داستان های شما

تندخوانی و تقویت حافظه

راه های تقویت مغز
 • من محمدامین امانی هستم از شرکت‌کنندگان کارگاه مهارت‌های مطالعه و تقویت حافظه

  شرکت در کارگاه‌های تندخوانی و تقویت حافظه برای کسانی است که قصد دارند در زندگی خود تغییر ایجاد کنند و عادت‌های بد خود را حذف و عادت‌های خوب جایگزین کنند.

  و کسانی قصد دارند در کنکور رتبه خوبی کسب کنند. مسلماً این موضع خودبه‌خود انجام نمی‌گیرد و کسانی رتبه خوبی به دست می‌آورند که خوب کتاب می‌خوانند و خوب مرور می‌کنند.

  این کلاس به شما کمک می‌کند که به نحو صحیح کتاب‌ها را با سرعت مطالعه کنید و مطالب آن را به‌خوبی درک کنید  و سرعت مرور خود را افزایش دهید همچنین روشی به شما گفته می‌شود  که می‌توان به‌راحتی اعداد طولانی و شماره تلفن و فرمول‌های متفاوت را به‌سرعت در حافظه خود جای دهید.

  شرکت در این کارگاه برای من که یک کلاس هفتمی هستم و هنوز وقت زیادی تا کنکور دارم کمک می‌کند تا با آموزش‌هایی که در کلاس‌ و خواندن جزواتی که استاد محترم تهیه دیده بودند و همچنین برنامه‌هایی که در این مدت با پیگیری دوستان و هم‌گروه‌های عزیز انجام دادیم به موفقیت بیشتری دست پیدا کنم. دوره استاد حامدی عالی بود و یکی از به‌یادماندنی‌ترین دوره‌های آموزشی من بود.

  چیا یاد گرفتیم:

  تندخوانی کتاب‌ها، روش صحیح مطالعه، افزایش درک مطالب، حفظ فرمول‌ها، ایجاد عادت‌های خوب و استفاده از دو نیمکره مغز گردیده است.  منصفانه می‌توانم بگویم این کارگاه می‌تواند تغییراتی فوق‌العاده در شما ایجاد کند همان‌طور که در من ایجاد کرده که یکی از همین تغییرات افزایش سرعت من در تندخوانی کتاب از 180 کلمه در دقیقه با درک مطلب 30درصدی، بعد از شرکت در کارگاه به 500 کلمه در دقیقه افزایش یافت و با درک مطلب 85 درصدی توانستم از خودم رضایت بیشتری به دست آورم.

  مطمئناً با تمرین کردن و خواندن کتاب این سرعت مطالعه بیشتر می‌شود.

  خداروشکر توانستم با ایجاد عادت‌های خوب مثل زود از خواب بیدار شدن ،خواندن کتاب‌های غیردرسی و … زندگی خود را بهبود ببخشم و مؤثرتر زندگی کنم.

  در آخر از استاد محترمم جناب آقای حامدی عزیز تشکر می‌کنم که این حس خوب را در من ایجاد کرد.

  محمدامین امانی

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  3 دیدگاه در “تندخوانی و تقویت حافظه

  1. zei گفت:

   چقدر عالی !!!!! من همیشه تو حفظ کردن اعداد و متن ها مشکل دارم ! حتی تو حافظه ی کوتاه مدتم هم نمیمونن و بعد از چند ساعت فراموشم میشن! همینطور خوندن کتاب همیشه برام به شدت پروسه ی سخت و طولانی ای داره و همین باعث میشه از کتاب خوانی زده بشم!! یک فصل از یک کتاب رو مطالعه میکنم و وقتی بر میگردم میبینم که چیزی ازش نفهمیدم و اصلا نمیتونم تمرکزم رو کاملا به اون متن بدم
   برام مسئله ی بزرگی هست و برام مهمه که بتونم بازدهی م رو بالا ببرم
   منم ترغیب شدم که در این دوره ها شرکت کنم
   ممنون از شما استاد حامدی و تیم خوبتون ♥️

   1. امیرحسین حامدی گفت:

    خواهش میکنم زینب عزیز
    پشتیبانی ما در کنار شماست. با انتخاب درستمون به بهار زندگی‌مون نزدیک‌ و نزدیک‌تر بشیم.

  2. عسل بردبار گفت:

   دقیقا ، ولی چطور میشه اعداد طولانی رو حفظ کرد ؟؟😟😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *