0
0

پکیج مدیریت زمان

996 بازدید
مدیریت زمان و برنامه ریزی

طبیعتا شما که وارد این صفحه شدید به دنبال خرید دوره آموزشی پکیج مدیریت زمان هستید. در این مطلب شما به آگاهی خوبی از دوره‌ های مدیریت زمان به دست می‌آورید و می‌توانید یک تصمیم درست بگیرید.

 • آیا پکیج مدیریت زمان به تنهایی کافی است؟
 • چه مهارت‌هایی در کنار مهارت مدیریت زمان نیاز است؟
 • بدون هدف می‌خواهیم روی چه چیزی برنامه ریزی کنیم؟

زمانی که هدف داشته باشیم خیلی از کارهای بیهوده‌ای که انجام می‌دهیم را دیگر انجام نمی‌دهیم. به سمت خیلی از کارها نمی‌رویم. انگیزه و اراده بیشتری برای کارهای مهم زندگی داریم. مدیریت زمان و برنامه ریزی بدون هدفگذاری معنایی ندارد. هدف گذاری هم بدون برنامه ریزی و مدیریت زمان فایده‌ای ندارد. چون اگر برای هدفمان برنامه ریزی نکنیم طبیعتا به آن دست پیدا نخواهیم کرد.

پکیج مدیریت زمان بدون تمرکز

اگر شما روی کاری که دارید انجام می‌دهید تمرکزی نداشته باشید و دائما حواستان پرت شود، طبیعتا سرعت کار پایینی دارید. هدف ما از مدیریت زمان این است که کارها را با کیفیت و سرعت بیشتری به اتمام برسانیم. بنابراین تمرکز روی انجام کارهای مختلفی که در روز انجام می‌دهیم بسیار مهم است.

ما می‌توانیم با هدفگذاری و برنامه‌ریزی اصولی از استرس آینده رها بشیم

پکیج مدیریت زمان

دوره زندگی در آینده(هدفگذاری، مدیریت زمان و تمرکز)

من امیرحسین حامدی دوره‌ای برای شما آماده کردم که بتوانید به بهترین نتیجه برسید. این دوره 12 ساعت آموزش هست که با تدوین حرفه‌ای در 24 ویدیو تقدیم نگاه شما می‌شود. مطمئنم زمانی که اطلاعات این پکیج آموزشی را متوجه می‌شوید، اشتیاق بالایی دارید.

هدف گذاری تا مدیریت زمان

چکیده بیش از 25 کتاب مدیریت انرژی، مدیریت فردی و مدیریت زمان

زمانی که در حال مشاهده پکیج مدیریت زمان هستید اطلاعات بیش از 25 کتاب فوق‌العاده را دریافت می‌کنید. در هر بخش از دوره به شما اطلاع می‌دهیم که از کدام کتاب دارید اطلاعات خوبی را وارد مغزتان می‌کنید. در دوره جامع هدفگذاری تا مدیریت زمان بهارمن شما چکیده‌ای از کتاب‌های زیر را به دست می‌آورید:

 • کتاب تازه کار باهوش

 • کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

 • کتاب اولویت‌بندی اولیت‌ها

 • کتاب انجام کارهای درست

 • کتاب اصل 20/80

 • کتاب کار عمیق

 • کتاب 4ساعت کار در هفته

 • کتاب 15 راز مدیریت زمان

 • کتاب رهبرا آخر غذا می‌خورند

 • کتاب مدیریت امور روزانه

 • کتاب قدرت حال

 • کتاب آن یک چیز

 • کتاب بهتر از قبل

 • کتاب صبح جادویی

 • کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

 • کتاب هدف گذاری 4dx

 • کتاب هدف گذاری به روش رابرت کیوساکی

 • کتاب شیوه سامان دادن به کارها

 • کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم

 • کتاب اثر مرکب

 • کتاب باهوش‌تر سریع‌تر بهتر

 • کتاب کارهای خوب

 • کتاب چک لیست

پکیج مدیریت زمان

برای مشاهده اطلاعات پکیج کامل هدفگذاری تا مدیریت زمان، اینجا کلیک کنید

برای مشاهده تفاوت دوره مدیریت زمان با دوره‌های مشابه دیگر فیلم پایین را مشاهده کنید:

پکیج هدف گذاری تا مدیریت زمان با طراحی آموزشی

شما ارائه‌ای خوب را در دوره هدفگذاری حرفه‌ای دریافت می‌کنید. این دوره بیش از 700 اسلاید آموزشی حرفه‌ای دارد تا شما بیشترین میزان یادگیری از این دوره را داشته باشید. شما در گام‌های اول هدف زندگی خود را مشخص به صورت واضح و دقیق مشخص می‌کنید.

