0
0

راحت‌ترین روش دانلود نرم افزار imindmap+فیلم نصب

2423 بازدید
دانلود نرم افزار imindmap - بهارمن

راحت‌ترین روش دانلود نرم افزار imindmap+فیلم نصب

نرم افزار مایند مپ (imindmap) یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در دانشگاه‌های معتبر دنیاست. هدف از رسم مایندمپ در این نرم افزار این است که ما بتوانیم اطلاعات را به خوبی در ذهن خود دسته بندی کنیم. جالب است بدانید شاخه‌هایی که در نرم افزار ترسیم می‌شود تشابه زیادی به رشته‌های عصبی داخل مغز ما انسان‌ها دارد. برای اینکه مطالبی را که آموختیم را آسانتر به حافظه بلند مدت خود منتقل کنیم رسم مایندمپ و چگونگی استفاده از آن ضروری است. اگر نمی‌دانید چگونه باید مایندمپ ها را رسم کنید و از اهمیت آنها غافل هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

در این مقاله قرار است به سئوالات زیر پاسخ داده شود:

  1. نصب و دانلود imindmap به صورت رایگان
  2. آموزش طراحی در برنامه مایند مپ
  3. آموزش نصب نرم افزار imindmap برای ویندوز و کامپیوتر
  4. آموزش کشیدن نقشه ذهنی‌های اصولی
  5. لینک‌های آموزش نصب نرم افزار مایند مپ رایگان

نرم افزار imindmap چیست؟

نرم افزار مایندمپ یا نرم افزار نقشه ذهنی (نرم افزار imindmap)ابزاری است که به ما کمک می‌کند، طراحی زیباتری از نقشه ذهنی داشته باشیم. ساده‌ترین و کاربردی‌ترین نرم افزار برای نقشه ذهنی برای کنکور، آموزش‌هایمان در واقع نرم افزار imindmap است. در این مقاله برای شما لینک این برنامه و آموزش نصب برنامه مایند مپ را قرار دادیم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی این برنامه را نصب و از آن استفاده کنید.
در فیلم پایین که در مجموعه آموزش بهارمن آماده شده است میتوانید طریقه نصب این نرم‌افزار را مشاهده کنید. البته برای شما لینک نرم افزار imindmap را هم قرار داده‌ایم. شما در این مطلب می‌توانید تا حد قابل قبولی با این نرم‌افزار کار کنید. فیلم نصب نرم افزار imindmap تقدیم نگاه شما👇

نرم افزار imindmap

همان‌طور که مشاهده می‌کنید شما می‌توانید بدون نیاز به دانلود نرم افزار مایند مپ (Imindmap) نقشه‌ ذهنی‌های زیبایی برای خود رسم کنید. ولی با دانلود نرم‌افزار imindmap می‌توانیم کارهای مختلف دیگری انجام دهیم. به عنوان مثال ترسیم نقشه ذهنی برای دوستانی که یک مقدار از طراحی دور هستند، راحت می‌شود. چون در این برنامه میتوانیم عکس‌های مختلف و گوناگونی اضافه کنیم. در عکس پایین نمونه‌ای از طراحی نقشه ذهنی در نرم‌افزار Imindmap را مشاهده می‌کنید.

نقشه ذهنی - بهارمن

مایند مپ رایگان

مزیت نرم افزار نقشه ذهنی

همانطور که مشاهده می‌کنید با دانلود نرم افزار imindmap امکانات زیادی برای ما وجود دارد تا از ترسیم نقشه‌ ذهنی لذت ببریم. باید بدانیم که نقشه ذهنی فقط برای خلاصه‌نویسی نیست و ما میتوانیم استفاده‌‌های فوق‌العاده زیادی از این روش سازماندهی شده انجام دهیم.

به عنوان مثال کار‌های روزانه خود را می‌توانیم بصورت نقشه‌ ذهنی بنویسیم. این کار باعث میشود روی کار‌های‌مان به شدت کنترل بهتری داشته باشیم. به عنوان مثال عکس پایین برنامه‌ریزی یک روز من است که باید چه‌ کارهایی را انجام میدادم.

