دوره هدف‌گذاری و مدیریت زمان

امیدواریم که از مشاهده این دوره کوتاه، لذت و بهره برده باشید.

هدف‌گذاری سال 1402 را به‌گونه‌ای یاد بگیرید که به تمامی هدف‌های خود دست پیدا کنید.

برای شرکت در

دوره حرفه ای هدف‌گذاری و مدیریت زمان

می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید 👇🏻

برای دریافت مشاوره رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

در کدام زمینه ها نیاز به پیشرفت دارید؟(ضروری)
اگر شاغل هستید، نام شغل و اگر دانش آموز یا دانشجو هستید، مقطع تحصیلی خود را بنویسید.

به این فکر کنید که؟!

زندگی هدفمند

آیا زندگی هدفمندی دارید؟

از زمان خود به خوبی استفاده کنیم

از زمان خود به خوبی استفاده می‌کنید؟

در طول روز چقدر کار های شما اثر گذار است

در طول روز چقدر کارهای شما اثر گذار هست؟

روش های یادگیری

شما یاد می‌گیرید که چگونه برای خود هدف گذاری کنید تا ذهن شما فقط هدفتان را ببیند. به راحتی بتوانید به وسوسه‌های ذهنی، پیشنهاد‌های دیگران، تنبلی و اهمال کاری خود؛ نه بگویید.

تمرکز

خواسته شما در این زندگی چیست؟ دوست دارید به چه چیزی برسید؟ چند ثانیه‌ای فکر کنید، لطفا هر پاسخی دارد آن را در ذهن خود بیاورید و به این فکر کنید که به آن دست پیدا کردید. خودتان را در آن لحظه قرار دهید. یک خوشحالی درونی و عمیق دارید. دست خود را مشت کرده‌اید و تلاشی که برای رسیدن به خواسته‌تان کردید، فکر می‌کنید. احساس شما چگونه است؟

تقویت حافظه

یادتان باشد هر فکر و خواسته‌ای که در ذهن ما پدید می‌آید، بی‌خود و بی‌جهت نیست. مطمئن باشید خداوند فکری را بی‌جهت در ذهن شما خلق نمی‌کند. فقط باید یاد بگیریم که چگونه عمل کنیم تا به چیزهایی که در زندگی دوست داریم، دست پیدا کنیم.

یک سوال مهم از شما دارم. اگر همین گونه به مسیر زندگی خود ادامه دهید، به خانه، ماشین و دستاوردهای دیگر دست پیدا می‌کنید؟ وقت آن نرسیده است که تغییری بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید؟

اگر به دنبال تغییر در زندگی هستید، دوره رایگان هدفگذاری تا مدیریت زمان را به شما پیشنهاد میکنم. دوره‌ای که بعد از مشاهده آن می‌توانید، زندگی هدفمند را تجربه کنید و تصمیم‌های مهمی برای زندگی خود بگیرید.

امیرحسین حامدی

من امیرحسین هستم

من امیرحسین حامدی مدرس دوره هدفگذاری رایگان هستم در این دوره سعی کردم یک جمع بندی کلی از مطالبی که به نظرم مهم رسیده را براتون آماده کنم امیدوارم از این دوره لذت ببرید.و ما در دوره هدفگذاری و مدریت زمان به طور کامل 0 تا100 هدفگذاری را به شما یاد میدهم تا شما هم بتوانید مانند افراد موفق از زندگی خود لذت ببرید و انگیزه برای زندگی داشته باشید 

متاسفانه هیچ جایی هدفگذاری حرفه‌ای را یاد نگرفتیم! آیا میدانید که برای رسیدن به هدف باید
1. آن را از دیگران مخفی کنید؟
2. هدفتان را فراموش کنید؟
3. موانع مسیر را شناسایی کنید؟

سوال
زندگی دوست داشتنی

خیلی از ما دوست داریم که به دستاوردهای بیشتری در زندگی برسیم و احساس شادمانی بیشتری کنیم. بنابراین شروع می‌کنیم به هدفگذاری و برای آینده خود برنامه ریزی می‌کنیم. اما چون هدفگذاری را حرفه‌ای بلد نیستیم، متوجه می‌شویم که به هدف خود نمی‌رسیم. ناراحت می‌شویم که چرا به سمت هدف‌مان دیگر پیش نمی‌رویم. زمانی که حال‌مان بد می‌شود نمی‌توانیم کارهای روزمره خود را به خوبی انجام دهیم و بعد از مدتی با خود بد می‌شویم و به خود می‌گوییم:
به من موفقیت نیومده
به من سحرخیزی نیومده
به من پولدار شدن نیومده…

اشکالی ندارد اگر تا به الان به هدفتان نمی‌رسیدید، چون این مهارت را جایی یاد نگرفته بودید. اما اگر از الان به بعد به اهدافتان دست پیدا نکنید، مسئولیت‌ش بر عهده شماست! چون می‌توانید در مجموعه آموزشی بهارمن به روز ترین اطلاعات مربوط به هدفگذاری تا برنامه ریزی و مدیریت زمان را یاد بگیرید.
شما یاد می‌گیرید که چگونه برای خود هدف گذاری کنید تا ذهن شما فقط هدفتان را ببیند. به راحتی بتوانید به وسوسه‌های ذهنی، پیشنهاد‌های دیگران، تنبلی و اهمال کاری خود؛ نه بگویید.

مشاهده دوره هدف‌گذاری تا مدیریت زمان

نظرات برخی از دوستان: