0
0

بهار من در تابستان رخ داد!

1564 بازدید
زهرا امین جعفری

در یک روز تابستانی مردادماه از طرف یک مؤسسه با ما تماس گرفته شد و برای یک سمینار دعوت شدیم، من هم قبول کردم و به همراه مادرم به سمینار رفتیم؛ سمینار خوبی بود اما بعد از دو ساعت متوالی گوش دادن به صحبت های مدرسان عزیز، تمام بچه ها در سالن خسته وکسل به نظر می رسیدند و از فرط نشستن طولانی مدت روی صندلی به ستوه آمده بودند و انگیزه و تمرکزی به گوش دادن ادامه سمینار نداشتند (آخه بدن ما برای نشستن خلق نشده:)

تا اینکه مجری برنامه نفر بعدی که قرار بود به روی سن بره و برامون صحبت کنه رو معرفی کرد. ایشون با یک ورود متفاوت از پشت سر حضار باعث شدند که همه یک چرخش ۱۸۰ درجه ای داشته باشند بچه ها جواب سلام ایشون رو خیلی بیرمق دادند ولی ایشون چندبار سلام کردند و بچه ها با انرژی سلام ایشون، یک سلام پرقدرت تحویل دادند.

شروع خوبی بود، همه حضار رو از روی صندلی بلند کردن و با برقرای ارتباط بین بچه ها و پرسش چند سئوال آموزنده کل سالن رو سرحال کردند و به صورت نامحسوسی دوپامین  توی مغز همه ما ترشح شد و انرژی گرفتیم برای گوش دادن به ادامه برنامه.

هرچه از اسلاید ها می گذشت مطالب خیلی جدیدتر می شد و اشتیاق من برای یادگرفتن  زیاد شده بود، اون روز نکات خیلی خوبی رو با خودم از اون سالن بیرون آوردم.👌🏻

اون فرد “استاد امیرحسین حامدی” بود که بعد از سمینار ایستادند
و به سئوالهایی که ما ازشون پرسیدیم جواب دادند حتی تا وقتی که سوار ماشین بشوند بچه ها دنبالشون کردند و سؤالات شون
رو پرسیدند.

استاد شماره پشتیبان را به ما دادند و گفتند: در واتساپ پیام ارسال کنید تا از خدمات و پادکستهای رایگان که براتون ارسال میکنیم استفاده کنید.

من هم همین کار رو کردم و هر روز با دقت به پادکست ها گوش میدادم و ازشون نکاتی مفید و ارزنده ای رو یاد می گرفتم.

خوشالم از اینکه اون روز به بهارمن پیام دادم (:

کم کم با سایت آشنا شدم و مقاله ها رو خوندم و بعد اولین خریدم از مجموعه، کتاب یادگیری ۷ برابری نتیجه ۷ برابری بود که واقعا از خوندن اون کتاب بسیار لذت بردم و واقعا استاد چه درست و بر حسب مغز ما چیدمان کتاب را انجام دادند تا بیشترین یادگیری و بازدهی رو داشته باشیم.

بعد از اینکه دیدم چقدر نکات مفید و تأثیرگذاره، تصمیم به شرکت در دوره ها کردم. یکی از دوره ها که برای اولین بار هم بود که مجموعه برگزار می کرد، دوره سحرخیزی بود که من در اون شرکت کردم و در طول مدت دوره بسیار از همراهی با دوستان لذت بردم و نکات مفید دیگری رو یادگرفتم.

در اون روز های بسیار خوب که صبح بین ساعت ۴ تا۶ از خواب بیدار می شدیم و حاضری میزدیم، تونستم پدیده هایی رو در پیرامونم ببینم که هیچوقت بهشون توجه نکرده بودم

به قول حضرت سعدی: خفتگان را چه خبر، زمزمه مرغ سحر

خورشیدی که در هنگام طلوع تشعشعات و پرتو های رنگی اطرافش، حس زندگی رو میده.

روزایی که وقتی هنوز صبح نشده بود و هوا تاریک بود از خواب بیدار می شدم و تمام خانواده رو از خواب بیدار می کردم (هیچ کدوم از اعضا خانوادم فک نمی کردند من ی روزی زود تر از همه بیدار بشم🤛🏻🤜🏻)

نکته قابل توجه توی دوره های استاد و مجموعه تلاشگر بهارمن این هست که ما فقط از یک جهت رشد نمی‌کنیم، درسته که خیلی از آموزش ها مربوط به نکات درسی و مهارت افزایی برای یادگیری و مطالعه هست اما رشد فردی و اجتماعی در سطوح مختلف داریم.

اخیرا در دوره کوچیک استاد حامدی شرکت کردم و تمرکز این دوره روی ۸ چرخ زندگی بود، چرخ هایی که از کار افتادن هر کدوم باعث میشه پایه های دیگر زندگی هم بلنگه و ما متوجه اهمیت شون نیستیم.

این دوره به من کمک کرد تا به مسائل مختلفی در زندگی فکر بکنم و دنبال راه حل برای حل مشکلات و پیدا کردن مسیر درست زندگی باشم.

خداوند رو شاکر هستم از اینکه این لطف رو به من کرد تا با مجموعه آشنا شوم و در دوره ها شرکت کنم، پشت هر اتفاقی در زندگی یک حکمت نهفته.

 

اطلاعات و ثبت نام در دوره سحرخیزی

داستان زندگی خودت رو بنویس

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=15739
اشتراک گذاری:

نظرات

7 نظر در مورد بهار من در تابستان رخ داد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. بسیار عالی و لذن بخش بود کلی از مطالی که گفتی لذت بردیم و انرژی گرفتیم

  1

 2. خیلی لذت بخشه که انسان پیشرفت خودش رو میبینه خیلی حس خوبی داره داستانت تاثیر گذار بود

  2

 3. سلام زهرا عزیز
  منم خوشحالم که در اون سمینار با شما آشنا شدم. همچنین بابت گل و شیرینی و هدیه‌ای که دفتر بهارمن آوردی:)
  میدونم که خواسته‌هات چیا هستند و مطمئنم روزی میرسه که کلی از شاگردهای خودت؛ برات کلی هدیه میارن
  شاد و سلامت و ثروتمند باشید

  1

  1. به امید موفقیت و به آرزو رسیدن تمام کسانی که از آموزش های امیر حسین حامدی استفاده می کنند

   2