگزین کنید و تعداد آن‌ها را بیشتر کنید.

اما اگر یک لباس 2میلیون تومانی بخرید این لباس برای شما طول عمر بیشتری دارد و اعتماد بنفس شما را بیشتر می‌کند. البته حواستان باشد که بهترین جنس را با قیمت مناسب پیدا کنید. تعداد را کاهش دهید و کیفیت را بیشتر کنید. این گونه در پولتان صرفه جویی می‌کنید.

شرکت در بهترین آموزش‌ها

بهترین کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی را شرکت کنید. دوره‌ها و کتاب‌ها باعث می‌شوند، تخصص شما بیشتر شود. طبیعتا این دوره‌ها گران‌تر هستند اما شما را راحت‌تر و سریع‌تر به مقصدتان می‌رساند. تا به حال بیشتر از 50 نفر که در دوره‌های تندخوانی دیگران شرکت کردند، دوباره در دوره نخبگان یادگیری و حافظه بهارمن شرکت می‌کنند. این آمار نشان می‌دهد که اگر در دوره‌ای به اشتباه شرکت کنید، مجبور هستید دوره‌ای کامل‌تر و بهتر هم شرکت کنید.

مطمئن باشید که کتاب خواندن یا شرکت کردن در دوره‌های آموزشی خوب، سرمایه گذاری است. هزینه آن به شما دیر یا زود بر‌می‌گردد. در خواب هم می‌توانید پول در بیاورید، کافیست تخصص داشته باشید. مواردی که به شما می‌گویم را خودم در زندگی خود اجرا کرده‌ام. لطفاً با دقت مطالعه کنید.

اول بکارید بعد درو کنید

نکاتی که اینجا ارائه می‌کنم، خلاصه بیش‌از 500 کتابی است که مطالعه کردم. آیا حاضرید، 500 کتاب مطالعه کنید؟

چگونه پولدار شویم ؟ ثروتمندان اول می‌کارند و بعد درو می‌کنند. افراد عادی می‌خواهند اول درو کنند. در صورتی که هیچ کاشتی وجود ندارد. بنابراین افراد معمولی نمی‌توانند چیزی درو کنند. در بخش بعدی در مورد سرمایه‌گذاری اطلاعات خوبی به دست می‌آورید.

یادتان باشد موفق‌ها اول سرمایه‌گذاری می‌کنند بعد برداشت می‌کنند.

 

چگونه پولدار شویم. میخواهم کتابخوان شوم

سرمایه گذاری درست

به مهم‌ترین بخش آموزشی این موضوع رسیدیم. با هر درآمدی که دارید شما می‌توانید سرمایه گذاری کنید. حتی اگر درآمد هم نداشته باشید، می‌توانید سرمایه گذاری کنید. انسان‌های زیادی وجود داشتند که با درآمد کم ولی سرمایه‌گذاری درست توانستند به ثروت قابل توجهی دست پیدا کنند.

متاسفانه در مدرسه یاد نگرفتیم که چگونه پولدار شویم یا پول بیشتری به دست بیاوریم. در صورتی که پول و درآمد یکی از چرخ‌های مهم زندگی هست. نکاتی که در این قسمت اشاره می‌شود بخشی از کتاب پدر بی‌پول، پدر پولدار از رابرت کیوساکی هست. در این کتاب الکترونیک می‌خواهیم به زبان ساده‌تر و کاربردی‌تر سرمایه گذاری درست را یاد بگیریم.

درآمد و هزینه در سبک زندگی افراد پولدار

تمامی ما انسان‌ها یک درآمد داریم. حتی اگر دانش‌آموز هم باشید درآمد دارید. چون بالاخره یک پول تو جیبی دریافت می‌کنید. درآمد ما می‌تواند از کسب‌وکارمان، عیدی، پاداش، ارث و… باشد. به صورت خلاصه هر چیزی که پول به جیب ما اضافه می‌کند. به تصاویر زیر با دقت نگاه کنید تا متوجه شوید چگونه پول جمع کنیم و چگونه پولدار شویم .

 

بخش درآمد در چگونه پولدار شویم

 

هم‌چنین تمامی ما انسان‌ها هزینه‌هایی داریم. این هزینه‌ها شامل خورد‌و‌خوراک، پوشاک، خانه و… شود. طبیعتا این هزینه‌ها باعث می‌شود پول از جیب ما خارج شود. هر چقدر که بهینه‌تر مصرف کنیم به نفع ما هست.