دانلود نرم افزار imindmap - بهارمن

دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه

نکته مهم در طراحی نقشه ذهنی

شاید شما متوجه نشده باشید که من در این نمونه از نقشه‌ ذهنی چه اطلاعاتی را وارد کردم. باید بدانید که نقشه ذهنی منحصر به فرد هر شخص است و نیازی نیست که دیگران متوجه توضیحات و جزئیات مطلب دیگران در نقشه ذهنی شوند. یکی از بهترین کارهایی که با نقشه ذهنی میتوان انجام داد خلاصه‌نویسی است. البته اگر یک مقدار با این نرم‌افزار کار کرده باشید به راحتی میتوانید حین آموزش نقشه ذهنی در نرم‌افزار Imindmap طراحی کنید.

دانلود نرم افزار imindmap - بهارمن

تا اینجا سعی کردم به اهمیت نقشه ذهنی بپردازم تا شما این وقت را برای خلاصه‌نویسی و کار با نقشه‌ ذهنی برای خود در نظر بگیرید. زمان آن رسیده است که هدیه‌ای ویژه دریافت کنید.

دانلود نرم افزار imindmap

خبر خوب این است که نرم‌افزار نقشه ذهنی کرک شده است و برای نصب آن نیازی نیست هزینه‌ای پرداخت کنید.لطفا بعد از دانلود نرم‌افزار نقشه ذهنی یا همان نرم‌افزار imindmap طریقه نصب‌ آن را هم که در بالای این مطلب بود مشاهده کنید.برای دانلود نرم فزار روی دکمه زیر کلیک کنید👇

آموزش کشیدن نقشه ذهنی در برنامه مایندمپ Imind map:

بعد از نصب نرم افزار imindmap میتوانیم شروع به رسم نقشه ذهنی کنیم. البته اگر می‌خواهید آموزش نقشه ذهنی را بصورت کامل یاد بگیرید وارد لینک زیر شوید.

هدیه‌ای برای شما در آموزش رسم نقشه ذهنی پلاس در نظر گرفتیم، آموزش کلی نرم افزار مایندمپ هم وجود دارد اما بصورت خلاصه میخواهم بگویم چگونه میتوانید در نرم افزار نقشه ذهنی شروع به طراحی کنید.

این نرم افزار بسیار ساده هست و اگر شما مقداری از آن را بلد باشید به راحتی میتوانید با آن کار کنید. در ابتدا که نرم افزار نقشه ذهنی را باز کنید این صفحه برای شما نمایان‌گر می‌شود. همان‌طور که به شما نشان داده شده روی بخش imindmap کلیک کنید.نرم افزار - بهارمن

به شما تبریک می‌گویم که دارید روی زمان خود سرمایه گذاری می‌کنید و آموزش می‌بینید. در قدم بعدی باید طرح وسط نقشه ذهنی را انتخاب کنیم و سپس گزنیه start را بزنیم.

برنامه مایندمپ هر طرحی را که انتخاب کرده باشید برای شما در اولین صفحه شروع طراحی نمایان‌گر می‌کند. حال نوبت آن است که شروع به طراحی شاخه‌های اصلی کنیم. فقط کافی‌ است دایره قرمز رنگ را نگه داریم و با موس به هر طرف که میخواهیم حرکت دهیم. اگر میخواهید زیر شاخه طراحی کنید فقط کافی است روی شاخه اصلی بزنید تا آیکون‌های مربوط به زیر شاخه‌های فرعی به شما نشان داده شود. اولین فلش شکل زیر نشان میدهد که چگونه می‌توانید شاخه‌های مورد نظرتان را در نرم افزار مایندمپ طراحی کنید. و دومین فلش برای انتخاب عکس در برنامه مایند مپ است.

