0
0

جوهر ها و حافظه ها

1108 بازدید
جوهر ها و حافظه ها_یزدان رحمانی

ضعیف ترین جوهر ها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است

 

نزدیکای امتحانات نوبت اول بود ومن هم که امسال سال اخر دبیرستان هستم می بایست کلی درس های عقب مونده رو جمع می کردم برای نوبت اول و بخصوص کنکور.

تا قبل از اینکه یک روز توی تلگرام داشتم می‌چرخیدم یه لینک برام ارسال شد که فقط یه قسمتش نوشته بود (یادگیری 7برابر نتیجه ی 7برابر) این جمله منو طرف موسسه بهارمن جذب کرد و بعد توی سایت یه شماره بود و نوشته بود برای دریافت پادکست ها و آموزش های رایگان به این شماره پیام بدید.

بعد از چند روز استفاده از آموزش های رایگان و پادکست ها در دوره ی مینی کوچینگ شرکت کردم و بعد از اون توی دوره نخبگان شرکت کردم و در همه ی کارهای زندگی به من کمک کردند و در درس هایم خیلی پیشرفت کردم .

در حال حاضر هم دوره سحر خیزی رو خریداری کرده ام و واقعا دوره های اقای حامدی خیلی مفید هستند.

 

باتشکر از اقای حامدی و همکارانش

 

نویسنده:یزدان رحمانی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=31617
اشتراک گذاری:

نظرات

2 نظر در مورد جوهر ها و حافظه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام رحمانی بزرگوار آفرین بر همت و تلاش شما اینکه بهارمن رو تصادفی پیدا کردید یه فرصت بوده اما اینکه تونستید این فرصت رو از دست ندید وازش نهایت استفاده رو ببرید همت ارزشمند شما بوده
    من در چالش سحرخیزی شرکت داشتم اگه اونموقع درچالش شرکت داشتید از انرژی و سحرخیزی و حاضری زدن بچه های گروه به وجد میومدید واقعا عالی بود براتون آرزوی سلامتی و موفقیت و شادی دارم امیدوارم یه رتبه عالی در کنکور نصیبتون بشه

    2