بخش هزینه در چگونه پولدار شویم

 

دارایی‌ها و بدهی‌ها

هر چیزی که باعث شود ما بدون کار کردن پول بیشتری در بیاوریم در دسته‌بندی‌ دارایی‌ها قرار می‌گیرد. دارایی‌ها باعث می‌شوند که ما پول به جیب‌مان اضافه کنیم. هر چقدر دارایی بیشتری داشته باشیم، به پول بیشتری دست پیدا می‌کنیم. دارایی‌ها مثل ملک، طلا، بورس، دارایی معنوی و… مثلا سایت بهارمن یک دارایی معنوی برای من و مجموعه بهارمن است. سایت ما به جایی رسیده است که روزانه خرید‌های مختلفی دارد.

 

دارایی درسبک زندگی افراد پولدار

همه ما یک سری بدهی‌ها داریم. بدهی‌ها پول از جیب ما خارج می‌کنند. مثلا گوشی موبایل یک بدهی است. افت قیمت، خرید شارژ، تعمیر و نگهداری و… از جمله خر‌ج‌هایی هست که گوشی موبایل برای ما به همراه می‌آورد.

 

بدهی درسبک زندگی افراد پولدار

چگونه ثروتمند شویم

تا به الان متوجه شدیم که درآمد و دارایی پول به جیب ما اضافه می‌کند و هزینه و بدهی پول از جیب ما خارج می‌کند. حال با توجه به این موضوع می‌خواهیم تصمیمات فقرا، افراد معمولی و افراد ثروتمند را بررسی کنیم. به اشکال پایین با دقت مشاهده کنید.

 

تصمیمات فقرا درسبک زندگی و مائل مالی

فقرا بخاطر اوضاع نا به سامانی که دارند، تمام درآمدشان خرج ملزومات زندگی‌شان می‌شود. هیچ کار دیگه‌ای نمی‌توانند انجام دهند. شما که دارید این مطلب را می‌خوانید، جز فقرا نیستید. چون گوشی موبایل و اینترنت دارید. سبک زندگی که در بالا اشاره شد برای کسانی هست که دچار فقر مطلق هستند. در گام بعدی به سراغ افراد معمولی می‌رویم. افردای که رشد مالی چندانی در زندگی ندارند.

افراد معمولی چگونه پولدار شوند؟

اکثر ما ایرانی‌ها جز این دسته قرار می‌گیریم. یعنی افراد معمولی و سریعا با افزایش درآمد، کیفیت زندگی خودمان را بیشتر می‌کنیم. مثلا وام می‌گیریم و برای زندگی بهتر اقدام می‌کنیم. با وامی که می‌گیریم برای خودمان بدهی می‌خریم. از این وام برای خرید گوشی موبایل، مبل، ماشین، خانه بهتر و… استفاده می‌کنیم. این باعث می‌شود که نتوانیم در آینده ثروتمند شویم.

 

تصمیمات افراد معمولی درسبک زندگی و مسائل مالی

افراد معمولی با درآمدی که دارند، بدهی برای خود می‌خرند. بدهی‌ها باعث می‌شود که هزینه‌های بیشتری داشته باشند. بصورت کلی این اقدامات باعث می‌شود که مقدار هزینه و بدهی‌های این افراد بیشتر شوند و نتوانند ثروتمند شوند. مثلا گوشی میخرند. آیا شما جز این دسته از افراد هستید؟ با پولی که به دستتان میرسد، چه کاری انجام می‌دهید؟

بریم سراغ مهم‌ترین بخش مقاله چگونه پولدار شویم؟

همه ما برای به دست آوردن پول بیشتر باید بدانیم که چگونه پولدار شویم ، چگونه پول جمع کنیم ، چگونه پول در بیاوریم. از شما می‌خواهم مثل افراد معمولی عمل نکنید و رفتار ثروتمندان را داشته باشید.

باور و رفتار ثروتمندان

بهترین تصمیمی که در زندگی مالی خود می‌توانیم بگیریم چیست؟ آیا می‌خواهید مثل یک ثروتمند عمل کنید و هر روز پول بیشتری را به دست آورید؟ خب دقیقا باید چکاری انجام دهیم. تمامی افراد یک ورودی پول داشتند. حال چگونه پولدار شویم …

 

تصمیمات افراد ثروتمند درسبک زندگی و مسائل مالی

تصمیم، کلید تغییر

برای این که ثروتمند شوید باید با درآمد خود دارایی بخرید. دارایی‌های شما درآمد بیشتری برای شما به همراه می‌آورند. از سود دارایی‌های خود می‌توانید هزینه‌های خود را پرداخت کنید. با این روش هر روز بیشتر ثروتمند می‌شوید.

