دوره هدیه عملگرایی

امیدواریم که از مشاهده این دوره، لذت و بهره برده باشید.

دوره هدف گذاری و مدیریت زمان

" دوره حرفه‌ای هدف‌گذاری و مدیریت زمان"

خیلی از ما می‌دانیم که با انجام چه کارهایی می‌توانیم زندگی خود را بهتر کنیم، اما بخاطر نداشتن مهارت عملگرایی مشغول به انجام کارهای دیگر می‌شویم یا تنبلی می‌کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

در کدام زمینه ها نیاز به پیشرفت دارید؟(ضروری)
اگر شاغل هستید، نام شغل و اگر دانش آموز یا دانشجو هستید، مقطع تحصیلی خود را بنویسید.

یک سوال مهم را پاسخ دهید؟

کتاب خواندن

تا به حال چقدر کتاب خواندید؟

آموزش

چقدر سخنرانی‌های مختلف را گوش دادید؟

سخنرانی

چه تعداد دوره آموزشی شرکت کردید؟

چند درصد از یادگیری‌هایتان را توانستید در زندگی خود اجرا کنید؟

ما در این دوره یاد می‌گیریم که چگونه عملگرایی خود را نسبت به اهداف و آموزش‌هایی که یاد می‌گیریم بیشتر کنیم.

دیگر از خودتان ناراحت نباشید

چند بار بخاطر اینکه کارهایتان را به خوبی انجام ندادید، از خودتان ناراحت شدید؟ ما انسان‌ها ذاتاً دوست داریم که فرد عملگرایی باشیم. اما هیچ وقت و هیچ جایی نگرفتیم که چگونه عملگرایی خود را بیشتر کنیم. متاسفانه در سیستم آموزشی یاد نمی‌گیریم که چگونه اقدامات مهم زندگی را انجام دهیم. مشکل بزرگتر این هست که کتاب خوبی هم در رابطه با موضوع عملگرایی نوشته نشده است.

مجموعه آموزشی بهارمن و امیرحسین حامدی در این دوره سعی کرده‌اند تا مهمترین تکنیک‌های عملگرایی را به شما آموزش دهند. بعد از این دوره شما اقدامات موثری را در زندگی خود انجام خواهید داد.

آموزش عملگرایی رایگان
همایش

هنر ما در دوره‌های بهارمن

یکی از دلایلی که باعث می‌شود میزان اثر گذاری و پیاده سازی آموزش‌ها بیشتر شود، نحوه ارائه مدرس هست. هنر یک مدرس این است که با طراحی آموزشی خوب بتواند اطلاعات را به نحوی بیان کند که میزان عملگرایی دانشجویان بیشتر شود. بنابراین ما در تمامی دوره‌های بهارمن سعی می‌کنیم، اطلاعات را به نحوی بیان کنیم که عملگرایی شما در آموزش‌ها راحت‌تر شود. حتی تدوین فیلم دوره‌ها در بهارمن، باعث افزایش عملگرایی شما می‌شود. بهارمن، بهار زندگی شما…

هدف آموزش‌های وبسایت بهارمن؛ یادگیری نیست!

دنیای امروز تغییر کرده و روش‌های آموزش و یادگیری هم تغییر کرده است. متاسفانه در حال حاضر خیلی از آموزش‌ها به سبک دنیای قدیم ارائه می‌شوند. در دنیای امروز حجم اطلاعات به شدت زیاد است و عملگرایی انسان‌ها نسبت به آموزش کمتر شده است. بنابراین ما در مجموعه آموزشی بهارمن به آموزش‌هایی می‌پردازیم که در بالاترین قسمت هرم آقای جک فیلیپس قرار دارد. این هرم را در عکس پایین می‌توانید مشاهده کنید.

در آموزش‌های بهارمن نکاتی را ارائه دادیم که به ROI بیشتر نزدیک باشیم. در حالی که خیلی از مجموعه‌های آموزشی دیگر هنوز رضایت آخر کلاس را از حضار ندارند. زمان یاددهی گذشته است و الان در طراحی آموزشی، مدرس باید سعی کند، تغییرات اساسی را در کمترین زمان برای دانشجو ایجاد کند.

با عملگرایی در مسیر خوشبختی قدم بردارید