0
0

چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟

236 بازدید
چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم
 • انسان موجودی اجتماعی است و جز نیازهای ما است که مورد دوست داشتن دیگران قرار بگیریم. انسان‌ها 5 نیاز اساسی دارند که یکی از آن‌ها تعلق است. تعلق همان چیزی که شما بخاطر آن در حال مطالعه این مطلب هستید. دقیقاً همانطور که ما انسان‌ها به آب برای بقا نیاز داریم. به تعلق هم نیاز داریم. همیشه عزیز باشیم و مهر خودمان را در دل دیگران بیاندازیم. می‌خواهیم بصورت ریشه‌ای یاد بگیریم که چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟

  در این مطلب به سوال‌های پایین پاسخ داده می‌شود:

  چگونه دیگران را عاشق خود کنیم؟

  چگونه در دل یک مرد یا خانم‌ها نفوذ کنیم؟

  چگونه جذاب باشیم و در دل دیگران نفوذ کنیم؟

  چگونه دوست داشتنی با طناز باشیم؟

  چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

  چگونه دیگران را عاشق خود کنیم؟

  تکنیک‌های بسیار زیادی وجود دارد که شما بتوانید دیگران را شیفته خود کنید. اما هدف ما در این مطلب این است که به درک کلی از یک نگرش برسیم. اینکه چگونه با دیگران رفتار کنیم.همه افرادی که با شما تا به الان وقت گذاشتند، تا حدی با شخصیت شما آشنا هستند.  مغز ما انسان‌ها حتی با یکبار ملاقات با دیگران کلی قضاوت درست و غلط را انجام می‌دهد. به عنوان مثال خودتان را در نظر بگیرید. در هفته گذشته چه کسانی را ملاقات کردید؟ نظرتان راجب هر کدام از آن‌ها چیست؟ طبیعتا مغز شما پاسخ می‌دهد.

  پیشنهاد میکنم مقاله چگونه دوست پیدا کنیم و دوست داشتنی باشیم را مطالعه کنید

  پاداش خوب بودن، نفوذ در دل دیگران است

  موضوع بسیار مهمی را می‌خواهم با شما به اشتراک بگذارم. لطفاً خودتان را آماده جمله‌ای کنید که میلیون‌ها تومان ارزش دارد. اگر هدف خلقت انسان را بدانید این موضوع ارزش خیلی بیشتری پیدا می‌کند. چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟

  با افرادی که با شما بد رفتاری می‌کنند، چگونه رفتار می‌کنید؟ فرض کنید یک نفر حق شما را خورده است. چگونه با آن رفتار می‌کنید. اگر بتوانید با همه انسان‌ها خوب رفتار کنید یعنی شما بزرگ شده‌اید. خیلی از انسان‌ها فقط گنده می‌شوند. بزرگی به آن است که صفت‌های خدا را زندگی کنیم.

  انسان‌ها را ابزاری نگاه نکنید تا در قلبشان نفوذ کنید

  اگر بخواهیم در دل دیگران نفوذ کنیم بهتر است با همه انسان‌ها خوب رفتار کنیم. آیا تا به حال دیگران به دید یک ابزار نگاه کرده‌اید؟ مثلا من به فلانی محبت می‌کنم تا آن برای من فلان کار را انجام دهد. چقدر از اطرافیان‌مان را ابزاری نگاه می‌کنیم؟پیشنهاد میکنم مقاله اصول زندگی مشترک را هم مطالعه کنید

  می‌خواهم یک موضوع بسیار مهم را با شما به اشتراک بگذارم. شاید از خواندن این جمله ناراحت شوید. اما زندگی ما زمانی تغییر می‌کند که به ما تلنگری وارد شود. آماده شنیدن تلنگر هستید؟ من امیرحسین حامدی (نویسنده این مقاله) هستم. وقتی این موضوع را متوجه شدم،‌ فهمیدم که خیلی از سال‌های عمرم را اشتباه زندگی کردم. در پاراگراف بعد به شما می‌گویم که موضوع چیست:

  عاشقانه زندگی کنید

  اگر تا به حال به دیگران دید ابزاری داشته‌اید، نتوانستید عاشقانه زندگی کنید. عشق،‌ مفهوم بزرگی است که ما معنای واقعی آن را درک نکردیم. گوهره وجود تک تک ما انسان‌ها از خداست. خداوند روح خودش را در ما دمیده است. آیا خدا را درون خود یافته‌اید؟ آیا خدا را در پدر و مادر خود دیده‌اید؟ آیا خدا را در تک تک انسان‌ها می‌بینید؟پیشنهاد میکنم مقاله چگونه شاد تر زندگی کنیم را مطالعه کنید

  امیدوارم چندین بار به باور‌ها و نکات این مطلب را برای خود یادآوری کنید. ما داریم مهمترین عامل چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم را بیان می‌کنیم.

  عاشقانه زندگی کنید

  چگونه در دل یک مرد یا خانم نفوذ و کنیم عزیز شویم

  طبیعتا برای خیلی از انسان‌ها پیش می‌آید که یک جنس مخالف را دوست داشته باشند. حال چگونه مهر خود را در دل دیگران بیاندازیم؟

  گام اول شناخت کامل طرف مقابل است. آیا با آن فرد می‌توانید لحظات خوبی را تجربه کنید. مهم‌ترین عامل داشتن هدف درست به رابطه جدیدتان هست. اگر هدف شما دوستی هست شاید در کوتاه مدت از رابطه با جنس مخالف لذت ببرید. اما مطمئن باشید و شک نکنید که در بلند مدت نادم و پشیمان هستید. چند نکته را یاد آوری کنیم که جذاب و دوست داشتنی به نظر برسیم. چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟

  1. لبخند بزنیم
  2. درست راه برویم
  3. از صدای خود بخوبی استفاده کنیم
  4. درست و با افتدار راه برویم
  5. سوال‌های باز بپرسیم که پاسخ بلند داشته باشد
  6. تحسین و تشویق کنیم
  7. مسائل دیگران را مسائل خود بدانیم
  8. داستان موفقیت‌های خود را بگوییم
  9. غیبت و بدگویی نکنیم
  10. در رابطه با شرایط بد جامعه صحبت نکنیم

  مواردی که گفته شد همه و همه به همان خوب بودنمان برمی‌گردد. باید یاد بگیریم که خوب زندگی کنیم. یادمان باشد که هدف از خلقت ما انسان‌ها این است که به رشد و تعالی برسیم. برای رسیدن به این رشد،‌ باید به دنبال یادگیری مطالب جدید و پیاده سازی آن در زندگی باشیم.

  حرف پایانی چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟

  مهمترین تصمیم این است که یاد بگیریم رفتار خوبی داشته باشیم. اگر دیگران رفتار بدی داشتند با آن‌ها مثل خودشان رفتار نکنیم. ذهن ‌مان را خالی از کینه و نفرت کنیم و با خودمان به صلح برسیم تا بتوانیم با همه افراد به صلح برسیم. در این مطلب به این پاسخ دادیم که چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟ برای عزیز شدن و رفتن به قلب دیگران فقط کافیست خودمان باشیم و مهارت‌های ارتباطی را یاد بگیریم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۸ رای
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  https://bahareman.com/?p=32207
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  0 نظر در مورد چگونه در دل دیگران نفوذ کنیم؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای ارتباط با بهارمن، یکی از سه راه (واتساپ، اینستاگرام، تماس) زیر را انتخاب کنید: