0
0

10 تا از کاربردی‌ترین اپلیکیشن های کنکوری

297 بازدید
اپلیکیشن های کنکوری
 • 10 اپلیکیشن کاربردی برای کنکوری ها + لینک دانلود

  به تلفن همراه اعتیاد پیدا کردید؟؟؟
  نمی‌توانید در دوران کنکور، گوشی را از خودتان دور کنید؟؟؟ خب اصلا نگران نباشید، یک خبر خیلی خوب برای شما کنکوری های عزیز. در مقاله اپلیکیشن های کنکوری به معرفی 10اپلیکیشن خفن و جذاب پرداختیم تا بتوانید مدت زمان استفاده از گوشی خود را مدیریت کنید. و یک تایم مفید و مثبت داشته باشید.

  متأسفانه طراحی اپ‌ها و برنامه‌های ارتباط جمعی و چت زیر نظر زبده‌ترین روانشناسان است و تمام هدف سرمایه‌گذاران آنها جلب توجه و تمرکز شماست و مهمتر از جلب توجه و تمرکز، اعتیاد به آن است به‌گونه‌ای که ثانیه‌ای نتوانید از آن غافل شوید.

  هر چند باید گفت امروزه به هدف خود رسیده‌اند. اگر شما هم نسبت به گوشی و اپ‌های خود اعتیاد پیدا کرده‌اید و در دوران کنکور قادر به ترک آنها نیستید، تا انتهای مقاله اپلیکیشن‌های کنکوری با ما همراه باشید و یکی یکی اپلیکیشن‌هایی که مناسب خود می‌دانید را نصب کنید.

  هدیه ی مجموعه بهارمن به شما پادکست زیر است. با دقت گوش کنید و لذت ببرید.

  پادکست‌های بهارمن

  در این مقاله قرار است کابرد اپلیکیشن‌های کنکوری زیر را بیان کنیم: 

  • اپلیکیشن کاخ 
  • اپلیکیشن Detox
  • اپلیکیشن Alarmy
  • اپلیکیشن Netguard
  • اپلیکیشن calm
  • اپلیکیشن Lemorize
  • اپلیکیشن to do 
  • اپلیکیشن Math tricks
  • اپلیکیشن Exam Countdown Lite
  • اپلیکیشن QUALITY TIME

  1- اپلیکیشن کاخ:

  گاهی اوقات هنگام حل کردن تست‌های کنکور یا خواندن مطالب جدید، ابهامات و مشکلات زیادی در حل یا فهم مطالب برای شما پیش می‌آید که در آن لحظه نمی‌دانید باید چه کاری انجام دهید. این مشکل یا ابهام به‌وجود آمده، تمرکز شما را در هنگام مطالعه از بین می‌برد و دیگر قادر به خواندن ادامه مطلب نخواهید بود.

  اما اپلیکیشن پیشنهادی ما به شما، اپلیکیشن کاخ. هر زمان که مشکل یا ابهامی در حین مطالعه، برای‌تان پیش آمد می‌توانید از سوال یا مبحث مورد نظرتان، عکس بگیرید و در اپلیکیشن قرار دهید، دبیرهای موجود در اپلیکیشن به سرعت مشکل شما را حل می‌کنند. بهارمن در کنار شماست تا شما به نتیجه بهتر برسید و راحت‌تر زندگی کنید.

  همین الان نصبش کنید

  پکیج تندخوانی

  2- اپلیکیشن Detox:

  مطمئنا می‌دانید که گوشی‌های هوشمند یکی از عوامل نبود تمرکز در قرن محسوب می‌شوند، اما با این حال، گوشی هوشمند به یک عضو جدایی‌ناپذیر از زندگی تبدیل شده است. بسیاری از افراد در استفاده از گوشی حد‌واسط ندارند و بی‌رویه از گوشی استفاده می‌کنند. اصطلاحا اعتیاد به گوشی موبایل دارند. البته اگر شما جز آن دسته هستید ناراحت نشوید. هر چیزی که بیش‌از حد استفاده شود کلمه اعتیاد روی آن گذاشته می‌شود.

  اپلیکیشن Detox یکی از پرطرفدار‌ترین اپ های کنکوری است که این امکان را به شما میدهد تا برای استفاده از برنامه‌هایی که شما کنترلی در میزان استفاده از آن‌ها ندارید زمان تعیین کنید. بعد از اتمام زمان مورد نظر، از برنامه خارج خواهید شد و تا روز بعد امکان دسترسی به برنامه به شما داده نمی‌شود.