از شما می‌خواهم این تصمیم را جدی بگیرید. چون می‌توانید به خودتان و دیگران بیشتر کمک کنید. زمانی که مجموعه بهارمن به درآمد بیشتری رسید، توانستم افراد بیشتری را استخدام کنم. تبلیغات بزرگ‌تری کنم و به انسان‌های بیشتری کمک کنم. بیشتر ببخشم، بیشتر نذر دهم و… . همه این‌ها بخاطر تصمیمات درست بود.

بهترین سرمایه گذاری

احتمالا تصمیم گرفتید که برای خود دارایی بخرید تا ثروتمند شوید. اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید. همانطور که گفته شد باید مهارت‌ها و تخصص خود را بیشتر کنید. بیشتر کتاب بخوانید و روی خود سرمایه‌گذاری کنید. به ترتیب اولویت بهترین سرمایه گذاری‌ها را برای شما می‌نویسم. هر چقدر پایین‌تر رویم ریسک بیشتری باید انجام دهیم:

 • سرمایه گذاری روی خود
 • سرمایه گذاری روی کسب‌وکار خود
 • سرمایه‌گذاری روی چیزی که بلدی مثلا بورس، طلا، ارز دیجیتال و…

 

تو میتونی پولدار بشی

سرمایه گذاری پر سود و بدون ریسک

بیایید تصور کنیم که سرمایه ای اندک داریم و این سرمایه برای شروع چرخه پولسازی بسیار کم است… پس چگونه می‌توان آغاز کرد؟ اگر کمی بیشتر توجه کنید، در اصل متوجه می‌شوید که شما خودتان را دارید. بزرگترین پتانسیل در دسترس برای سرمایه گذاری با ریسک نزدیک به صفر، خود شما هستید.

شروع یک آموزش، یادگیری یک مهارت، خواندن یک کتاب مفید و عملیاتی کردن هر آنچه که تاکنون آموختید می‌تواند یک آغاز درخشان برای رسیدن به درآمد باشد.

سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است: کِی و از کجا شروع کنم؟!

بهترین جواب برای این پرسش همین الآن است. هر لحظه ای را که درمی‌یابید، ذخیره ای در قلک آینده خود دارید.

بهترین شروع، از همینجاست. با شرکت در آموزش های کاربردی، قدمی رو به جلو برای زندگی بهتر برمی‌دارید.

 

بنر دوره های بهارمن

حرف پایانی چگونه پولدار شویم

یک محقق به اسم تام کرلی روی زندگی افراد ثروتمند دنیا، تحقیقات بزرگی انجام داد. متوجه شد که 86درصد از این افراد، حداقل روزی یک ساعت کتاب می‌خوانند و دوره‌های آموزشی زیادی را شرکت می‌کنند. سوال مهم:

بدون یادگیری چقدر می‌توانید رشد کنید؟ هر چیزی که الان بلد هستیم بخاطر یادگیری‌هایی است که از قبل داریم. پس چرا آموزش یادگیری خود را متوقف می‌کنید؟

بهای موفقیت خود را برای رسیدن به یک زندگی بهتر پرداخت کنید. شرایط امروز زندگی شما، بخاطر تصمیمات گذشته شماست. تصمیمات امروز شما زندگی فردای شما را می‌سازد. ترس را کنار بگذارید و هوشمندانه عمل کنید. یادتان باشد کار‌های تکراری، نتایج تکراری دارند. در این مقاله یاد گرفتیم چگونه پولدار شویم. امیدوارم عملگرایی بالایی نسبت به این مقاله داشته باشید.

اطلاعات دوره عملگرایی بهارمن
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=8438
اشتراک گذاری:

نظرات

538 نظر در مورد چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. بازتاب: عوامل موثر بر یادگیری (آپدیت 2022) ـ مجموعه آموزشی بهارمن
 2. سلام ممنون از مقاله خوبتون
  دیدگاهم نسبت به استطاعت مالی عوض شد
  علاوه بر اون روی تغییرات مخصوصا اول کاشتن و بعد درو کردن تمرکز میکنم.

  2

  1. سلام امیرحسین عزیز
   خداروشکر
   هدف ما هم از نوشتن مقاله چگونه پولدار شویم تغییر دیدگاه و عقیده شما به سمت دیدگاه صحیح تر…
   شاد و سلامت باشید

   لایک

 3. عرض سلام و خسته نباشید…. دستیابی به ثروت میتونه آرزو و رویای خیلی از آدما به خصوص جوونای امروزه باشه… که با مطالعه این مقاله متوجه میشیم که ثروتمند شدن اصول و قانون های خودش رو داره و درواقع میشه به یاد این ضرب المثل بیفتیم که میگن راه صد ساله رو نمیشه یک شبه رفت 🌹

  1

  1. سلام حدیثه جان
   کاملا درسته در واقع گر صبر کنید ز غوره حلوا سازید
   باید تلاش و آگاهی لازم برای پولدار شدن و چگونه پولدار شدن رو کسی کنید.