نرم افزار imindmap - بهارمن

نیم کره راست مغز در نرم افزار نقشه ذهنی

حتما از عکس برای نقشه ذهنی خود استفاده کنید. چون باعث می‌شود نیم‌کره راست مغز قوی شود و بهتر عمل کند. از قسمت icon مطابق شکل زیر آیکون‌های مختلف مربوط به موضوعتان را انتخاب کنید. البته این را بدانید که میتوانید خودتان هم عکس اضافه کنید.
اگر خواستید موضوعی را در شاخه و وسط نقشه ذهنی‌تان اضافه کنید کافی است، روی هر قسمت دوبار پشت سرهم کلیک کنید.
با نقشه‌ذهنی شروع به یادگیری آموزش کنید و در یادگیری و تفکر خود تغییری بسیار شگفت‌انگیز ایجاد کنید.

برای مطالعه برترین مقاله تندخوانی، اینجا کلیک کنید

در این قسمت میخواهم به‌صورت چک‌ لیست بگویم که از برنامه مایند مپ میتوانید چه استفاده‌های دیگری کنید.
نقشه ذهنی برای کنکور و آزمون بسیار مفید است و شما را از رقیب‌هایتان جلو می‌اندازد. بنابراین اگر می‌خواهید از دیگران سبقت بگیرید از نقشه ذهنی برای درس خواندن استفاده کنید.
طرز فکر شما با نقشه ذهنی کاملا تغییر می‌کند و باعث می‌شود از تسلط بر ذهن بیشتری برخوردار باشید.

برنامه ریزی و مدیریت کارها با نقشه ذهنی/h3>

پیشنهاد می‌کنم برای مدیریت کار‌هایتان از نقشه ذهنی تونی بوزان استفاده کنید؛ چون باعث می‌شود تمام کار‌هایی که دارید را مثل یک نقشه از بالا مشاهده کنید و بدانید دقیقا مهم‌ترین کار شما چیست که بتوانید آن را اولویت‌بندی کنید.
نرم افزار مایند ویندوز به شما کمک می‌کند در ترسیم نقشه ذهنی از زیبایی‌های بیشتری استفاده کنید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید از نرم افزار imindmap ویندوز یا کامپیوتر استفاده کنید و برای رسم داخل گوشی همراه این برنامه مناسب نیست.

اما بدون دانلود نرم افزار مایند مپ هم میتوانیم نقشه‌ذهنی‌های خوبی را رسم کنیم. در این قسمت می‌خواهم تفاوت نقشه ذهنی دستی و با نرم افزار مایند مپ را برای شما مقایسه کنم. عکس اولی که مشاهده می‌کنید توسط شرکت کنندگان کارگاه نقشه ذهنی پلاس است. البته شما هم می‌توانید در همین سایت این آموزش را طراحی کنید.

آیا می‌خواهید در کمتر از سه دقیقه یک نقشه ذهنی روی کاغذ بکشید؟

آیا می‌خواهید دفترچه نقشه ذهنی داشته باشید؟

دانلود نرم افزار imindmap - بهارمن

شما برای خلاصه‌نویسی و استفاده راحت‌تر در زمان بازه‌های مرور چه می‌کنید؟ نحوه  استفاده از نقشه ذهنی و چگونگی آن را می‌دانید؟ می‌توانید سئوالات خود را در این زمینه از ادمین بهارمن بپرسید، هدف مجموعه آموزشی بهارمن پیشرفت و موفقیت روزافزون شما است. نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در این مطلب به نحوه دانلود و نحوه نصب نرم افزار مایندمپ برای ویندوز پرداختیم. اگر هنگام نصب برای شما سوالی پیش آمد قسمت کامنت‌ها را مطالعه کنید، همچنین شاید نیاز باشد فیلم نصب برنامه را چندین بار مشاهده کنید. با نرم افزار نقشه ذهنی یا همان imind map به راحتی ترسیم های بهتری داشته باشید.  موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=5143
اشتراک گذاری:

نظرات

32 نظر در مورد راحت‌ترین روش دانلود نرم افزار imindmap+فیلم نصب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. بازتاب: نحوه برنامه ریزی کنکور 1401 + 5 اصل مهم در برنامه‌ریزی - مجموعه آموزشی بهارمن
  2. بازتاب: مرور با 1 نگاه - نقشه ذهنی برای کنکور - مجموعه آموزشی بهارمن