در گام دوم مهارت مدیریت زمان را یاد می‌گیریم که بتوانیم از 24 ساعت خود به خوبی استفاده کنیم. در گام سوم به اصول برنامه ریزی می‌پردازیم که بتوانید برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی دقیق و اجرایی داشته باشید. در گام‌های بعدی تمرکز، انجام کارها بدون استرس، GTD و مدیریت انرژی را یاد می‌گیریم. به شما تضمین می‌دهیم که بعد از این دوره می‌توانید به هدف های خود دست پیدا کنید. به شرطی که قوانینی که گفته می‌شود را در هدف گذاری خود پیاده سازی کنید.

دوره هدفگذاری تا مدیریت زمان در 5 دقیقه

آیا تا به حال خلاصه نویسی به روش نقشه ذهنی را شنیده‌اید؟ نقشه ذهنی یا مایندمپ یک روش خلاصه‌نویسی مبتنی بر مغز است. به صورت خلاصه یادگیری شما تا پنج برابر بیشتر می‌شود و این واقعا فوق‌العاده هست یعنی می‌توانید نتیجه خود تا پنج برابر بیشتر کنید.

هم‌چنین نقشه ذهنی سرعت مرور شما را حداقل تا 10 برابر افزایش می‌دهد. پکیج مدیریت زمانی که برای شما آماده کرده‌ایم به طور کامل به نقشه ذهنی در آمده است. تا شما بتوانید در کمتر از 5 دقیقه کل دوره را مرور کنید و اطلاعات آن را در ذهن خود نهادینه کنید. زمانی که دوره زندگی در آینده را دریافت کنید این فایل‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرند.

GTD در مدیریت زمان

آقای دیوید الن و سازمان او سال‌ها است که روی بخش مدیریت زمان تخصصی کار می‌کند. GTD (شیوه سامان دادن به کارها) یک سبک زندگی است برای انجام بهترِ کارهایی که در روز انجام می‌دهیم. کتاب آقای دیوید الن به فارسی هم ترجمه شده است ولی متاسفانه این کتاب برای ما ایرانی‌ها خیلی کاربردی نیست. زیرا خارج از ایران بیشتر افراد با ایمیل کار می‌کنند و این کتاب بهتر است بومی‌سازی شده باشد.

پکیج مدیریت زمان

پکیج مدیریت زمان

در پکیج هدفگذاری تا مدیریت زمان بهارمن کتاب شیوه سامان دادن به کارها بومی سازی شده است و هم‌چنین در کنار کتاب‌های دگرگونی زندگی با جادوی نظم و کتاب 4ساعت کار در هفته یاد می‌گیریم که چگونه بدون استرس کارهای روزانه خود را انجام دهیم.

برای مطالعه مقاله خروج از روزمرگی، اینجا کلیک کنید

اولین گام هدفگذاری اشتباه

در هر کتاب مطرحی که صحبت از هدفگذاری باشد نوشته شده است که اهداف بلند مدت 10 ساله هستند. همین عامل باعث شده در کتاب‌ها و آموزش‌هایی که در ایران ارائه می‌شود اهداف بلند مدت را 10 ساله بیان کنند. خارج از ایران می‌شود اهداف 10ساله در نظر گرفت زیرا انسان‌ها می‌توانند دید بلند مدت داشته باشند.

اما در 500 سال اخیر ایران هیچ دهه‌ای وجود نداشته است که ثبات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و جود داشته باشد. بنابراین برای این که به خواسته‌های خودمان برسیم باید آموزش‌های بومی سازی شده دریافت کنیم. آموزش‌های بومی سازی شده به ما کمک می‌کند بدون اشتباه به سمت خواسته‌های خود حرکت کنیم. با تهیه دوره هدف گذاری تا مدیریت زمان بهارمن آموزش بومی‌سازی شده دریافت کنید.

دوره هدفگذاری

مشکل ما در هدفگذاری

من امیرحسین حامدی مشکلات زیادی با هدفگذاری و مدیریت زمان داشتم. هدف‌های اشتباه می‌گذاشتم. چون هدفم دور از دسترس بود و برنامه‌ ریزی برای آن نداشتم، هدفم را فراموش می‌کردم و این خیلی بد بود. اما بدتر از آن این بود که خودم را سرزنش می‌کردم و با خودم بد میشدم.