  همین الان نصبش کنید

   

  رتبه کنکور دلخواه با بهارمن

  برای مطالعه مقاله افزایش تمرکز، اینجا کلیک کنید.

  3- اپلیکیشن Alarmy:

  یکی از مشکلات تمام کنکوری‌ها، تنظیم ساعت خواب در زمان کنکوراست. گاهی اوقات تا نیمه‌های شب بیدار هستید و در نتیجه اغلب صبح‌های زود، که یادگیری افراد بهتراست، قادر نیستید که از خواب بیدار شوید. حتی اگر بسختی بر خود غالب شوید، اما آنقدر کسل و خسته هستید که توانایی خواندن ندارید.

  اما راه حل چیست؟؟

  به‌جای اینکه آلارم‌های پشت‌سرهم بگذارید و هر بار دکمه اسنوز را بزنید، اپلیکیشن Alarmy را نصب کنید. این اپلیکیشن تا زمانی‌که از بیداری شما مطمئن نشود و تا کارهایی که از شما خواسته انجام ندهید، امکان ندارد قطع شود.

  همین الان نصبش کنید

  برای مشاهده مقاله سحرخیزی، اینجا کلیک کنید.

  داستان اپلیکیشن های کنکوری

  4- اپلیکیشن Netguard:

  بسیاری از شما در دوران کنکور از محتواها و وبینارهای بسیاری استفاده می‌کنید. وبینارها نیاز به استفاده از اینترنت دارد. با روشن بودن اینترنت شما بسیاری از اعلانات، پیام‌ها و … به شما نشان داده خواهد شد، که به‌هنگام وبینار تمرکز حواس را از شما خواهد گرفت. اپلیکیشن Netguard که یجورایی برنامه قفل گوشی به حساب میاد، اینترنت سایر برنامه‌های موجود در گوشی هوشمند شما را غیرفعال می‌کند و فقط اینترنت همان برنامه‌ای که به آن نیاز دارید فعال نگه می‌دارد.

  همین الان نصبش کنید

  5- اپلیکیشن calm:

  کنکور یکی از پر تنش‌ترین دوران زندگی افراد است که قرار و آرام را از شما خواهد گرفت. در این زمان شما باید کارهایی را انجام دهید که تنش‌ها و استرس‌ها را از شما دور کند و سبب پرش افکار شما در جهت مثبت گردد. در این اپلیکیشن صداها و پادکست‌هایی که آرامش را به شما منتقل می‌کند وجود دارد از جمله:صدای امواج دریا و آب و … این اپلیکیشن را نصب و به هنگام احساس تنش و استرس از آن استفاده کنید. اپلیکیشن calm یکی از بهترین اپ های کنکوری و مطالعه می‌باشد.

  همین الان نصبش کنید

  برای مشاهده مقاله چگونه رتبه برتر کنکور شویم، اینجا کلیک کنید.

  6- اپلیکیشن Lemorize:

  اپلیکیشن lemorize یکی از بهترین اپلکیشن های مطالعه به حساب می‌آید. یکی از روش‌های خلاصه‌نویسی و مرور سریع استفاده از فلش‌کارت‌هاست که گاها برای درست کردن آنها باید زمان زیادی را صرف کرد. این اپلیکیشن به ساخت هر چه راحت‌تر فلش کارت‌های دوطرفه به شما کمک خواهد کرد.

  7- اپلیکیشن to do:

  یکی از اپلیکیشن‌های جامع برای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان اپلیکیشن to do است. این اپلیکیشن بسیار کاربردی است. حتی برای افرادی که قصد شرکت در کنکور را ندارند. استفاده از این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند که تمرکز حواس بهتری در انجام امور داشته باشید و تمام آنچه که باید به ذهن بسپارید را می‌توانید در این اپلیکیشن یادداشت کنید تا در زمان مناسب به شما یادآوری کند.

  برای رسیدن به اهدافتان هر روز یه اقدام جدید انجام دهید و هر روز یک پله به هدف خود نزدیک‌تر شوید. to do بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی کنکور هست که در زمان کنکور شما قادر خواهید بود تا با استفاده از آن، تمامی فعالیت‌های خودتان را دسته‌بندی، زمان‌بندی و رنگ‌بندی کنید. اعلانات برنامه هم به شما یادآوری می‌کند که فعالیت‌های لیست شده باید در زمان مشخصی به پایان برسند.

