0
0

چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

1179 بازدید
چگونه پولدار شویم
 • یکی از مهمترین انشاهای دوران دبستان که مطمئنا همه ما روزی به آن فکر کرده‌ایم و راجع به آن یک انشا نوشته‌ایم این بوده که علم بهتر است یا ثروت؟ همیشه و همه افراد، حتی افراد با استطاعت مالی بالا، بین دوراهی علم بهتر است یا ثروت؟ مانده‌اند، از نظر شما کدام بهتر است؟ حتی من، یعنی امیرحسین حامدی، بچه که بودم فکر می‌کردم پول بسیار مهم است. بعد از این همه سمینار و همایش در شهر‌های مختلف ایران، به همان تفکر کودکیم رسیدم که پول بسیار مهم‌تر از چیزی است که من یا دیگران به آن فکر می‌کنیم. برای همین سعی به نوشتن مقاله زیر کردم. با ما تا انتهای مقاله چگونه پولدار شویم، همراه شوید.

  لذت و شادی با پول

  پول خوشبختی نمی‌آورد ولی نبود آن باعث می‌شود که انسان رنج‌ها و دردهای زیادی متحمل شود. با داشتن پول می‌توان به انسان‌های بیشتری کمک کرد. به نظر خودتان می‌توانید به استطاعت مالی برسید؟

  استطاعت مالی

  استطاعت مالی به معنای این است که مستقل باشیم و دستمان در مقابل دیگری دراز نباشد. از یک رفاه متوسط در جامعه برخوردار باشیم و در رفع نیازهای روزانه خود توانا باشیم. فردی که دارای این خصوصیات باشد فردی است که به استطاعت مالی در زندگی خود رسیده است.

  چگونه پولدار شویم بهارمن

  در مقاله چگونه پولدار شویم به سوالات زیر پاسخ داده می‌شود:

  • بدون سرمایه چگونه پولدار شویم ؟
  • چگونه سرمایه گذاری کنیم ؟
  • چگونه با پول کم درآمد زایی کنیم ؟
  • چه نگرشی به پول و ثروتمند شدن داشته باشیم ؟

  چگونه پولدار شویم

  به نظر من (امیرحسین حامدی) اگر بتوانید در ایران ماهانه 30 تا 50 میلیون تومان درآمد داشته باشید، می‌توانید در شرایط خوبی زندگی کنید. سعی می‌کنم در این مقاله از سایت بهارمن شیو‌‌ه‌هایی را به شما ارائه دهم که به این درآمد در ماه نزدیک شوید.

  سرفصل‌های مطلب چگونه پولدار شویم

  1. ذهنیت و باور‌های درست
  2. افزایش درآمد
  3. چگونه پول جمع کنیم
  4. سرمایه گذاری درست

  سرفصل اصلی که می‌خواهیم بیشتر در مورد آن یاد بگیریم، بخش چهارم است. در این مطلب بیشتر روی سرمایه گذاری درست یاد می‌گیریم.

  باور درست در مورد پول

  در ابتدا باید باور داشته باشید که شما می‌توانید به ثروت زیادی دست پیدا کنید. اگر باور اشتباهی در مورد پول در‌آوردن داشته باشید، هیچ زمان اقدام نمی‌کنید. به عنوان مثال کسی که باور دارد در ایران پول نیست، چه کاری انجام می‌دهد؟ طبیعتا هیچ کاری انجام نمی‌دهد. چون باور دارد که در ایران هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.

  اولین گام برای پول در آوردن این است که خود را باور کنید. باور به این که می‌توانید به پول زیادی دست پیدا کنید. در حال حاظر ایران یکی از کشور‌هایی است که به راحتی می‌توانید، پول در بیاورید. در کشور‌های دیگر سطح تخصص و مهارت افراد بالاست. به همین خاطر پول خوب در آوردن در کشور‌های توسعه یافته کار سختی است.

  دیگر در مورد قیمت دلار و گرانی‌ها صحبت نکنید. با غر زدن و صحبت کردن در مورد مشکلات، قیمت خود را پایین می‌آورید. شما قدرت‌های زیادی دارید که می‌توانید از آن‌ها برای پول‌ در آوردن استفاده کنید. دیگر انرژی و تمرکز خود را بیهوده مصرف نکنید.