چندین دوره هدف گذاری و چندین دوره مدیریت زمان و برنامه ریزی شرکت کردم تا توانستم شرایط زندگی خودم را بهتر کنم. اما باز هم یه مسئله بزرگ وجود داشت. به خواسته‌های خودم نمی‌رسیدم. بنابراین تصمیم گرفتم کتاب‌های مختلف و تحقیقات به روز دنیا را مطالعه کنم. به خاطر همین پکیج جامع هدف گذاری تا مدیریت زمان آماده کردم. این دوره تا به حال توسط چندین مدرس تهیه شده تا به شاگردان خودشان آموزش دهند. خیالتان بابت محتوای ناب دوره بهارمن راحت باشد.

فقط یک نرم‌افزار برای مدیریت زمان

در اکثر دوره‌هایی که شرکت کردم چندین نرم‌افزار برای مدیریت زمان ارائه میشد و خود مدیریت برنامه‌ها از من زمان زیادی می‌گرفت.

پکیج مدیریت زمان

شما مشکل من را ندارید چون جدیدا شرکت مایکروسافت نرم افزار TODO خود را به رایگان در دسترس مردم هوشمند قرار داده است. شما در پکیج مدیریت زمان بهارمن فقط کار با این نرم‌افزار را یاد می‌گیرید و تغییر بزرگی در سبک زندگی خود ایجاد می‌کنید.

برای مشاهده اطلاعات پکیج کامل هدفگذاری تا مدیریت زمان، اینجا کلیک کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=7817
اشتراک گذاری:

نظرات

10 نظر در مورد پکیج مدیریت زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام وقت بخیر
  تا به حال از نرم افزار خاصی برای مدیریت زمان استفاده نکردم
  ممنون بابت معرفی نرم افزار مذکور
  تشکر بابت مقاله های جذاب و ایده های نابتون
  بدرود

  3

  1. سلام واقعا مونده بودم چجوری زمانمو مدیریت کنم که با اطلاعات شما که با خوندن کتابی های مختلف جهان بدست آوردین و معرفی اپ میکروسافت میتونم الان زمانمو مدیریت کنم

   2

  2. خواهش میکنم مرضیه خانم عزیز
   شاد و پیروز سلامت باشید:)

   3

 2. سلام و خداقوت
  ممنون بابت این اطلاعات مفیدتون من در این دوره شرکت نکردم ولی با استفاده از راه نقشه ذهنی به کمک نرم افزار imind mapتونستم عملکردم رو بهبود ببخشم و حتی بعضی از مشکلاتم رو هم حل کنم
  سپاسگزارم🙏⚘🌹

  3

  1. سلام آیلین عزیز
   خوشحالم که مایندمپ براتون مفید بوده. امیدوارم بتونید با برنامه ریزی خوب به بهار زندگی‌تون نزدیک‌ و نزدیک‌تر بشید.

   2

 3. سلام و درود
  ممنونم ازتون بابت این دوره
  یادگرفتم چطور زمانم رو بهتر مدیریت کنم

  2

 4. سلام خانم مددیان عزیز، همراه همیشگی بهارمن
  خوشحالم که در این دوره در کنار شما بودم.
  فیلم هدفگذاری تا مدیریت زمان را بارها مشاهده کنید.
  شاد و سلامت و ثروتمند باشید😊✌

  4

 5. سلام وارادت من در دوره هدفگذاری ومدیریت زمان شرکت داشتم این دوره فوق العاده س بشرطی که عملگرا باشیم و مطالبی رو استاد آموزش میده به مرحله اجرا بذاریم بدون شک در شروع مدیریت زمان چون نیازمند یک تغییر هستیم به چالش کشیده میشیم اما نتیجه این چالش لذتِ رسیدن به هدف با برنامه ریزی درست وصحیح هست خصوصا قسمت gtdکه استاد زحمت کشیدن و خلاصه یک کتاب ارزشمند رو به ما ارزانی داشتند با تشکر از تیمِ بهارِ من

  2

  1. سلام و درود بابت مقاله عالیتون😍
   ممنون از اینکه بهمون راهای مدیریت زمان بهمون نشان دادید
   یه اپ عالی بهمون معرفی کردیم
   ممنون از اینکه گام های اشتباه رو توی اشتباه هدف گذاری رو گوش زد کردید 🌹
   مقاله مثل همیشه عالی بود برای ماهای که کنکوری هستیم بسیار موثره🌹🌹

   2