وبینار شخصیت جذاب در ارتباطات ✨کاریزماتیک باش و ارتباطات موفق و قدرتمند بساز --> جمعه 1401/02/30 ثبت نام در وبینار
وبینار شخصیت جذاب در ارتباطات ✨کاریزماتیک باش و ارتباطات موفق و قدرتمند بساز --> جمعه 1401/02/30
ثبت نام در وبینار
0
0

همکاری در فروش بهارمن

سلام من امیرحسین حامدی هستم. در بهار سال 1399 بود که قسمت بازاریابی سایت بهارمن را استارت زدیم و بارها در حالت‌های مختلف آن را تست کردیم. خوشحالم که با این ایده و طرز فکر توانستم کارآفرینی کنم و زندگی هم‌وطن‌های خودم را پربرکت‌تر و بهتر از قبل کنم. تمام این دستاوردها را از خدای خود دارم. سعی می‌کنم بصورت کاملا ساده شرح همکاری با مجموعه بهارمن را توضیح دهم. در ابتدا لازم است ذکر کنم که این صفحه فقط برای تعدادی از همراهان مجموعه بهارمن قابل مشاهده است و لینک دسترسی به این صفحه در هیچ جایی از سایت قرار ندارد.

رسالت و هدف ما

در مجموعه بهارمن اولویت اول ما، کمک به دیگران است. برای این که بتوانیم بیشتر به دیگران کمک کنیم، باید بتوانیم سطح درآمد مجموعه را بیشتر کنیم. مجموعه بهارمن هر چقدر بتواند درآمد بیشتری داشته باشد، می‌تواند به انسان‌های بیشتری کمک کند(استخدام، تبلیغات، کارآفرینی، آموزش‌های رایگان بیشتر و…). حقیقت این است که انسان‌ها می‌توانند با افزایش درآمد خودشان، ماموریت زندگی خود را بهتر انجام دهند.

بنابراین ما به دنبال این هستیم که با کمک کردن به دیگران به پول بیشتری برسیم. طبیعتا نگرش ما بُرد بُرد است. هم دیگران بتوانند برد کنند و هم ما بتوانیم درآمد بیشتری در مجموعه بهارمن داشته باشیم.

گام اول همکاری با مجموعه بهارمن

کسانی که در دوره‌های بهارمن شرکت کردند، می‌توانند در مجموعه بهارمن بعد از مصاحبه استخدامی شروع به فعالیت کنند. اگر شخص بتواند در یک ماه شروع خوبی داشته باشد، می‌توانیم با او همکاری کنیم. عبور کردن از این مرحله اصلا کار راحتی نیست و در ابتدا اشخاص رزومه و فعالیت‌هایی که تا کنون داشته‌اند را برای مجموعه بهارمن ارسال می‌کنند. لازم به ذکر است که مدرک تحصیلی و سن و سال برای ما اهمیتی ندارد. مهارت‌ها و پشتکار فرد است که تعیین کننده پذیرش همکاری با ما می‌شود.

همه چیز آماده است، این کار…

 • نیازی به سرمایه اولیه ندارد.(اگر هم نیاز باشد به اندازه خرید یک دوره هست)
 • نیازی به دفتر کار ندارد.
 • نیازی به خارج شدن از خانه ندارد.
 • نیازی به جلوی دوربین رفتن ندارد.
 • نیازی به تولید محتوا ندارد.
 • نیازی به فعالیت در اینستاگرام ندارد.
 • نیازی به ساخت سایت ندارد.

تنها کاری که شخص باید انجام دهد این است که بازاریابی کند و آموزش‌های بهارمن را به فروش برساند و از مجموعه بهارمن درصد خود را بگیرد.

 

دقیقا کار فرد چیست؟

منظور از فرد، همکار یا فروشنده مجموعه بهارمن است. بنابراین کار فرد این است که:

 • با بازاریابی و ارتباطات خود، مخاطبان را به شبکه‌های اجتماعی خود مثل واتس‌آپ یا تلگرام بکشد.
 • پادکست‌ها و محتوایی که آماده دارد را (از ما دریافت خواهد کرد) برای مخاطب‌های خود ارسال کند.
 • بعد از جلب اعتماد و رضایت‌مندی مخاطب، برای آن‌ها کد تخفیف ارسال کند.
 • پیگیری خریدهای مخاطبان خود را انجام دهد.

 

کد تخفیفی که هر فرد برای مخاطب‌های خود ارسال می‌کند

هر فرد یک کد تخفیف مخصوص خود را دارد و ما مشاهده خرید با آن کد تخفیف در سایت بهارمن متوجه می‌شویم که فرد چقدر توانسته به دیگران کمک کند.

کد تخفیفی که فرد برای مخاطبان خود ارسال می‌کند تقریبا بیشترین میزانی است که مجموعه بهارمن در کمپین‌ها و جشنواره‌های خود تخفیف می‌دهد.(یعنی فرد می‌تواند تقریبا تا 50درصد به مخاطبان خود تخفیف دهید.)

 

درصدی که فرد از مجموعه بهارمن(مجموعه خود) دریافت می‌کند

درصدی که فرد دریافت می‌کند، بسته به میزان فروشش است(بین 10 تا 50درصد) در ابتدا از 10درصد شروع می‌شود و با افزایش فروش به راحتی می‌تواند به درصد‌های بالاتر برسد. تسویه ما با فرد آخر هر هفته انجام می‌شود.

مثال فروش:

به عنوان مثال یک فرد دوره نخبگان یادگیری و حافظه را بصورت حضوری یا غیر حضوری ثبت‌نام کرده است. قیمت این دوره 1.870.000 تومان است. با کد تخفیفی که فرد همکار برای مخاطب‌های خودش ارسال می‌کند، مخاطب می‌تواند با مبلغ 990.000 هزار تومان در این دوره شرکت کند. همکار مجموعه بهارمن بسته به میزان فروشی که برای بهارمن داشته است از مبلغ 99هزار تومان تا 480.000 هزار تومان را از ما دریافت می‌کند. اگر فرد همکار بتواند فقط 20 عدد از دوره‌‌ی نخبگان یادگیری و حافظه را در ماه به فروش برساند(تقریبا 20 میلیون تومان) می‌تواند 50درصد فروشش را از ما(یعنی 10میلیون تومان)، سود را دریافت کند.

مثال دوم

به عنوان مثال فردی در دوره کوچینگ شرکت کرده‌ است. قیمت غیرحضوری این دوره در حال حاضر 7.500.000 تومان است. با متقاعد سازی سه نفر می‌تواند در ماه بیشتر از 10.000.000 تومان دریافت کند.

 

نکات مهم

 • اگر چند هفته از طرف فرد هیچ فروشی ایجاد نشود، مجموعه بهارمن آن را به منزله قطع همکاری حساب می‌کند. لازم به ذکر است که درصد افراد تا زمانی برایشان واریز می‌شود که همکار مجموعه بهارمن باشند.
 • بعد از قطع همکاری با مجموعه بهارمن اگر مخاطبان شخص از سایت بهارمن خریدی داشته باشند، هیچ درصدی به آن فرد تعلق نمی‌گیرد.
 • اگر مخاطبان فرد در همایش‌های حضوری ما ثبت‌نام کنند، به علت هزینه‌های بالای برگزاری همایش و همکاری ما با برگزار کننده، هزینه‌ای به فرد تعلق نمی‌گیرد و به جای آن از مجموعه بهارمن پاداش و امتیاز دریافت می‌کند.

 

شرایط فروش آموزش‌ها

اگر فرد در دوره‌های حضوری یا غیرحضوری هر آموزش شرکت کرده باشد، می‌تواند همان دوره را به دیگران معرفی کند.

هر آموزش غیرحضوری که فرد از سایت بهارمن خریداری کرده است، می‌تواند برای آن بازاریابی کند. چون لازم است به خوبی از ویژگی‌ها و نوع آموزشی که قرار است مخاطبش دریافت کند، با خبر باشد.

اگر فرد در دوره غیرحضوری شرکت کرده است، اولین شخصی که از طرف آن فرد، همان دوره را تهیه کند، هزینه خرید دوره را از مجموعه بهارمن پس می‌گیرد.

 

در صورت قبول شدن فرد در مصاحبه استخدامی، آموزش می‌بیند که چگونه
 • بازاریابی کند
 • اعتماد دیگران را جلب کند
 • طرز فکر خدمت گذاری داشته باشد
 • با مخاطب‌تان دوست شود
 • کمپین فروش برگزار کند
 • میزان فروش خود را بیشتر کند
 • فروش دوباره از هر مخاطب ایجاد کند و…

 

برای اینکه با ما همکاری کنید رزومه خودتان را به آیدی

amirhossein_hamedii@

در تلگرام ارسال کنید.

تقلب:

برای اینکه در مصاحبه استخدامی قبول شوید از زیر و بم سایت بهارمن اطلاعات خوبی به دست آورید.(اطلاعات از مقالات، محصولات، درباره ما و … داشته باشید)