  پولدار ترین و ثروتمند ترین افراد دنیا چگونه پولدار شدند؟

  بریم سراغ یه آمار جهانی که دید بهتری به دنیا داشته باشیم؟ شاید فکر کنید که خیلی از افراد از ارث خانوادگی توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند. اما اینطور نیست. در حال حاضر 56 درصد افراد ثروتمند خود ساخته هستند. 31 دصد دیگر بخشی از پول خود را بصورت ارث دریافت کردند و بخشی دیگر را خودشان خلق کردند و فقط 13 درصد افراد پولدار، پول خودشان را ارث به دست آورده اند. در نمودار پایین این موضوع را بخوبی طراحی کردم تا به درک بهتری از این موضوع داشته باشید.

  چگونه پولدار شویم

  آیا وقت آن نرسیده که خودتان را باور داشته باشید؟ هنوز هم فکر می‌کنید که نمی‌توانید پولدار شوید؟ اگر پاسخ شما بله است، می‌خواهم خبر خیلی خوبی را به شما بدهم. آن هم این است که در این مطلب یکی از مهم‌ترین راز های ثروت را متوجه می‌شوید. این که چگونه در مدت زمان کمی پولدار شویم. یک نفس عمیق بکشید و مشتاقانه به مطالعه این مطلب بپردازید.

  چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم

  چگونه می‌توانید پول بیشتری را به دست آورید؟ آیا در کسب‌و کار خود تخصص دارید؟ آیا مهارت‌های جانبی کسب‌و‌کار خود را فرا گرفته‌اید. آیا می‌توانید به خوبی با مشتری‌ها و مخاطبان خود ارتباط بگیرید؟ راهکار چیست؟

  چگونه پولدار شویم

  چگونه پول در بیاوریم

  برای پول در آوردن بیشتر میزان تخصص و مهارت‌های خود را افزایش دهید. درآمد افرادی که تخصص دارند 10 برابر افراد معمولی است. تخصص لازم را می‌توانید در کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی به دست آورید.

  چگونه پولدار شویم

  بهای آن را بپردازید. باید روی خود سرمایه گذاری کنید و بهای موفقیت را بدهید. یادتان باشد بهای موفقیت، فقط پول نیست. انرژی، زمان و شجاعت برای خروج از ناحیه امن شما هم هست. آیا حاضر هستید برای دوره‌های خوب به خارج از شهر خود یا کشور‌های دیگر بروید؟ شجاعت دارید در جمع سخنرانی کنید و خود یا محصول خود را معرفی کنید. آیا شجاعت سرمایه گذاری کردن روی خود را دارید؟

  تمام انسان‌های موفق بهای موفقیت را پرداخت کردند. اگر از نظر شما کسی به موفقیت رسیده است، تشویقش کنید. مطمئن باشید که برای آن زحمت کشیده است. یادتان باشد که شما هم می‌توانید.

  برای مطالعه مقاله برنامه ریزی برای پولدار شدن روی لینک کلیک کنید

  ((برنامه ریزی برای پولدار شدن))

  چگونه پول جمع کنیم، بهینه خرج کردن

  بهینه خرج کردن به معنای کم خرج کردن نیست. در واقع شما باید هوشمندانه خرج کنید. بهترین لباس‌ها و تجهیزات را برای خود بخرید. مثلا اگر لباس‌های بی‌کیفیت بخرید زود از بین می‌روند و شما مجبور هستید لباس‌های دیگری هم جایگزین کنید و تعداد آن‌ها را بیشتر کنید.

  اما اگر یک لباس 2میلیون تومانی بخرید این لباس برای شما طول عمر بیشتری دارد و اعتماد بنفس شما را بیشتر می‌کند. البته حواستان باشد که بهترین جنس را با قیمت مناسب پیدا کنید. تعداد را کاهش دهید و کیفیت را بیشتر کنید. این گونه در پولتان صرفه جویی می‌کنید.

  شرکت در بهترین آموزش‌ها

  بهترین کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی را شرکت کنید. دوره‌ها و کتاب‌ها باعث می‌شوند، تخصص شما بیشتر شود. طبیعتا این دوره‌ها گران‌تر هستند اما شما را راحت‌تر و سریع‌تر به مقصدتان می‌رساند. تا به حال بیشتر از 50 نفر که در دوره‌های تندخوانی دیگران شرکت کردند، دوباره در دوره نخبگان یادگیری و حافظه بهارمن شرکت می‌کنند. این آمار نشان می‌دهد که اگر در دوره‌ای به اشتباه شرکت کنید، مجبور هستید دوره‌ای کامل‌تر و بهتر هم شرکت کنید.

