0
0

آموزش سازمانی

821 بازدید
آموزش سازمانی

طبق تحقیقات سال‌های گذشته در بیشتر از 70 کشور پیشرفته دنیا، ثابت شده است که آموزش سازمانی می‌تواند تا 300 درصد بازدهی کارمندان و فروش سازمان را بیشتر کند. آیا شما تیم و پرسنل خود را آموزش می‌دهید؟ آیا خودتان آموزش‌های تخصصی حیطه خود را یاد می‌گیرید؟ در این مطلب می‌خواهیم آموزش سازمانی بهارمن را به شما معرفی کنیم تا بتوانید نتایج بهتری از کسب‌وکار خود بگیرید.

در این مطلب به سوالات زیر پاسخ داده می‌شود:

 • دوره های آموزشی سازمانی شامل چه مطالبی هست؟
 • فرآیند آموزش سازمانی از کجا شروع می‌شود؟
 • روش های نوین آموزش سازمانی چیست؟
 • چگونه دوره‌های آموزشی را در اختیار پرسنل بگذاریم که بیشترین بازدهی را داشته باشد؟

 

آموزش شرکت آسا نگار

خدمات آموزش سازمانی

یاددهی با یادگیری کاملا متفاوت است. تغییر نوع رفتار در ما انسان‌های کار سختی هست. هنر یک مدرس خوب این است که بتواند اثرگذاری داشته باشد. یاد دادن به تنهایی نتیجه‌ای ندارد. آقای جک فیلیپس یک هرم ارزیابی در یادگیری دارد. مدرس باید بتواند روی سازمان و پرسنل شما بیشترین تاثیر را بگذارد. هرم جک فیلیپس را در تصویر پایین می‌توانید مشاهده کنید. هر چقدر که به بالای هرم نزدیک می‌شویم، تاثیر گذاری کلام مدرس روی مخاطبین بیشتر می‌شود. بنابراین روی انتخاب مدرس خود تحقیقات خوبی انجام دهید. مجموعه آموزشی بهارمن همیشه در حال تلاش بوده است که تغییرات اساسی را در مخاطبین خود ایجاد کند و نتایج آموزش‌ها و دوره‌های ما کیفیت یادگیری بهارمن را نشان می‌دهد. پیشنهاد میکم مقاله یادگیری در خواب را نیز مطالعه کنید

دوره های آموزشی سازمانی شامل چه مطالبی هست؟

کسب و کار همانند یک ماشین است. اگر از کار بیافتد، طبیعتاً یک مشکلی دارد. اگر کسب وکار ما هم مشکلاتی دارد، قابل حل شدن هست. فقط باید نقص آن را پیدا کنیم و اقدامات خوبی را برای رفع آن انجام دهیم.

مدیر کسب و کار شخصی است که با توجه به صحبت‌های مشاور تصمیم می‌گیرد که چه بخشی از کسب‌وکار خود را بهبود دهد. مجموعه آموزشی بهارمن با تدریس آقای امیرحسین حامدی، از سال 1398 دو آموزش مهم و کاربردی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

آموزش اول تمرکز و موضوع دوم افزایش عملکرد و بازدهی منابع انسانی هست. آیا نیروهای شما از تمام پتانسیل خود استفاده می‌کنند؟ کارها را با سرعت و کیفیت خوبی به اتمام می‌رسانند؟ اگر پاسخ خیر است می‌توانید از مجموعه آموزشی بهارمن مشاوره سازمانی بگیرید.

 

بازدهی آموزش سازمانی

آموزش رسیدن به فروش بیش از حد برای مدیران

در سال‌های گذشته دوره‌ای به اسم کوچینگ کسب وکار در بهارمن شروع شد. هدف این دوره این بود که صاحبان کسب وکار بتوانند با بهترین روش بازاریابی و فروش، درآمد مجموعه خود را بیشتر کنند. تمام شرکت کنندگان این دوره درآمدشان 300 درصد افزایش داشت. کافیست از روش‌های بازاریابی نوین در کسب و کار خود استفاده کنیم. پیشنهاد میکنم مقاله یادگیری و مطالعه بدون فراموشی را نیز مطالعه کنید

بودجه لازم برای آموزش سازمانی

اگر می‌خواهید یک کسب وکار حرفه‌ای داشته باشید، نیاز هست که هر ماه بخشی از درآمد خود را برای آموزش سازمانی و خودتان کنار بگذارید. در دنیایی داریم زندگی می‌کنیم که هر روز روش‌های جدیدی برای به انجام رسیدن کارها خلق می‌شوند. با آموزش خود و پرسنل می‌توانیم به روز باشیم و درآمد بیشتری هم از کار خود داشته باشیم.

