به چالش‌های بهارمن خوش آمدید. اینجا قرار هست با کلی انرژی و انگیزه رشد کنیم. هم کلی جایزه داریم هم کلی ساخت عادت‌های خوب.

امیدوارم که تا به الان عادت های خوبی رو مثل مطالعه کردن در زندگی خود ایجاد کرده باشید. اگر هم عادت‌های خوبی ندارید اصلا نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم.

قراره چکار کنیم؟

قرار هست آموزش‌ها و مقالات رایگان را مطالعه کنیم و کلی مهارت های خوب رو یاد بگیریم. اگر خودمون رو به چالش بکشیم طبیعتا می‌توانیم راحت به خواسته‌های خودمان برسیم. بهارمن این چالش ها را برای شما ایجاد می‌کند. البته خوشحال می‌شویم پیشنهادات و انتقادات خودتون را به ما اطلاع بدید. ما برای اینکه شما نتیجه بهتری بگیرید هر کاری از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم. خبر خوب این هست که چالش‌های بهارمن کلی جایزه دارد.

امیرحسین حامدی

هدایای بهارمن

فقط کافیست متعهد به چالش خود باشید. با همین کار از بهارمن هدیه‌های واقعا فوق‌العاده‌ای دریافت می‌کنید. اما اگر هدایایی خیلی بهتر می‌خواهید در آزمون‌های ما بدرخشید. هر شب ساعت 8 برای شما یک لینک ارسال می‌شود تا آزمون مقاله‌ یا آموزشی که دیدید را انجام دهید. به کسانی که هر ماه بهترین نمره را دریافت کرده باشند هدایای فوق‌العاده‌ای عرضه خواهد شد.

هدایا چی هست؟

خب رسیدیم به بخش شیرین چالش بهارمن. همراه رشد و یادگیری قرار هست کلی جایزه هم دریافت کنیم. همونطور که قول دادیم کسانی که متعهد باشند، پادکست‌های آموزشی ما رو دریافت می‌کنند. اما هدایای نفرات اول چی هستند؟

 • 3 نفر اول دوره نخبگان یادگیری و حافظه به ارزش 1.870.000 تومان(همراه پشتیبانی و ارسال کتاب و…)
 • 3 نفر بعد دوره هدفگذاری تا مدیریت زمان به ارزش 980.0000 تومان
 • 3 نفر بعد دوره رسالت زندگی به ارزش 470.000 تومان
 • 3 نفر بعد کتاب یادگیری هفت برابری نتیجه هفت برابری به ارزش 67.000 تومان با ارسال رایگان

 

نگرش بهتر برای زندگی بهتر

درست هست که بهامن کلی هدیه برای این چالش‌ها در نظر گرفته. اما از شما می‌خواهیم نگرش خود را برای زندگی بهتر در نظر بگیرید. طبیعتا با مطالعه مقالات بهارمن زندگی شما بهتر از قبل هست. ما باید سعی کنیم که هر روز تغییر مثبتی را در زندگی خود ایجاد کنیم. پس بهبود فردی شما اولین هدف ما است.

گذاشتن کامنت در مقالات

برای اینکه در آزمون‌ها تقلب نشود و ما متوجه بشویم که واقعا شما مقاله را مطالعه کردید نیاز هست که کامنتی را در هر مقاله بنویسید. لطفا در مقالات اسم و فامیل خود را به درستی وارد کنید.

نحوه امتیاز گرفتن از کامنت

کامنت‌ها پایین مقالات نوشته میشن✌

اسم و فامیلتون‌رو به درستی وارد کنید.
اگر ایمیل ندارید اسم خودتونو به انگلیسی بنویسید و آخرش gmail.com@ اضافه کنید، مثلا:
Zahra@gmail.com
چه چیزی بهتره در کامنت‌ها بنویسید:👇🏻

 • کامنت دیگران را پاسخ دهید.
 • از بخشی از مقاله سوال بنویسید(هر جایی که ابهام داشتید)
 • از بخشی از مقاله که برای شما مناسب بوده است تعریف کنید.
 • توضیحاتی بنویسید که ما متوجه شویم مقاله‌را مطالعه کردید.

اسکرین شات متنی که کامنت کردید رو برای ما ارسال کنید تا امتیاز خودتون رو همان لحظه دریافت کنید😍

امیرحسین حامدی

رسالت زندگی بهارمن

ما با آموزش‌های مهم و کاربردی سعی می‌کنیم کمک کنیم دنیا را جای بهتری کنیم برای زندگی کردن. متاسفانه خیلی از آموزش‌های مهم و کلیدی را در مدرسه یاد نگرفتیم. از آنجایی که مسئولیت 100 درصد زندگی خود را پذیرفتیم سعی میکنیم غر نزنیم و مشکلات را تقصیر دیگران نیاندازیم. آموزش‌های مهم زندگی را اینجا یاد می‌گیریم و تلاش می‌کنیم به دیگران هم کمک کنیم که بهار زندگی خودشان نزدیک و نزدیک‌تر شوند.

داستان‌های شما

24 دیدگاه در “چالش های بهارمن

 1. هستی فرامرزی گفت:

  بهارمن یکی از فوق‌العاده ترین مجموعه هایی ک دیدم👌🏻 پادکست هاتون عالیه

 2. هستی فرامرزی گفت:

  بهارمن یکی از فوق‌العاده ترین مجموعه هایی ک دیدم👌🏻👌🏻عالیههههه👌🏻👌🏻

 3. mobina_darvidhi گفت:

  عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *