سیستم
انفجار
درآمد

جدیدترین متد
3 برابری
با بیزیننس کوچینگ

اطلاعات دوره:

سرفصل‌های دوره:

money_2454282

مدلسازی انفجار درآمد

هر کسب‌وکار به سیستم‌های فروشی احتیاج دارد که باعث رشد و سود بیزینس شود. زمانی که مدل‌های درآمدی طراحی شوند، شما می‌توانید کسب‌وکار خود را توسعه دهید.

career_942818

روش های بازاریابی نوین

روش‌های سنتی هزنیه بالا و آورده کمی برای کسب‌وکارهای روز دنیا دارد. روش‌های نوین کمک می‌کند بابت فروش محصولات و خدمات‌مان خیالمان راحت باشد.

افزایش درآمد 3 برابری

متد درامد اتوماتیک

زمانی افراد به استقلال مالی و زمانی می‌رسند که یک یا چند سیستم برای آن‌ها کار کند و آورده‌های خوبی را به کسب‌وکار تزریق کند. در این دوره متد‌هایی را یاد می‌گیرید که بصورت خودکار و اتوماتیک فروش داشته باشید

briefcase_8879044

سیستم گسترده فروش

با خودمان صادق باشیم. اگر بخواهیم به استقال مالی برسیم که آنچه دوست داریم را تهیه کنیم باید محصولات و خدمات‌مان را بصورت گسترده به فروش برسانیم. راه‌های فروش گسترده را شما می‌آموزید.

promotion_1077221

تبلیغات پربازده

ایده‌هایی در این فصل به شما گفته می‌شود که بدون حتی یک ریال هزینه افراد زیادی با کسب‌وکار شما آشنا شوند و از خدمات شما استفاده کنند. در این بخش بیش از 10 تکنیک رایگان و غیررایگان به شما ارئه می‌شود.

افزایش درآمد 3 برابری

برند سازی ویروسی

مجموعه اقداماتی انجام دهیم که سر زبان‌ها بیافتیم و دیگران کسب‌وکار ما را معرفی کنند. تمامی نکاتی که گفته می‌شود قابل اجرا هست و به سادگی انجام می‌شود.

countdown_6427140

طراحی کمپین 3 برابری درآمد

ایده‌هایی در این فصل به شما گفته می‌شود که بدون حتی یک ریال هزینه افراد زیادی با کسب‌وکار شما آشنا شوند و از خدمات شما استفاده کنند. در این بخش بیش از 10 تکنیک رایگان و غیررایگان به شما ارئه می‌شود.

improvement_5766206

عارضه یابی و چکاپ کسب وکار

هر کسب‌وکار مشکلاتی دارد که صاحب کسب‌وکار از آن‌ها بی‌خبر هست. نشتی‌های وجود دارد که انرژی، زمان و پول‌های ما را هدر می‌دهد. در این دوره نشتی گیری کسب‌وکار انجام می‌شود.

افزایش درآمد 3 برابری

کوچینگ توسعه فردی و کسب وکار

محوریت این دوره بر اساس کوچینگ است. در بیزینس کوچینگ، مربی و منتور در کنار شماست تا با بررسی شرایط بهترین و ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد را به شما معرفی کند. هم‌چنین سلامت روان و ارتقای شخصیت صاحبین کسب‌وکار از سرفصل‌های مهم این دوره هست.

در این دوره قرار است از چه کسانی یاد بگیرید؟

امیرحسین حامدی

بنیانگذار مجموعه آموزشی بهارمن

بنیانگذار مجموعه بهارسئو

مدیر ارشد مارکتینگ شرک اقیانوس آبی

مهرداد سلیمی

بنیانگزار مجموعه آموزشی هوش ثروت

بنیانگزار آژانس دیجیتال مارکتینگ تورنانت

موسس مرکز بیزینس کوچینگ مدیران یاقوت

ویژگی‌های دوره:

infographics (1)

لیست اقدامات متناسب نسبت به شرایط ایران

اسلاید

منبع دریافت الگوهایآماده بازاریابی و تبلیغاتی

refresh (1)

مایندمپ اختصاصی هر جلسه

sms

بررسی موردی کسب و کار

app-development

پشتیبانی

microphone

تست‌های تندخوانی و درک مطلب

این دوره مناسب چه کسانی است؟