0
0

این رشد و تغییر رو دوست دارم

1219 بازدید
مهدیه حسنی _ رشد و تغییر

به نام خدا

مهدیه هستم یازدهم رشته تجربی

یک روز که داشتم در مورد یک موضوع برای مدرسه تحقیق می کردم یکی از مقاله های آقای حامدی رو دیدم و اون رو مطالعه کردم،خیلی جالب بود برام مطالب خیلی خوب و مفیدی داشت.

در واتساپ پیام دادم و یک پادکست برام فرستادن اون رو گوش دادم اون هم مثل مقاله واقعا خیلی بود.هر روز یک پادکست جدید برام می فرستادند، رفته رفته بیشتر با بهارمن آشنا شدم و از مطالب مفیدی که در سایت و پادکست ها بود استفاده می کردم و برای خانواده هم هر مطلبی که یاد می گرفتم رو توضیح می دادم.

بالاخره در دوره نخبگان شرکت کردم من دوره های دیگه ای هم در مورد تندخوانی می شناختم ولی دوره استاد حامدی رو انتخاب کردم و شرکت کردم و واقعا از انتخابم خوشحالم.

استاد حامدی دیگه جایی برای سوال یا ابهامی برای ما نگذاشتن و تمام مطالب جدید و عالی و بروز هست .

یک روز که دیگه نزدیک به امتحانات ترم و مستمر بود به کتابخانه مدرسه رفتیم و من چند تا کتاب برداشتم که خونه بخونم. دوستام بهم می گفتند که الان چه وقت کتاب خوندنه؟ امتحان داریم!!! ولی من چون می دونستم که چجوری می تونم وقتم مدیریت کنم و هم اصول تندخوانی رو یاد گرفته بودم 😎 دیگه نگران نرسیدن به امتحانات نبودم و خیلی اعتماد به نفسم بالا رفته بود.

سال های پیش برای رسیدن به نمره ی خوب باید ساعت ها توی اتاق می شستم و فقط درس می خوندم و تک بعدی شده بودم و آدم خیلی خجالتی و استرسی بودم که به یک فرد خجالتی معروف بودم توی کلاس و خانواده و خیلی رنج می بردم از خجالتی بودنم ولی واقعا افکار و اخلاقم متحول شد… حتی مادرم به من می گفت که چقدر تغییر کردم و استرس و حال بدم خیلی خیلی کم شده بود.

خودم هم واقعا این تغییر رو دوست دارم و سعی می کنم که روی خودم سرمایه گذاری کنم و توانایی های خودم رو بالا ببرم و تبرم رو تیز و تیز تر کنم.

من این حال خوبم رو مدیون استاد حامدی و تیمشون هستم و خداروشکر می کنم که بهارمن سر راه من قرار داد تا رشد و تغییر کنم.

خیلی ممنونم از آقای حامدی و تیمشون و آرزو می کنم از این بیشتر بدرخشند.🌸✨

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=31770
اشتراک گذاری:

نظرات

2 نظر در مورد این رشد و تغییر رو دوست دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام مهدیه عزیز
  حس خوبیه که موفقیت شما دوست عزیزم رو می‌بینم.
  به امید خدا با اقداماتی که انجام دادید بهترین‌ها در انتظارتونه…
  همچنین مچکرم بابت ویدیویی که از خودت گرفتی🌹
  به بهار زندگیت، نزدیک نزدیکتر بشی…

  2