  مطمئن باشید که کتاب خواندن یا شرکت کردن در دوره‌های آموزشی خوب، سرمایه گذاری است. هزینه آن به شما دیر یا زود بر‌می‌گردد. در خواب هم می‌توانید پول در بیاورید، کافیست تخصص داشته باشید. مواردی که به شما می‌گویم را خودم در زندگی خود اجرا کرده‌ام. لطفاً با دقت مطالعه کنید.

  اول بکارید بعد درو کنید

  نکاتی که اینجا ارائه می‌کنم، خلاصه بیش‌از 500 کتابی است که مطالعه کردم. آیا حاضرید، 500 کتاب مطالعه کنید؟

  چگونه پولدار شویم ؟ ثروتمندان اول می‌کارند و بعد درو می‌کنند. افراد عادی می‌خواهند اول درو کنند. در صورتی که هیچ کاشتی وجود ندارد. بنابراین افراد معمولی نمی‌توانند چیزی درو کنند. در بخش بعدی در مورد سرمایه‌گذاری اطلاعات خوبی به دست می‌آورید.

  یادتان باشد موفق‌ها اول سرمایه‌گذاری می‌کنند بعد برداشت می‌کنند.

  چگونه پولدار شویم

  سرمایه گذاری درست

  به مهم‌ترین بخش آموزشی این موضوع رسیدیم. با هر درآمدی که دارید شما می‌توانید سرمایه گذاری کنید. حتی اگر درآمد هم نداشته باشید، می‌توانید سرمایه گذاری کنید. انسان‌های زیادی وجود داشتند که با درآمد کم ولی سرمایه‌گذاری درست توانستند به ثروت قابل توجهی دست پیدا کنند.

  متاسفانه در مدرسه یاد نگرفتیم که چگونه پولدار شویم یا پول بیشتری به دست بیاوریم. در صورتی که پول و درآمد یکی از چرخ‌های مهم زندگی هست. نکاتی که در این قسمت اشاره می‌شود بخشی از کتاب پدر بی‌پول، پدر پولدار از رابرت کیوساکی هست. در این کتاب الکترونیک می‌خواهیم به زبان ساده‌تر و کاربردی‌تر سرمایه گذاری درست را یاد بگیریم.

  درآمد و هزینه در سبک زندگی افراد پولدار

  تمامی ما انسان‌ها یک درآمد داریم. حتی اگر دانش‌آموز هم باشید درآمد دارید. چون بالاخره یک پول تو جیبی دریافت می‌کنید. درآمد ما می‌تواند از کسب‌وکارمان، عیدی، پاداش، ارث و… باشد. به صورت خلاصه هر چیزی که پول به جیب ما اضافه می‌کند. به تصاویر زیر با دقت نگاه کنید تا متوجه شوید چگونه پول جمع کنیم و چگونه پولدار شویم .

  چگونه پولدار شویم

  هم‌چنین تمامی ما انسان‌ها هزینه‌هایی داریم. این هزینه‌ها شامل خورد‌و‌خوراک، پوشاک، خانه و… شود. طبیعتا این هزینه‌ها باعث می‌شود پول از جیب ما خارج شود. هر چقدر که بهینه‌تر مصرف کنیم به نفع ما هست.

  چگونه پولدار شویم

  دارایی‌ها و بدهی‌ها

  هر چیزی که باعث شود ما بدون کار کردن پول بیشتری در بیاوریم در دسته‌بندی‌ دارایی‌ها قرار می‌گیرد. دارایی‌ها باعث می‌شوند که ما پول به جیب‌مان اضافه کنیم. هر چقدر دارایی بیشتری داشته باشیم، به پول بیشتری دست پیدا می‌کنیم. دارایی‌ها مثل ملک، طلا، بورس، دارایی معنوی و… مثلا سایت بهارمن یک دارایی معنوی برای من و مجموعه بهارمن است. سایت ما به جایی رسیده است که روزانه خرید‌های مختلفی دارد.

