وبینار شخصیت جذاب در ارتباطات ✨کاریزماتیک باش و ارتباطات موفق و قدرتمند بساز --> جمعه 1401/02/30 ثبت نام در وبینار
وبینار شخصیت جذاب در ارتباطات ✨کاریزماتیک باش و ارتباطات موفق و قدرتمند بساز --> جمعه 1401/02/30
ثبت نام در وبینار
0
0

درباره ما

مجموعه آموزشی بهارمن

((مجموعه آموزشی بهارمن))

سلام به شما دوستان عزیز

ما در مجموعه بهارمن به آموزش مهارت‌های یادگیری و زندگی می‌پردازیم. به هر مهارتی که برای رسیدن به بهار زندگی‌مان نیاز داریم. با آموزش‌هایی که یاد می‌گیریم، می‌توانیم مدیریت بهتری روی زندگی، تفکر و انرژی خود داشته باشیم. طبیعتاً بعد از این آموزش‌ها می‌توانیم از زندگی خود بیشتر لذت ببریم و دنیا را جای بهتری کنیم زندگی کردن.

درباره ما

موسس مجموعه بهارمن

پخش ویدیو

رسیدن به آرزوها در بهارمن

ما در مجموعه بهارمن به یادگیری مهارت‌هایی می‌پردازیم که برای یک زندگی خوب نیاز داریم. مهارت‌هایی که ما را به خوشبختی و رضایت از زندگی می‌رساند. وضعیت فعلی ما، به خاطر انتخاب‌های گذشته خودمان هست و وضعیت فردای ما حاصل انتخاب‌‌ها و تصمیمات امروز ماست.

گذشته، گذشته است و دیگر کاری از دست ما ساخته نیست. اما همه ما می‌توانیم امروز تصمیماتی بگیریم که فردای بهتری را بسازیم. انسان‌های موفق متولد نمی‌شوند. آن‌ها ساخته می‌شوند. پس بیاییم با انتخاب‌های درست خودمان به بهار زندگی‌مان نزدیک‌ و نزدیک‌تر بشیم.

اگر روی خودمان کار کنیم، طبیعتاً به آرزو‌ها و اهداف‌مان دست پیدا می‌کنیم. اما انسان اثر گذار کسی است که آرزوی این را داشته باشد که آرزوی دیگران را برآورده کند. بیایید روی خودمان کار کنیم، قدرتمند شویم تا آرزوهای دیگران را محقق کنیم. این گونه است که جاودانه می‌شویم.

 در حقیقت مجموعه بهارمن جاییه که با آموزش‌های کاربردی و ساده، علمی و موثر به هر فردی کمک می‌کنه، مهارت‌های بسیار عالی‌رو در زندگی یاد بگیره.

سعی می‌کنیم اینجا با زندگی‌رو با حال خوب یاد بگیریم.

مجموعه بهارمن تیم خوبی برای همراهی شما در واتس‌آپ آموزش داده است. همراهی واتس‌آپ با اینکه وقت و سرمایه زیادی از ما می‌گیرد، اما ما برای شما ارزش قائل هستیم تا بهترین رشد را در کنار ما داشته باشید. امیدوارم که از این فضای آموزشی نهایت لذت را ببرید.

فعالیت‌های بهارمن

تیم بهار من تلاش می‌کند کلاس ها و دوره های تخصصی را با بالاترین استاندارد طراحی و اجرا کند. تمام آموزش ها با کیفیت بوده و در جهت رفع کمبود های آموزشی (به ویژه آموزش هایی که در مقاطع آموزشی تحصیلی آموزش و پرورش ما وجود ندارند و ارائه نمی شوند) مناسب با شرایط جامعه و بومی شده تهیه کند. طبیعتا و به سادگی هر شخصی می داند آموزش مهمترین رکن پیشرفت و تعالی در یک کشور است.

درباره ما
درباره ما

شبکه اجتماعی تخصصی

تیم سوشال مدیا بهارمن، سعی میکند در شبکه های اجتماعی مثل واتس‌آپ و تلگرام برای بهبود رشد شخصی افراد مختلف محتوای جذاب و کاربردی آماده کند.

پروفایل کاربری

اینجا جایی است که متعلق به شما است همه چیز در اختیار شماست اگر انتقاد یا ایده‌های داشتید می‌توانید برای ما یادداشت کنید

داستان های شما

جایی برای به اشتراک گذاری داستان ها ماجراها و ایده‌ها. در اینجا می توانید ناب ترین و بهترین داستان ها را پیدا کنید و خود شما هم می توانید به آسانی داستان ها، ایده های خودتان را بنویسید و به اشتراک بگذارید. به این ترتیب تمرین خیلی خوبی برای نویسندگی کرده اید، هم بازخورد های متنوعی میگیرید و هم ایده های جالبی به ‌ذهنتان میرسد.

راه های تماس با ما

آدرس: قم، بلوار معلم، مجتمع ناشران، طبقه همکف پلاک 32

تلفن:   09922405394  –    تلفن ثابت: 02537830164

ایمیل پشتیانی ما:              site@bahareman.com

ساعت کاری مجموعه شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ است.

درباره ما