 

شاخص رشد عملکرد

اما چه میزان نیاز هست که بودجه آموزش در نظر بگیریم؟

شما چه مشکلی از مردم برطرف می‌کنید؟ اگر کسب وکار خصوصی دارید، فکر کنید و ببینید چگونه می‌توانید با مدرس‌ها تهاطر کنید. در قبال کارهایی که برای او انجام می‌دهید، مدرس می‌تواند شما و سازمان‌تان را آموزش دهد. نهادهای دولتی معمولا بودجه‌ای را برای آموزش پرسنل خود قبل از شروع سال جدید مشخص می‌کنند. در هر صورت باید با مدرس هر حیطه مذاکره کنید تا توافق برسید. برای آموزش سازمان خود و مشاهده قیمت‌ها می‌توانید با مجموعه آموزشی بهارمن ارتباط بگیرید. پیشنهاد میکنم مقاله اصول مدیریت زمان با 9 تکنیک فوق‌العاده را نیز مطاله کنید

زمان لازم برای آموزش پرسنل و تیم

انواع آموزش سازمانی داریم که هر کدام فرآیند مختلفی دارد. خیلی از آموزش‌ها بلافاصله بعد از آموزش مدرس، نتیجه خود را نشان می‌دهند. آموزش‌هایی مثل تمرکز، افزایش عملکرد، فروش و بازاریابی نوین نتیجه سریع به همراه دارند. همان روز آموزش می‌توانید نتایج خیلی خوب را در سازمان و نهاد خود مشاهده کنید. برخی از آموزش‌ها نیاز به زمان بیشتر دارند، مثل اینکه چگونه تیم سازی خوبی داشته باشیم. زمان لازم برای آموزش پرسنل به اهداف آموزش سازمانی شما برمی‌گردد.

 

مزایای آموزش سازمانی

دوره های آموزشی تخصصی

چقدر حال کارمندانتان در محیط کار خوب هست؟ آیا منتظر پایان ساعت کاری‌شان هستند؟ چقدر از بودن در تیم شما خوشحال هستند؟ آیا افتخار می‌کنند که در مجموعه شما فعالیت می‌کنند؟ سوال‌های مهمی که باید به آن‌ها پاسخ دهیم. مطمئن باشید که آموزش‌های تخصصی سازمان می‌تواند سکوی پرتابی برای رشد کسب‌وکار شما باشد.

مشاهده دوره شخصیت جذاب بهارمن
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=37135
اشتراک گذاری:

نظرات

3 نظر در مورد آموزش سازمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام وقتتون بخیر❤️
  امیدوارم حالتون عالی باشه.
  خدا قوت میگم به استاد حامدی عزیز و تیم فوق‌العاده‌‌ی بهارمن.
  مثل همیشه عالی بود.
  محتوای این مقاله؛ جدید و سرشار از نکات مفید و کاربردی بود.
  ممنونم ازتون
  خداحفظتون کنه.

  1

 2. سلام و درود
  در این مقاله درمورد آموزش سازمانی اطلاعاتی ر کسب کردم. معلم های خودرا باید با تحقیق و حساسیت زیاد انتخاب کنیم زیرا خیلی برروی ما تاثیر دارد و هر چقدر که به بالای هرم نزدیک شود ان معلم بهتر است.این را بدانیم که یادگیری با یاد دادن یابرعکس خیلی متفاوت است و یادادن که مخصوص معلم ها هست خیلی تاثیر گذار هست.پس معلم های ما باید سعی کنند تا کیفیت کارشون خیلی خوب و تاثیر گذار باشند.
  باید یک مقدار از پول خود را برای آموزش خود و تیم خود مخصوص این کار کنار بگذاریم زیرا در این جهان هرروز مطالب جدیدی برای کارهای ما خلق می شود و بهتر است که بروز باشیم. باید تیم سازی رو خوب یادبگیریم و از کسانی که در این زمینه مهارت دارند مشورت بگیریم .
  ممنون از شما

  1