  چگونه پولدار شویم

  همه ما یک سری بدهی‌ها داریم. بدهی‌ها پول از جیب ما خارج می‌کنند. مثلا گوشی موبایل یک بدهی است. افت قیمت، خرید شارژ، تعمیر و نگهداری و… از جمله خر‌ج‌هایی هست که گوشی موبایل برای ما به همراه می‌آورد.

  چگونه پولدار شویم

  چگونه ثروتمند شویم

  تا به الان متوجه شدیم که درآمد و دارایی پول به جیب ما اضافه می‌کند و هزینه و بدهی پول از جیب ما خارج می‌کند. حال با توجه به این موضوع می‌خواهیم تصمیمات فقرا، افراد معمولی و افراد ثروتمند را بررسی کنیم. به اشکال پایین با دقت مشاهده کنید.

  چگونه پولدار شویم

  فقرا بخاطر اوضاع نا به سامانی که دارند، تمام درآمدشان خرج ملزومات زندگی‌شان می‌شود. هیچ کار دیگه‌ای نمی‌توانند انجام دهند. شما که دارید این مطلب را می‌خوانید، جز فقرا نیستید. چون گوشی موبایل و اینترنت دارید. سبک زندگی که در بالا اشاره شد برای کسانی هست که دچار فقر مطلق هستند. در گام بعدی به سراغ افراد معمولی می‌رویم. افردای که رشد مالی چندانی در زندگی ندارند.

  چگونه پولدار شویم

  افراد معمولی چگونه پولدار شوند

  اکثر ما ایرانی‌ها جز این دسته قرار می‌گیریم. یعنی افراد معمولی و سریعا با افزایش درآمد، کیفیت زندگی خودمان را بیشتر می‌کنیم. مثلا وام می‌گیریم و برای زندگی بهتر اقدام می‌کنیم. با وامی که می‌گیریم برای خودمان بدهی می‌خریم. از این وام برای خرید گوشی موبایل، مبل، ماشین، خانه بهتر و… استفاده می‌کنیم. این باعث می‌شود که نتوانیم در آینده ثروتمند شویم.

  چگونه پولدار شویم

  افراد معمولی با درآمدی که دارند، بدهی برای خود می‌خرند. بدهی‌ها باعث می‌شود که هزینه‌های بیشتری داشته باشند. بصورت کلی این اقدامات باعث می‌شود که مقدار هزینه و بدهی‌های این افراد بیشتر شوند و نتوانند ثروتمند شوند. مثلا گوشی میخرند. آیا شما جز این دسته از افراد هستید؟ با پولی که به دستتان میرسد، چه کاری انجام می‌دهید؟

  بریم سراغ مهم‌ترین بخش مقاله چگونه پولدار شویم؟

  همه ما برای به دست آوردن پول بیشتر باید بدانیم که چگونه پولدار شویم ، چگونه پول جمع کنیم ، چگونه پول در بیاوریم. از شما می‌خواهم مثل افراد معمولی عمل نکنید و رفتار ثروتمندان را داشته باشید.

  باور و رفتار ثروتمندان

  بهترین تصمیمی که در زندگی مالی خود می‌توانیم بگیریم چیست؟ آیا می‌خواهید مثل یک ثروتمند عمل کنید و هر روز پول بیشتری را به دست آورید؟ خب دقیقا باید چکاری انجام دهیم. تمامی افراد یک ورودی پول داشتند. حال چگونه پولدار شویم …

  چگونه پولدار شویم

  چگونه پولدار شویم

  تصمیم، کلید تغییر

  برای این که ثروتمند شوید باید با درآمد خود دارایی بخرید. دارایی‌های شما درآمد بیشتری برای شما به همراه می‌آورند. از سود دارایی‌های خود می‌توانید هزینه‌های خود را پرداخت کنید. با این روش هر روز بیشتر ثروتمند می‌شوید.

  از شما می‌خواهم این تصمیم را جدی بگیرید. چون می‌توانید به خودتان و دیگران بیشتر کمک کنید. زمانی که مجموعه بهارمن به درآمد بیشتری رسید، توانستم افراد بیشتری را استخدام کنم. تبلیغات بزرگ‌تری کنم و به انسان‌های بیشتری کمک کنم. بیشتر ببخشم، بیشتر نذر دهم و… . همه این‌ها بخاطر تصمیمات درست بود.

  بهترین سرمایه گذاری

  احتمالا تصمیم گرفتید که برای خود دارایی بخرید تا ثروتمند شوید. اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید. همانطور که گفته شد باید مهارت‌ها و تخصص خود را بیشتر کنید. بیشتر کتاب بخوانید و روی خود سرمایه‌گذاری کنید. به ترتیب اولویت بهترین سرمایه گذاری‌ها را برای شما می‌نویسم. هر چقدر پایین‌تر رویم ریسک بیشتری باید انجام دهیم:

  • سرمایه گذاری روی خود
  • سرمایه گذاری روی کسب‌وکار خود
  • سرمایه‌گذاری روی چیزی که بلدی مثلا بورس، طلا، ارز دیجیتال و…

  سرمایه گذاری پرسود و بی زیان

  بیایید تصور کنیم که سرمایه ای اندک داریم و این سرمایه برای شروع چرخه پولسازی بسیار کم است… پس چگونه می‌توان آغاز کرد؟ اگر کمی بیشتر توجه کنید، در اصل متوجه می‌شوید که شما خودتان را دارید. بزرگترین پتانسیل در دسترس برای سرمایه گذاری با ریسک نزدیک به صفر، خود شما هستید.

  شروع یک آموزش، یادگیری یک مهارت، خواندن یک کتاب مفید و عملیاتی کردن هر آنچه که تاکنون آموختید می‌تواند یک آغاز درخشان برای رسیدن به درآمد باشد.

  سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است: کِی و از کجا شروع کنم؟!

  بهترین جواب برای این پرسش همین الآن است. هر لحظه ای را که درمی‌یابید، ذخیره ای در قلک آینده خود دارید.

  بهترین شروع، از همینجاست. با شرکت در آموزش های کاربردی، قدمی رو به جلو برای زندگی بهتر برمی‌دارید.

  چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

  حرف پایانی چگونه پولدار شویم

  یک محقق به اسم تام کرلی روی زندگی افراد ثروتمند دنیا، تحقیقات بزرگی انجام داد. متوجه شد که 86درصد از این افراد، حداقل روزی یک ساعت کتاب می‌خوانند و دوره‌های آموزشی زیادی را شرکت می‌کنند. سوال مهم:

  بدون یادگیری چقدر می‌توانید رشد کنید؟ هر چیزی که الان بلد هستیم بخاطر یادگیری‌هایی است که از قبل داریم. پس چرا آموزش یادگیری خود را متوقف می‌کنید؟

  بهای موفقیت خود را برای رسیدن به یک زندگی بهتر پرداخت کنید. شرایط امروز زندگی شما، بخاطر تصمیمات گذشته شماست. تصمیمات امروز شما زندگی فردای شما را می‌سازد. ترس را کنار بگذارید و هوشمندانه عمل کنید. یادتان باشد کار‌های تکراری، نتایج تکراری دارند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۳۱ رای
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  https://bahareman.com/?p=8438
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  358 نظر در مورد چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام علیکم
   با تشکر از مقاله عالی
   آموزش دیدن و کسب مهارت های تخصصی سرمایه گذاری خوبی است برای موفقیت و کسب درامد بالاتر

   1

  2. سلام و درود
   واقعا خوشحالم که این مقاله رو مطالعه کردم،واقعا همین طوره…ما مردم معمولی بجای سرمایه گذاری همیشه پولامون رو یطوری خرج میکنیم که حتی خیلی وقتا نمیدونیم چطوری از دست دادیم اون مبلغو
   خیلیا تو همین ایرانشم از همون اپ هایی که برای سرگرمی هستن هم درست استفاده میکنن …مثلا افرادی که یا کل کارشون یوتوبر بودنه یا مثلا یه فردی که میشناسم هم دامپزشکه و هم یوتوبر…….و خب بجای اینکه این افراد بشینن و از صب تا شب ویدیو تماشا کنن و *وقت* خودشونو از دست بدن،ازش توراه موفقیت و پولسازی خودشون استفاده میکنن