  همین الان نصبش کنید

  داستان اپلیکیشن های کنکوری

  8- اپلیکیشن Math tricks:

  همیشه میگم در زمان استراحت، اگر قصد دارید از اینستاگرام استفاده کنید، اصلا گوشی را از خودتان دور کنید، ولی اگر می‌خواهید با این اپ کار کنید، استفاده از گوشی هیچ اشکالی ندارد. یک بازی خفن، با محیط جذاب، برای افرادی که قصد دارند محاسبات ریاضی خود را بهبود دهند . حتی تکنیک‌های محاسبات هم در این اپ موجود است. اپلیکیشن Math tricks یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب کنکور است که به حافظه و تندخوانی شما کمک می‌کند.

  همین الان نصبش کنید

  9- اپلیکیشن Exam Countdown Lite:

  می‌خواهید بدانید برای انجام هر کاری چند روز و ساعت و دقیقه و ثانیه وقت دارید؟

  این اپلیکیشن کنکوری را نصب کنید و زمان آزمون را در آن وارد کنید، حالا هر وقت که خواستید برنامه اینستاگرام را باز کنید، اول یک نگاه به این اپلیکیشن بیاندازید، تایم باقی مانده کنکور را ببینید بعد متوجه خواهید شد اصلا اینستاگرام و بقیه برنامه‌ها به درد نمی‌خورد همان بهتر که در این تایم باقی‌مانده درستان رو بخوانید.

  همین الان نصبش کنید

  10- اپلیکیشن QUALITY TIME:

  یکی دیگر از برنامه های فوق العاده برای مدیریت استفاده از تلفن همراه و آنالیز میزان استفاده روزانه از آن برنامه QUALITY TIME است. این برنامه رایگان میزان استفاده روزانه هفتگی و ماهانه شما از اپلیکیشن های موجود نمایش می‌دهد به جز نمایش ساعات استفاده از برنامه ها این اپلیکیشن به صورت نموداری میزان مراجعه شما به تلفن همراه و باز کردن هریک از برنامه ها نشان می دهد و همچنین شما می توانید ساعات اوج استفاده از تلفن همراهتان را بشناسید.

  پس از شناختی که از مدت زمانی که در اپلیکیشن های کنکوری صرف می کنید پیدا کردید می توانید برای هریک از برنامه های موجود در تلفنتان محدود کنید و پس از سپری شدن آن زمان پیغامی برای شما نمایش داده می شود و دیگر از آن پس نمی توانید آن برنامه را باز کنید.

  همین الان نصبش کنید
  برای مشاهده تمامی مقالات کنکوری بهارمن، اینجا کلیک کنید.

  پکیج تندخوانی

  امیدوارم این اپلیکیشن های کنکوری مفید را نصب کنید تا کارآیی، بهره‌وری و مدیریت زمان شما در هنگام کنکور افزایش یابد. تفاوتی ندارد که رشته تجربی، ریاضی، انسانی یا هنر باشید. مهم این است که بهترین خودتان باشید، درجه یک خودتون. ما هم به شما بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی کنکور را معرفی کردیم. با این اپلیکیشن های مطالعه می‌توانید بهتر از قبل عمل کنید. برای ارسال این مطلب برای بهترین دوستت، کمی پایین روی عکس شبکه‌های اجتماعی کلیک کن.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵۳ رای
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  https://bahareman.com/?p=10087
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  51 نظر در مورد 10 تا از کاربردی‌ترین اپلیکیشن های کنکوری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. بازتاب: 7 راهکار ترک اعتیاد به گوشی موبایل - مجموعه آموزشی بهارمن
   1. سلامت باشی امیرجان
    با این اپلیکیشن‌ها سعی کن از گوشیت هوشمندانه تر استفاده کنی:)

    4

  2. سلام استاد حامدی واقعا اپلیکیشن هایی که معرفی کردین واقعا عاااالی بودن😍😍😍😍

   3

  3. ممنون بابت معرفی این اپلیکیشن های کاربردی🤓
   مخصوصا برنامه Alarmy واقعا عالیه

   4

   1. خواهش میکنم مهسا عزیز
    امیدورام که براتون کاربردی باشه

    6

  4. خیلی ممنونم بابت معرفی اپلیکشن ها
   به شخصه توی چند مورد مشکل داشتم و نصب بعضی از اینها خیلی بهم کمک کرد🌹🌹

   5

   1. خواهش میکنم راضیه عزیز
    امیدوارم که بتونید نتیجه خوبی در کنکور به دست بیارید✌

    6

   2. خداروشکر که مفید واقع شده، انشاءالله که موفق باشید و نتیجه مطلوبتون رو کسب کنید.