   1

 4. عالی . با اینکه هنوز وارد کسب و کار نشدم ولی سعی میکنم نکات رو اجرایی کنم 🌺✨.

  1

  1. سلام دوست بهارمن
   قبل از شروع هر کاری باید اصول اون رو فرا بگیرید
   امیدوارم موفق باشید

   لایک

 5. سلام اطلاعات این مقاله رو خیلی دوست داشتم چون که جایی تا به حال نخونده بودم حتی کلمه ای شو
  و همچنین در مورد این گفتید که غر نزنید و اینا😂👌🏾
  اینکه باور ثروتمندانه رو بهمون یاد دادید ممنونم
  که اولین کار برای ثروتمند شدن باور به خود هس بعد سرمایه گذاری و بعد هم بهینه خرج کردن و بعد دارایی برای خود ایجاد کردن
  و اینکه گفتید تو ایران راحت میشه پول در اورد واقعا حق بود ولی خیلی از ایرانیا تصور غلط دارن و همیشه به فکر پول در اوردن در خارج هستن
  خداقوت و روز بخیر

  2

  1. سلام خانوم باقرزاده عزیز
   خداروشکر
   امیدواریم که نسبت به نکات مقاله چگونه پولدار شویم عملگرایی داشته باشید

   لایک

 6. سلام و وقت بخیر خدمت استاد حامدی ❤ خیلی موافقم با حرفاتون آدم اول برای پولدار شدن باید باورش رو درست کنه بدونه میتونه به چیزی که میخواد دست پیدا کنه و با درامدش به دارایی هاش اضافه کنه نه اینکه هزینه تراشی کنه از طریق اون دارایی هاش هزینه هاش رو پرداخت کنه و همچنین باید روی خودمون سرمایه گذاری کنیم به دانشمون اضافه کنیم و هر کاری که الان انجام بدیم آیندمون رو میسازیم باهاش …. و اینکه کار های تکراری رو کنار بزاریم اگر میخوایم نتیجه متفاوتی خلق کنیم باید متفاوت عمل کنیم 🙈😍

  لایک

 7. سلام و وقت بخیر خدمت استاد حامدی ❤
  خیلی موافقم با حرفاتون آدم اول برای پولدار شدن باید باورش رو درست کنه بدونه میتونه به چیزی که میخواد دست پیدا کنه و با درامدش به دارایی هاش اضافه کنه نه اینکه هزینه تراشی کنه از طریق اون دارایی هاش هزینه هاش رو پرداخت کنه و همچنین باید روی خودمون سرمایه گذاری کنیم به دانشمون اضافه کنیم و هر کاری که الان انجام بدیم آیندمون رو میسازیم باهاش ….
  و اینکه کار های تکراری رو کنار بزاریم اگر میخوایم نتیجه متفاوتی خلق کنیم باید متفاوت عمل کنیم 🙈😍

  1

 8. سلام ممنونم بابت مقالتون 💛
  همونطور که گفتید متاسفانه ما زیاد آموزش درستی در راستای ایجاد در آمد و پول سازی نمی‌بینیم و در کنارش افراد جامعه هم معمولا از شرایط کشور غر می زنند و ار اونجایی که انسان ها ذاتا به معمولی بودن گرایش دارن، باعث شده تا اکثرا معمولی باشیم و نتونستیم اون شرایطی که واقعا من فکر میکنم یکی از حقوق من در این زندگی هست رو داشته باشیم.
  اما من نمیخوام معمولی باشم.
  به عنوان یه دانش آموز توی درس خوندنم تلاش می‌کنم البته با روش های درست 💛
  در کنارش، آموزش ها و کتاب های دیگری هم که بتونن بهم کمک کنن رو هم میخونم. 👍🏻
  امیدوارم به نتیجه برسم و معمولی نباشم 🙃
  کلی موفق باشید 💛

  1

 9. سلام
  بهترین کلید این مقاله اینه که آدمای ثروتمند هزینه تراشی نمیکنن و به دارایی هاشون اضافه میکنن بنظرم شگفت انگیر بود
  و اینکه بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودمونه♥️

