0
0

بهار در بهار

677 بازدید
مانا_bahareman.com

باسلام خدمت همه همراهان بهار من

من مانا دانش آموز پایه نهم هستم و معتقدم که در زندگی هیچ اتفاقی بدون دلیل رخ نمی ده فقط باید در مورد آن تفکر کرد و به نتیجه ای رسید.

من هم مانند بقیه دانش آموزان در دوران قرنطینه و آموزش های مجازی سعی کردم تا معلومات خودم رو افزایش بدم بنابراین شروع به جستجو کردم ودر نهایت دیدم چقدر عالی کلی وبینار های آموزشی برگزار می شه که می تونه جایگزین خوبی برای کلاس هایی که قبلا می رفتم بشه

تا اینکه در اردیبهشت ۱۴۰۰وبیناری توجه من رو جلب کرد وثبت نام کردم.

“وای خدای من چه وبینار جذابی بود چقدر استادش باانرژی بود کاش کرونا نبود ومی شد درکلاس حضوری چنین استادی شرکت کرد”

اینها جملاتی بود که من به مادرم گفتم. اسم مجموعه هم برایم خیلی جالب بود “بهارمن” و دقیقا من دربهار با این مجموعه آشنا شدم و این قضیه رو به فال نیک گرفتم .

آقای حامدی در آخر وبینار یک لیست کتاب به ما هدیه دادند تا بتونیم با خوندن اونها کلی در زندگیمون تحول ایجاد کنیم.

دیگه من شدم پای ثابت برنامه های تیم بهارمن. در چالش ها شرکت می کردم و کلی از مقالات ارسالی لذت می‌بردم با خودم می‌گفتم دیگه چی ازاین بهتر؟ اطلاعات مفید وطبقه بندی شده با نکات کلیدی… خلاصه که چند ماهه دارم از مطالب خوب و مفیدی که ایشان خالصانه در اختیار ما قرار داده اند استفاده می کنم.

در یکی از چالش ها، دوره “چهارگام تا موفقیت “رو به من هدیه دادند.

هرچه ازمفید بودن این مجموعه بگم باز هم کم گفته ام. این مجموعه منو متوجه یکسری از مسائلی کرد که باید در عملکردم دقت بیشتری می کردم. در و دیوار اتاقم پرشده از جملات کاربردی ایشون و رو به روی میزم تصویر ستاره رو چسبوندم تا یادم بمونه که روزی چند بار تمرین ستاره رو انجام بدم.

دقتم رو به دور وبرم بیشتر کرده ام و تمام تلاشم رو می کنم تا خوب و با کیفیت مطالعه کنم و برای سال آینده با معلومات بیشتری وارد دوره دوم دبیرستان بشم.

و در آخر برای خودم برنامه ریختم تا قبل از خواب به جای اینکه سرم رو با موبایل گرم کنم، یک کتاب مطالعه کنم. اوایل سخت بود و فقط کتاب رو بالا سرم گذاشتم، اما به مرور شروع کردم به خوندن… الان احساس می کنم در مدیریت زمان مهارت بیشتری به دست آورده ام و انگیزه هام بیشتر شده.

همه اینها نتیجه تلاش های بهارمن بوده که در زندگی من نیز بهاری دیگر ایجاد کرد. سپاس از استاد حامدی و تیم بسیار خوب و باانرژی ایشان 🌹

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=30406
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد بهار در بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام مانا عزیز
    ممنون از انرژی مثبتی که به تیم ما میدید.
    باعث افتخارمون هست که همراهی مثل شما داریم.

    لایک