مقالات, کنکوری

10 تا از کاربردی‌ترین اپلیکیشن های کنکوری

اپلیکیشن های کنکوری
 • 10 اپلیکیشن کاربردی برای کنکوری ها + لینک دانلود

  به تلفن همراه اعتیاد پیدا کردید؟؟؟
  نمی‌توانید در دوران کنکور، گوشی را از خودتان دور کنید؟؟؟ خب اصلا نگران نباشید، یک خبر خیلی خوب برای شما کنکوری های عزیز. در مقاله اپلیکیشن های کنکوری به معرفی 10اپلیکیشن خفن و جذاب پرداختیم تا بتوانید مدت زمان استفاده از گوشی خود را مدیریت کنید. و یک تایم مفید و مثبت داشته باشید.

  متأسفانه طراحی اپ‌ها و برنامه‌های ارتباط جمعی و چت زیر نظر زبده‌ترین روانشناسان است و تمام هدف سرمایه‌گذاران آنها جلب توجه و تمرکز شماست و مهمتر از جلب توجه و تمرکز، اعتیاد به آن است به‌گونه‌ای که ثانیه‌ای نتوانید از آن غافل شوید.

  هر چند باید گفت امروزه به هدف خود رسیده‌اند. اگر شما هم نسبت به گوشی و اپ‌های خود اعتیاد پیدا کرده‌اید و در دوران کنکور قادر به ترک آنها نیستید، تا انتهای مقاله اپلیکیشن‌های کنکوری با ما همراه باشید و یکی یکی اپلیکیشن‌هایی که مناسب خود می‌دانید را نصب کنید.

  1. اپلیکیشن کاخ:

  گاهی اوقات هنگام حل کردن تست‌های کنکور یا خواندن مطالب جدید، ابهامات و مشکلات زیادی در حل یا فهم مطالب برای شما پیش می‌آید که در آن لحظه نمی‌دانید باید چه کاری انجام دهید. این مشکل یا ابهام به‌وجود آمده، تمرکز شما را در هنگام مطالعه از بین می‌برد و دیگر قادر به خواندن ادامه مطلب نخواهید بود.

  اما اپلیکیشن پیشنهادی ما به شما، اپلیکیشن کاخ. هر زمان که مشکل یا ابهامی در حین مطالعه، برای‌تان پیش آمد می‌توانید از سوال یا مبحث مورد نظرتان، عکس بگیرید و در اپلیکیشن قرار دهید، دبیرهای موجود در اپلیکیشن به سرعت مشکل شما را حل می‌کنند. بهارمن در کنار شماست تا شما به نتیجه بهتر برسید و راحت‌تر زندگی کنید.

  همین الان نصبش کنید

  اپلیکیشن های کنکوری

  2. اپلیکیشن Detox:

  مطمئنا می‌دانید که گوشی‌های هوشمند یکی از عوامل نبود تمرکز در قرن محسوب می‌شوند، اما با این حال، گوشی هوشمند به یک عضو جدایی‌ناپذیر از زندگی تبدیل شده است. بسیاری از افراد در استفاده از گوشی حد‌واسط ندارند و بی‌رویه از گوشی استفاده می‌کنند. اصطلاحا اعتیاد به گوشی موبایل دارند. البته اگر شما جز آن دسته هستید ناراحت نشوید. هر چیزی که بیش‌از حد استفاده شود کلمه اعتیاد روی آن گذاشته می‌شود.

  اپلیکیشن Detox این امکان را به شما میدهد تا برای استفاده از برنامه‌هایی که شما کنترلی در میزان استفاده از آن‌ها ندارید زمان تعیین کنید. بعد از اتمام زمان مورد نظر، از برنامه خارج خواهید شد و تا روز بعد امکان دسترسی به برنامه به شما داده نمی‌شود.

  همین الان نصبش کنید

  برای مطالعه مقاله افزایش تمرکز، اینجا کلیک کنید.

  3. اپلیکیشن Alarmy:

  یکی از مشکلات تمام کنکوری‌ها، تنظیم ساعت خواب در زمان کنکوراست. گاهی اوقات تا نیمه‌های شب بیدار هستید و در نتیجه اغلب صبح‌های زود، که یادگیری افراد بهتراست، قادر نیستید که از خواب بیدار شوید. حتی اگر بسختی بر خود غالب شوید، اما آنقدر کسل و خسته هستید که توانایی خواندن ندارید.

  اما راه حل چیست؟؟

  به‌جای اینکه آلارم‌های پشت‌سرهم بگذارید و هر بار دکمه اسنوز را بزنید، اپلیکیشن Alarmy را نصب کنید. این اپلیکیشن تا زمانی‌که از بیداری شما مطمئن نشود و تا کارهایی که از شما خواسته انجام ندهید، امکان ندارد قطع شود.

  همین الان نصبش کنید

  برای مشاهده مقاله سحرخیزی، اینجا کلیک کنید.

  اپلیکیشن های کنکوری

  4. اپلیکیشن Netguard:

  بسیاری از شما در دوران کنکور از محتواها و وبینارهای بسیاری استفاده می‌کنید. وبینارها نیاز به استفاده از اینترنت دارد. با روشن بودن اینترنت شما بسیاری از اعلانات، پیام‌ها و … به شما نشان داده خواهد شد، که به‌هنگام وبینار تمرکز حواس را از شما خواهد گرفت. این اپلیکیشن اینترنت سایر برنامه‌های موجود در گوشی هوشمند شما را غیرفعال می‌کند و فقط اینترنت همان برنامه‌ای که به آن نیاز دارید فعال نگه می‌دارد.