  لایک

 10. باسلام
  استطاعت مالییعنی مستقل باشیم واز رفاه متوسط برخوردار باشیم ودستمان جلوی کسی دراز نباشد.اولین گام برای پولدار شدن این است که خودرا باور داشته باشیم تخصص ومهارت را افزایش دهیم.بهینه خرج کنیم وسعی نماییم که بادرآمدمان دارایی بخریم واز محل سوددارایی های خود هزینه ها را پرداخت نماییم .سعی کنیم روزانه حتما مطالعه داشته باشیم .ترس را کنار بگذاریم وهوشمندانه عمل نماییم .ممنون استاد واقعا عالی بود

  1

 11. سلام وقت به خیر
  در این مقاله رازهای های ثروتمندی را یافتیم ، هر چند پول انچنان ارزشمند نبوده و آرامش و خوشبختی را به ارمغان نمی آورد اما برای رهایی از درد و رنج ما انسانها مهم بوده است .
  همچنین امروزه بسیاری از افراد خواهان ثروتمندی و استطاعت مالی هستند اما برای ثروتمند شدن باید باور درستی داشته باشیم و افکار منفی را از خود دور کرده ، همچنین میزان مهارت و تخصص خود را افزایش داده ، روی بهبود فردی خود سرمایه گذاری هوشمندانه و درست کرده و بهای آن را پرداخته تا به آن سطح دلخواه خود در ثروتمندی دست یابیم، هر قدم کوچکی که برداریم یک آغاز درخشان برای رسیدن به درآمد است بنابراین باید بهای موفقیت خود را بپردازید تا زندگی خود را بهترین نحو ممکن دور از مشکلات ، سختی ها و دغدغه های امروزی بنا کنید .
  محتوای این مقاله بسیار کاربردی و مفید بوده ، ممنون از بهارمن …

  لایک

  1. سلام زینب عزیز
   تغییر باور برای رسیدن به پول و ثروت کار سختی هست.
   اقای آدام گرنت در کتاب دوباره فکر کن به این می‌پردازه که چرا تغییر باور در دنیای امروز کار سختی شده…
   دید خوبی بهتون میده این کتاب…
   پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.
   شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

   لایک

 12. حالتون چطوره
  برا سرمایه مهم ترین عامل اینه ک علم اون کارو مهارتشو یاد بگیریم
  خیلی گفتا ما پول داریم ولی وقتی مهارتی نداشته باشیم پولمون از دست میدیم
  و قبل از هرچیزی تو هرزمینه ای ب خودمون اطمینان داشته باشیم

  لایک

 13. سلام و وقت بخیر
  از اول بهانه ی زیادی برای اینکه به درآمد خوبی نرسیم بوده ولی خب همونطور ک در مقاله هم ذکر کردین باوری در اين‌باره وجود نداره
  مطالب خیلی مفیدی بودن ممنون از شما

  لایک

 14. سلام و عرض ادب و احترام ، از مطالعه مقاله لذت بردم . خیلی خوب توضیح دادین و قابل فهم بود برای هر سنی . دوست داشتم. سپاس .

  لایک

  1. خداقوت جناب حامدی
   مقاله خیلی مفید و عالی بود
   همیشه ما بین دو راهی علم بهتر است یا ثروت گیر میکردیم ولی همیشه پول چاره اکثر مشکل ها بود
   مرسی بابت مقاله مفید شما🌺

   1

 15. سلام و درود،خداقوت خسته نباشید🌈
  محتوای مقاله عالی بود با مطالعه این محتوا تصمیم به پس انداز پول های اضافه و هدر ندادن سرمایه هایی که اضافه میان کردم.
  مرسی از اعضای مجموعه و استاد عزیز⚘️ خسته نباشید.
  موفق باشید💕

  2

  1. سلام شایان عزیز
   ممنون از همراهی شما
   شاد و سلامت باشی

   1

 16. سلاااام عالی بود
  درسته پول خوشبختی نمیاره اما وجود پول ما رو به سمت زندگی با دغدغه کمتر پیش می بره
  امروزه بی پولی واقعا شرایط سختی رو برای ما بوجود آورده و ما باید هوشمندانه عمل کنیم و باید بهای موفقیت رو برای زندگی بهتر بدهیم
  مقاله بسیار مفیدی بود✌🏼

  2

  1. سلام بهار عزیز
   امیدوارم حالت عالی باشه
   خداروشکر
   ممنون که با ما همراهی

   1

   1. مقاله ی خوبی بود.
    بنظر من پول توی زندگی الان ما تاثیر زیادی داره…
    برای اینکه زندگس بهتری داشته باشیم باید تلاش کنیم تا پول بدست بیاریم تا زندگی اسوده تری داشته باشیم.
    خسته نباشید.

    لایک

1 20 21 22