   1

  3. سلام یکی از بهترین مقاله ها بود که خوندم. داشتن استطاعت مالی در ایران باید 30 تا 50 میلیون باشد کلا استطاعت مالی یعنی از نظر مالی مستقل باشیم و دستتمون تو جیب خودمون باشه برای پولدار شدن باید اول باور درستی داشته باشیم سپس باید روی خودمون سرمایه گذاری کنیم بهترین سرمایه گذاری رو خودمون، کسب و کارمون و… است حتی بدون پول یا پول کمی هم می‌شود سرمایه گذاری کرد بعد باید پولامونو پس انداز کنیم و بهینه خرج کنیم یعنی چی؟ یعنی درست خرج کنیم و بقول معروف ولخرج نباشیم بعد باید با استفاده از پولمون در دورهای آموزشی مختلف شرکت کنیم نکته قابا تامل اینه که اول باید بکاریم بعد درو کنیم.

   1

  4. سلام ، سلام ،امیدوارم که حال دلتون خوش باشه ؛ و زندگی به دور از دغدغه مالی داشته باشید.🤞🤩🤞

   من از این مقاله یاد گرفتم که همان طور که در بچگی هم می‌گفتیم علم بهتر از ثروت هست اما واقعا تصور زندگی بدون ثروت واقعا دشوار است بهتر است بگویم ، هر چیزی به اندازه خود ارزشمند و در زندگی نقش دارد اما برای رسیدن به ثروت قطعا باید بسیاری از چیز ها مانند : زمان ، انرژی و شجاعت و… را در طول زندگی قربانی کنیم و ریسک های متعدی انجام دهیم تا به یک ثروت متعادل دست پیدا کنیم ؛ حالا چند گام برای رسیدن به ثروت را با هم برسی میکنم : گام اول اینکه روی خود سرمایه گذاری کنیم و توانایی های خود را دست کم نگیریم و انرژی مان را در جهتی خرج کنیم که برای مان سودآور باشد ، گام دوم سرمایه گذاری روی کسب کار خود هست در این گام باید ریسک پذیری بالایی به خرج دهیم چرا که تا تجربه کسب نکنیم نمی‌توانیم قدم های بزرگ برداریم و از آنجا که منبع درآمد اکثر ما از کارمان حاصل میشود پس باید روی این گام تاکید داشته باشیم ، گام سوم سرمایه‌گذاری روی چیز هایی که بلد هستیم ، منظور از چیز های که بلدیم توانایی هایی است که قبلاً روی آنها آزمون و خطا صورت گرفته است و علان وقت آن رسیده است تا آنها را به مرحله عمل برسانیم .
   این سه گام که در بالا گفته شد در صورتی منجر به ایجاد ثروت میشوند که روی آنها استمرار داشته باشیم و بهای آنها را نیز بدهیم بها هایی مثل زمان برای خواندن کتاب های مرتبط با کسب و کار خود و یا هزینه اندک شرکت در دوره های آموزشی و…

   در نهایت هم تشکر فروان از آقای حامدی عزیز که اندوخته های خویش را به صورت رایگان در دسترس علاقمندان گذاشته است 👌❣️👌

   1

  5. برای ثروتمند شدن ابندا باید باور خود را درست کنیم
   بعد روی خودمان سرمایه گذاری کنیم با کتاب خواندن و شرکت در دوره های اموزشی عالی

   1

  6. سلام و درود 🌸
   مقاله عااالی بود
   یکی از موضوعاتی که امروزه فکر همه رو مشغول خودش کرده ایجاد یه منبع درآمد خوبه که رفاهشونو تضمین کنه
   خیلی عالیه که شما در قالب این مقاله با حجم کم نکات کلیدی رو آموزش دادید
   امیدوارم همه کسانی که این مقاله رو میخونن با استفاده از این نکات کلیدی زندگی مرفه رو برای خودشون بسازن و برای خودشون بدهی نسازن
   ممنون بابت مطالب عاالیتون 🌟
   خداقوت 🧿

   1

  7. سلام خیلی ممنون بابت این مقاله بینظیر ، دراین مقاله هم مانند مقاله های دیگه من مطالب زیادی یادگرفتم وبرام مفید بود ممنون از استاد حامدی و تیم عالیشون❤️❤️