    5

  5. استاد حامدی واقعا ممنونم بابت مطالب ارزشمندی که در اختیارمون قرار میدهید🙏🏻🧡

   3

   1. خواهش میکنم سارا عزیز
    امیدوارم که از اپ های کنکوری نهایت استفاده‌رو ببری

    4

  6. سلااام.استاد حامدی .علاوه بر مقاله هدیه اپلیکیشن هم دادی.قابل قدردانی است. چه زیبا احساس شما را درک کردم. کار شما دلسوزی فرهنگی است و احیا آن برای مترقی سازی جامعه .خداوند به توفیقاتت بیافزاید🤲☀️🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   5

   1. خواهش میکنم علیرضا عزیز
    مچکرم از حس خوبی که به ما منتقل می‌کنی🌹

    4

  7. ای کاش این مقاله قبل کنکور دادنم می خواندم به کنکوری ها شدیدا پیشنهاد میکنم
   ولی با وجود گذشتن چندین سال از کنکور
   برنامه Alarmy به نظرم برای همه کاربردی می باشد و همه کسانی که در بیدار شدن از خواب تنبلی میکنند این برنامه می تواند خوب باشد.
   برم امتحان کنم🏃🏻‍♀️

   5

  8. سلام مثل همیشه عالی من چند مورد رو نصب کردم
   ایشالله بتونم استفاده کنم ازشون

   5

   1. انشاءالله …حتما اپ ها رو نصب کنید تا بتونید از تکنولوژی موبایل استفاده مفید داشته باشید .

    6

  9. مناسفانه گوشی من خیلی قدیمی هستش وهیچکدوم از این برنامه هارو باز نمیکنه ولی باز مقاله خیلی مفیدی بود ممنون

   4

  10. خداقوت به مجموعه بهاره من

   اپلیکیشن های جدیدی بود ک شنیدم این برنامه ها علاوه بر این که برای یک فرد کنکوری بسیار مناسب است برای افراد عادی هم بعضی از این اپلیکیشن ها واقعا لازمه که به موبایل اعتیاد پیدا نکنند یا سعی کنند با استفاده از برنامهAlarmy کمی زود تر از خواب بیدار شوند و…..

   2

   1. خواهش میکنم آتنا عزیز
    سعی کردیم بهترین اپ های کنکوری رو بهتون معرفی کنیم.

    5

  11. خیلی ممنون از این مقاله عالی و این همه برنامه خوب که برامون گذاشتید ❤❤
   اپلیکیشن Math tricks برای وقت های بیکاری فوقعالدس برای محاسبات سریع ریاضی

   5

  12. ممنون استاد من کلا دو تا اپ کنکوری رو مشناختم یکی الارمی و مث تریکس
   مرسی استاد باعث شدید اپ های مختلف مفید کنورری رو بشناسم
   من اینستا ندارم ولی خوب خیلی گوشی دستم بود و به جای اینستا به تلگرام معتاد شده بودم با خوندن این مقاله به کلی اپ های دیگ هم شناخت پیدا کردم و باعث شد ک همشو نصب کنم
   سلامت باشید استاد🧿🤞🌹

   5

   1. خواهش می کنم مهدیس عزیز
    برای موفقیت در کنکور از شما میخوام که کمتر از گوشی خود استفاده کنید.
    شاد باشید

    4

  13. سلام استاد عزیزم و مجموعه قدرتمند بهارمن (●’◡’●)
   مقاله خیلی خوبی بود 🌹
   اپلیکیشن های که معرفی کردید خیلی خوب بودند
   اپلیکیشن Alarmy اپلیکیشن خوبی هست
   و اپلیکیشن to do خیلی عالی و پیشرفته هست به همه خانواده بهارمن 😊 پیشنهاد میکنم که این اپلیکیشن رو نصب کنند و نتایج کار با این برنامه رو ببینند و به شدت توصیه میکنم که حتما نصب کنید
   و اپلیکیشن های دیگه هم خیلی خوب بودنند و با توجه به نیازتون اونها رو نصب کنید
   تشکر و قدردانی میکنم از استاد حامدی که این اپ های خوب را به ما معرفی کردند خیلی ممنون ازتون استاد عزیز