  همین الان نصبش کنید

  5. اپلیکیشن calm:

  کنکور یکی از پر تنش‌ترین دوران زندگی افراد است که قرار و آرام را از شما خواهد گرفت. در این زمان شما باید کارهایی را انجام دهید که تنش‌ها و استرس‌ها را از شما دور کند و سبب پرش افکار شما در جهت مثبت گردد. در این اپلیکیشن صداها و پادکست‌هایی که آرامش را به شما منتقل می‌کند وجود دارد از جمله:صدای امواج دریا و آب و … این اپلیکیشن را نصب و به هنگام احساس تنش و استرس از آن استفاده کنید.

  همین الان نصبش کنید

  برای مشاهده مقاله چهگونه رتبه برتر کنکور شویم، اینجا کلیک کنید.

  6. اپلیکیشن Lemorize:

  یکی از روش‌های خلاصه‌نویسی و مرور سریع استفاده از فلش‌کارت‌هاست که گاها برای درست کردن آنها باید زمان زیادی را صرف کرد. این اپلیکیشن به ساخت هر چه راحت‌تر فلش کارت‌های دوطرفه به شما کمک خواهد کرد.

  اپلیکیشن های کنکوری

  7. اپلیکیشن to do:

  یکی از اپلیکیشن‌های جامع برای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان اپلیکیشن to do است. این اپلیکیشن بسیار کاربردی است. حتی برای افرادی که قصد شرکت در کنکور را ندارند. استفاده از این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند که تمرکز حواس بهتری در انجام امور داشته باشید و تمام آنچه که باید به ذهن بسپارید را می‌توانید در این اپلیکیشن یادداشت کنید تا در زمان مناسب به شما یادآوری کند.

  برای رسیدن به اهدافتان هر روز یه اقدام جدید انجام دهید و هر روز یک پله به هدف خود نزدیک‌تر شوید. to do یک اپلیکیشن که در زمان کنکور شما قادر خواهید بود تا با استفاده از آن، تمامی فعالیت‌های خودتان را دسته‌بندی، زمان‌بندی و رنگ‌بندی کنید. اعلانات برنامه هم به شما یادآوری می‌کند که فعالیت‌های لیست شده باید در زمان مشخصی به پایان برسند.

  همین الان نصبش کنید

  اپلیکیشن های کنکوری

  اپلیکیشن های کنکوری

  8. اپلیکیشن Math tricks:

  اپلیکیشن های کنکوری

  همیشه میگم در زمان استراحت، اگر قصد دارید از اینستاگرام استفاده کنید، اصلا گوشی را از خودتان دور کنید، ولی اگر میخواهید با این اپ کار کنید، استفاده از گوشی هیچ اشکالی ندارد. یک بازی خفن، با محیط جذاب، برای افرادی که قصد دارند محاسبات ریاضی خود را بهبود دهند . حتی تکنیک‌های محاسبات هم در این اپ موجود است.

  همین الان نصبش کنید

  9. اپلیکیشن Exam Countdown Lite:

  میخواهید بدانید برای انجام هر کاری چند روز و ساعت و دقیقه و ثانیه وقت دارید؟

  اپلیکیشن های کنکوری

  این اپلیکیشن را نصب کنید و زمان کنکور را در آن وارد کنید، حالا هر وقت که خواستید برنامه اینستاگرام را باز کنید، اول یک نگاه به این اپلیکیشن بیاندازید، تایم باقی مانده کنکور را ببینید بعد متوجه خواهید شد اصلا اینستاگرام و بقیه برنامه‌ها به درد نمی‌خورد همان بهتر که در این تایم باقی‌مانده درستان رو بخوانید.

  همین الان نصبش کنید

  10. QUALITY TIME:

  یکی دیگر از برنامه های فوق العاده برای مدیریت استفاده از تلفن همراه و آنالیز میزان استفاده روزانه از آن برنامه QUALITY TIME است. این برنامه رایگان میزان استفاده روزانه هفتگی و ماهانه شما از اپلیکیشن های موجود نمایش می دهد به جز نمایش ساعات استفاده از برنامه ها این اپلیکیشن به صورت نموداری میزان مراجعه شما به تلفن همراه و باز کردن هریک از برنامه ها نشان می دهد و همچنین شما می توانید ساعات اوج استفاده از تلفن همراهتان را بشناسید.

  پس از شناختی که از مدت زمانی که در اپلیکیشن های کنکوری صرف می کنید پیدا کردید می توانید برای هریک از برنامه های موجود در تلفنتان محدود کنید و پس از سپری شدن آن زمان پیغامی برای شما نمایش داده می شود و دیگر از آن پس نمی توانید آن برنامه را باز کنید.

  همین الان نصبش کنید

  برای مشاهده تمامی مقالات کنکوری بهارمن، اینجا کلیک کنید.

  امیدوارم این اپلیکیشن های کنکوری مفید را نصب کنید تا کارآیی، بهره‌وری و مدیریت زمان شما در هنگام کنکور افزایش یابد. اگر برای شما این مطلب مفید بود لطفا برای بهترین دوست خود ارسال کنید. برای اینکار کافیست لینک آن را برای دوست عزیز خود ارسال کنید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید. موفق باشید.

  نویسنده:الهه اسماعیل زاده

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲۶ رای

  42 دیدگاه در “10 تا از کاربردی‌ترین اپلیکیشن های کنکوری

  1. A_ch گفت:

   واقعا کاربردی و مفید بودن ❤️

  2. امیر جعفری گفت:

   احسنت احسنت
   تشکر بسیار از استاد عزیز 🙏

  3. حدیث گفت:

   سلام استاد حامدی واقعا اپلیکیشن هایی که معرفی کردین واقعا عاااالی بودن😍😍😍😍

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *