0
0

سخنرانی لذت بخش استان کرمان شهرستان جیرفت

499 بازدید
شهر جیرفت

سلام سلام به شما همراهان همیشگی مجموعه بهارمن. یکی از بهترین خاطرات زندگی من در تاریخ 17 بهمن‌ماه 1399 در شهرستان جیرفت رقم خورد. از لحظه‌ای که هواپیما در استان کرمان نشست، تا لحظه‌ای که برای برگشت آماده شدیم، برای من خوشایند بود و کلی لذت بردم. تشکر می‌کنم از مردم مهمان نواز استان کرمان مخصوصا شهرستان جیرفت که باعث شدن چنین خاطرات خوشی در ذهن من نقش پیدا کند.

رضا عظیمی

مردم خون‌گرم شهرستان جیرفت

مچکرم از دعوت دوست و استاد عزیزم، استاد احمدی نازنین که من و سرکار خانم بانو احسانی را دعوت کردند. جواب اعتماد این استاد عزیز و دوست‌داشتنی را فقط با محتوای ناب می‌توانستم پاسخ دهم. شب قبل از همایش در خانه یکی از عزیزان به اسم آقا رضا عظیمی بودیم و به من گفت: (الان براتون یک دمنوش میارم که پر از انرژی بشید)

کرمان جیرفت

امیدوارم شما هم از این دمنوش‌ها نوش جان کنید. خلاصه کرمان است و بعد از نوشیدن دمنوش مطمئنا مثل قبل نخواهید بود و تمام خستگی‌هایتان بعد از میل کردن این دم‌نوش‌ها برطرف می‌شود. شاید باورتان نشود ولی از این مدل دمنوش‌ها زیاد دارند و حتی صبح قبل از اجرا به میگفتن:

(استاد نیاز به انرژی دارید، یه وقت تعارف نکنی با ما:) خلاصه مردم عزیز کرمان خیلی خون‌گرم و مهمان‌نواز هستند. از آشنایی با تک‌تک دوستان لذت بردم.

بانو احسانی

سخنرانی سرکار خانم بانو احسانی

خلاصه گذشت و همایش با شروع صحبت‌های سرکار خانم احسانی از راس ساعت 8 صبح آغاز شد. نکات فوق‌العاده‌ای را در مورد فن‌بیان، گویندگی و مجری‌گری تا ساعت 12 اجرا کردند و تمام عزیزانی که شرکت کردند یادداشت‌‌هایی زیادی برای خود نوشتند. امیدوارم که دوستان کرمانی من بتوانند به تمرین‌ها عمل کنند تا این دانسته‌ها را به توانایی تبدیل کنند.

استاد احمدی

وقت استراحت وسط روز

ناهار فوق‌العاده‌ای توسط تیم قوی استاد احمدی آماده شده بود که واقعا از خوردن آن سیر نمی‌شدیم ولی چه کنم که بهتر است، قبل از سخنرانی غذای زیادی نخورد. شکم خالی باعث می‌شود حجم هوای بیشتری را وارد ریه‌های خودمان بکنیم. زمانی که شکم پر باشد، فرآیند تنفس و در نهایت سخنرانی کردن سخت می‌شود. بنابراین تصمیم گرفتم که غذای خوشمزه کمتری را بخورم ولی به خوبی می‌دانستم که شرکت‌کنندگان عزیز از این غذای خوشمزه دل

کرمان جیرفت

بعد از ناهار نوبت سخنرانی من شد برای طراحی محتوای آن وقت زیادی را گذاشته بودم. قبل از شروع سعی کردم که با طنز مقداری انرژی به مخاطبان دهم که بتوانند یادگیری بهتری داشته باشند. موضوع اصلی من تقویت‌حافظه بود. در گام اول سخنرانی، در مورد یادگیری بدون فراموشی صحبت کردم. در گام دوم به افزایش نرخ یادگیری پرداختم. گام سوم را مخاطبان با صدای تشویق خود مشخص کردند. سه موضوعی که پیشنهادی من:

  • خوراکی‌های مناسب برای حافظه
  • حال خوب
  • چرخ‌های مهم زندگی

امیرحسین حامدی

شرکت‌کنندگان عزیز موضوع سوم را مشخص کردند. سعی کردم مهم‌ترین چرخ‌های زندگی را ارائه کنم که بتوانیم در جنبه‌های مختلف زندگی بهتر عمل کنیم و به انسان بهتری تبدیل شویم. در بخش پایانی هم نکاتی در مورد حفظیات گفتم که خیلی راحت‌تر توانایی حفظ شعر، اسامی، فرمول و… داشته باشیم.

امیرحسین حامدی

تشکر می‌کنم از عزیزانی که در این کارگاه یک روزه شرکت کردند و به من این همه انرژی دادند. واقعا خوشحالم که دوستان عزیزم در شهرستان جیرفت از این کارگاه یک‌روزه لذت بردند. باز هم تشکر می‌کنم از استاد احمدی عزیز که قدرتمندانه در استان کرمان و مخصوصا جیرفت فعالیت می‌کنند و استعداد نوجوانان و جوانان را کشف می‌کنند. تک‌تک لحظات این سفر کاری برای من لذت بخش بود. امیدوارم که توانسته باشم در زندگی عزیزانی که در این جلسه شرکت کردند، اثر گذار بوده باشم. خیلی ممنون که این داستان را مطالعه کردید. شاد و پیروز سلامت باشید.
نویسنده: امیرحسین حامدی

عزیزان جیرفت

امیرحسین حامدی

سخنرانی لذت بخش استان کرمان شهرستان جیرفت

 

داستان زندگی خودت رو بنویس

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=10529
اشتراک گذاری:

نظرات

2 نظر در مورد سخنرانی لذت بخش استان کرمان شهرستان جیرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. استاد شما عالی هستین
    خداقوت به شما و مجموعه عالی شما❤️❤️

    2