   2

  14. خیلی عالی هستن ببینید تقربیا اکثر ما توی بعضی سوالات به مشکل بر میخوریم یا موقع تست زدن به تستی بر میخوریم که حتی با نگاه کردن به پاسخ نامه بازم منظورشو نمیفهمیم اینجاست که لازمه یکی برامون خیلی ساده و روان توضیح بده و اپلیکیشن بعدی که مورد علاقه من بود الارم برا بیدار شدن صبحه که من ده تا الارم تنظیم میکنم بعدشم موقع صبح همه رو توی حالت خواب همشو اسنوز مسکنم که بیشتر به بخوابم ادامه میدم ولی وقتی بیدار بشی و چند تا سوال ریاضی حل کنی تا خاموش بشه دیگه کلا خوابت پریده رفته پی کارش😂👌🙏🌹

   4

  15. استاد مررررسی خیلی وقت بود ک دنبال ی همچین برنامه هایی میگشتم مخصوصا اپلیکیشن کاخ واقعا عالیه ممنون بابت راهنماییتون همچین مقاله کاملی رو تا حالا هیچجا ندیدم باز مرررسی

   1

  16. بنظرم حتما اپیکیشن هارو نصب کنید خیلی خیلی عالین و من از اقای حامدی بسیار ممنونم عالی هستید عالیییی❤❤🙏🙏❤

   5

  17. بنظرم حتما اپیکیشن هارو نصب کنید خیلی خیلی عالین و من از اقای حامدی بسیار ممنونم عالی هستید عالیییی❤❤❤

   3

  18. عالی هستین مثل همیشه حرفاتون پراز انگیزه و

   حس خوب هس واقعا این مدتی ک با شما بودم خیلی تغییر کردم و این تغییر مدیون شمام
   🌹🌹💕
   مقاله خیلی خوبیییییی بودخیلی چیزای مفید و نکات خوبی اشاره کردین ممنون از این همه لطف
   با هیجان منتظر مقاله های بعدی هستیم
   همیشه عالی و موفق
   پر انرژی در کنارتونیم😍💪✌️❤️

   2

   1. خواهش میکنم مریم عزیز
    رسالت بهارمن این هست که شما نتایج بهتری بگیرید.
    شاد و سلامت باشید.

    1

   2. سلام اقای حامدی خیلی ممنون از مقاله مفید و بسیار عالیتون ممنونم این برنامه ایی که معرفی کردید QUALITY TIME خیلی عالی بود من نصب کردمش به کسانی که این کامنت رو میخونن هم پیشنهاد میکنم نصبش کنید
    موفق و پیروز باشید🙏

    2

  19. عالی هستین مثل همیشه حرفاتون پراز انگیزه و

   حس خوب هس واقعا این مدتی ک با شما بودم خیلی تغییر کردم و این تغییر مدیون شمام
   🌹🌹💕
   مقاله خیلی خوبیییییی بودخیلی چیزای مفید و نکات خوبی اشاره کردین ممنون از این همه لطف
   با هیجان منتظر مقاله های بعدی هستیم
   همیشه عالی و موفق
   پر انرژی در کنارتونیم😍💪✌️❤️

   3

   1. خواهش میکنم مریم عزیز
    رسالت بهارمن این هست که شما نتایج بهتری بگیرید.
    شاد و سلامت باشید.

    3

  20. خیلی عالی من همین الان میرم همشو دانلود میکنم مرسی از بهترین.😍

   1

  21. خیلی عالی بود به بیشترش نیاز داشتم ممنون ازتون اقای حامدی🙏🏻

   1

   1. خواهش می‌کنم سارا عزیز
    امیدورام که گام خوبی برای کنکور خود برداشته باشید.
    موفق باشید.

    2

   2. خیلی عالی من همین الان میرم همشو دانلود میکنم مرسی از بهترین.😍

    5

  22. واقعا مقاله ي عالي بود من سه تا از برنامه ها رو نصب كردم
   با تشكر از شما استاد حامدي عزيز🍀🙏🏻

   4

    1. خواهش میکنم، امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

     3

   1. خواهش میکنم درسا عزیز
    امیدوارم این نرم افزارها به کنکور شما کمک کند.
    موفق باشید

    3

  23. بسیار مقاله ی مفیدی بود با اپلیکیشن های زیادی اشنا شدم که به پیشرفتم در کنکور کمک می کند.

   3

   1. خواهش میکنم علیرضا عزیز
    ممنونم که نظرتون رو به اشتراک گذاشتید.

    موفق باشید✌

    5