مینی دوره شخصیت جذاب

امیدواریم که از مشاهده این دوره، لذت و بهره برده باشید.

برای شرکت در

دوره حرفه‌ای شخصیت جذاب و ارتباطات موثر

روی دکمه زیر کلیک کنید 👇🏻

برای دریافت مشاوره رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

در کدام زمینه ها نیاز به پیشرفت دارید؟(ضروری)
اگر شاغل هستید، نام شغل و اگر دانش آموز یا دانشجو هستید، مقطع تحصیلی خود را بنویسید.

مینی دوره شخصیت جذاب 😎

کاریزماتیک باش و ارتباطات موفق و قدرتمند بساز

شخصیت جذاب

احتمالا متوجه شدید که شما حتی بیشتر از دیگران هوشمندانه تلاش می‌کنید و انتظار موفقیت بالایی دارید اما نتیجه دیگران بهتر از شماست. این موضوع ربطی به دست تقدیر و شانس و سرنوشت شما ندارد!

حقیقت این است: کسانی که ارتباطات حرفه‌ای دارند، روز به روز رشد بیشتری را نسبت به افراد معمولی دارند. چون می‌توانند با شبکه ارتباطات خود، نتیجه تلاش‌‌شان را چندین برابر کنند.

بزرگترین کسب‌وکارهای دنیا فقط بخاطر این موفق هستند که تیم خوبی دارند.

یک دست صدا ندارد، برای اینکه به موفقیت‌های بیشتری برسید نیاز هست که ارتباطات خود را قوی کنید.

فرصت ازدواج جوانان

صفحه فروش شخصیت جذاب

خیلی از جوان‌های ایرانی فرصت ازدواج کردن را از دست می‌دهند.

متاسفانه خیلی از ما خجول هستیم و مهارت‌های ارتباطی درست به ما آموزش داده نشده. بخاطر همین موضوع خیلی از جوان‌های ایرانی نمی‌توانند فرد مناسب و دلخواه خودشان را پیدا کنند. حتی اگر پیدا کنند نیز بخاطر نداشتن مهارت‌های ارتباطی، نمی‌توانند به خوبی ظاهر شوند و فرصت‌ طلایی خودشان را از دست می‌دهند.

قطعا همه ما لیاقت دیده شدن، درخشیدن و تحسین شدن داریم.

کافیست آموزش ببینیم که چگونه ارتباط بسازیم و چگونه آن ارتباط را به درستی حفظ کنیم.

رسالت ما در این آموزش این است که:

1_ مهارت‌های ارتباطی را برای رسیدن به یک زندگی بهتر بصورت اصولی به شما آموزش دهیم. می‌خواهیم در کنار هم، ارتباطات موثر و قدرتمندی ایجاد کنیم.

2_ ما ادعا می‌کنیم که اگر از تکنیک‌ها استفاده کنید، شانس رشد و موفقیت خود را چندین برابر می‌کنید.

داشتن ارتباطات قوی و موفق

ما با ساختن ارتباطات قوی و موفق می‌توانیم از امکانات مورد نیازمان در هر شرایطی بهره ببریم.ارتباط گرفتن با افراد موفق در زندگی و کسب‌وکار ذاتی نیست.به پول و مقام شما هم بستگی ندارد.

فقط کافیست تکنیک‌های ارتباطی را به خوبی آموزش ببینید.

صفحه فروش شخصیت جذاب

ارتباط با دیگران برای رسیدن به اهداف:

احساس تنهایی را کنار بگذارید و دوستی‌های موثر و محکمی بسازید. با دوستان خود با سرعت بیشتری به سمت جلو حرکت کنید. از دیگران یاد بگیرید و در کنار آنها و با کمک یکدیگر، برای رسیدن به اهداف خود گام های بلند بردارید.

یکی از فواید ارتباطات صحیح، ارتقای توانایی‌های ذهنی شماست. عصر اطلاعات به پایان رسیده و وارد عصر ارتباطات شدیم.

برای پیدا کردن جایگاه حقیقی خودمان باید از جا بخیزیم و برای از جا برخاستن نیاز به بازوانی قدرتمند داریم؛ همین ارتباطات، بازوی قدرتمند هر فرد در جامعه است.

قبل دوره شخصیت جذاب

بعد دوره شخصیت جذاب

ارتباطات خوب، تاثیر مستقیم روی میزان موفقیت ما دارند. مهارت‌های ارتباطی به ما کمک می‌کند با افرادی که جایگاه اجتماعی بالایی دارند در ارتباط باشیم، با آنها هم سو شویم و خودمان نیز جایگاه اجتماعی ویژه ای در جامعه بدست بیاوریم. هدف ما در دوره شخصیت جذاب، یادگیری مهارت‌های ارتباطی حرفه‌ای و صحیح است.

دوره افزایش انگیزه
یک شبه پولدار شو

راستش را بخواهید شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی پر شده از مدرس‌ها و افرادی که می‌خواهند شما را یک ‌شبه یا چند شبه به موفقیت یا ثروت برسانند. آن‌ها در شما انگیزه‌های کاذب ولی قوی ایجاد می‌کنند. اگر به چیزی که می‌خواستید نرسید، به شما می‌گویند باور رسیدن نداشتید یا به خوبی جذب نکردید.

ما در بهارمن ادعا نمی‌کنیم که شما یک شبه به موفقیت یا ثروت برسید. باید راه و روش و مهارت‌های آن را یاد گرفت. یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها ساخت ارتباطات حرفه‌ای هست. ارتباط گرفتن با کسانی که می‌توانند کمک‌مان کنند تا به اهداف‌مان سریعتر دست پیدا کنیم. تکنیک‌ها و روش‌های این دوره کاملا علمی، عملی و کمیاب است.