   1

  8. سلام حاجی جان
   خیلی خوب بود مخصوصا در مورد خرید دارایی واقعا درست می‌فرمایید و متاسفانه ما عادت کردیم که برای خود هزینه و بدهی بخریم و دل به کار نمیدیم دوست نداریم روی خودمون سرمایه گذاری ودائما غر میزنم به جای این‌ها میتوانیم روی خودمان و کسب و کارمان سرمایه گذاری کرده و خودمون رو ارتقاء بدیم من از بابت خوشحالم که فرد متخصصی مثل شما در این راه مارو یاری میکنید واقعا ممنون

   1

  9. سلام خیلی عالی بود
   خیلی از ما افراد نحوه تولید درامد و استفاده از اون رو نمیدونیم اونم تو وضعیتی که مردم واس پول همه کار میکنن اما راه درستشو بلد نیستن
   مقاله جالب و جذابی بود
   ایول به این خلاقیت و روش های بی نقص

   1

  10. سلام، عالی بودین استاد، نکات خوبی گفته شد در این مقاله، اینکه هرچیزی که ما الان بکاریم درآینده همون رو خواهیم داشت، پس سعی کنیم مانند افراد معمولی عمل نکنیم و هوشمند باشیم
   پول و درآمد یکی از چرخه های مهم زندگی هستن ولی نباید دارایی های خودمون رو صرف کارهای اضافی مثله تجملات کنیم
   اگه باورمون رو درست کنیم، خیلی میتونیم پیشرفت داشته باشیم تو زندگی
   ممنون استاد حامدی عزیز بابت مطالب فوق العاده

   1

   1. سلام
    وقت تون بخیر و خسته نباشد
    واقعا دمتون گرم که به این موضوع مهم جامعه امروزی پرداختید .
    از نظر من بخش جالب مقاله خرید هوشمندانه و خرید دارایی هستش.
    میشه توضیح بدید چطور یه کسب و کار برا خودمون راه بیندازیم؟
    متشکرم

    1

  11. سلام استاد حامدی عزیز وقتتون بخیر باشه
   خیلی ممنون بابت مقاله عالیتون
   به نظرم در آمدی که برای ایرانیا گفتین که بین 30 تا50 ملیونه خیلی زیادههه ماا یک دهم اونم در آمد نداریم🥲
   ممنون بابت راه کار هایی که ارائه دادین تلاشمو میکنم تصمیمات درستی بگیرم و درست سرمایه گذاری کنم

   1

  12. بسیار عالی ثروت یکی از مسائل مهم در زندگی یک فرد است واقعا عالی بود

   1

  13. دیدگاهی که من از مقاله برای ثروت مند شدن فهمیدم این بود که
   باید ابتدا با درامدمون دارایی هایی رو تهیه کنیم که بعداً سود حاصل از اونها تامین هزینه کنه برامون
   که این دارایی ها شامل سرمایه گذاری رو خودمون، کسب و کارمون و روی چیزی که بلدیم …
   و برداشتی که من کردم این بود که در مرحله اول در واقع با سرمایه گذاری رو خودمون کمک میکنیم به خودمون که یه ایده ای یه جرقه ای در ذهنمون زده بشه برای خرید دارایی بعدیمون که می‌تونه کسب و کار و یا هر چیزی سود آور باشه

   1

  14. سلام ممنون از مطالعه مقاله لذت بردم . پول برای اینکه مستقل بشیم . به باور درست داشتن نسبت بهش نیاز داره که با مطالعه این مقاله متوجه شدم و تونستم بهتر درکش کنم . انرژی و تمرکز خودمون رو بیهوده مصرف نکنیم و چطور خوبه که مصرفشون بکنیم جواب این سوال توی مطالب مقاله برام روشن شد . بهای رسیدن به موفقیت رو باید داد تا بهش برسیم و درمورد دارایی و بدهی توضیح دادین کلا دوس داشتم و عالییی بود و بسیار عالییی ممنونم 😊

   1

  15. یه سوال هم داشتم، مجموعه بهارمن چند ساله که شروع به کار کرده که الان داره به قول خودتون درو میکنه؟ یا شاید هنوز دارین چیزی میکارین و برنامه دارین درو کنین؟

   1

  16. سلام ممنون بابت اطلاعات.
   من قبل اینکه بیام بخونم گفتم خب منکه دانش آموزم این مقاله اصن به دردم نمیخوره…
   ولی الان فکر میکنم ممکنه این مقاله بیشترین کاربرد رو برای من داشته باشه…
   مثلا من تصمیم گرفتم از الان راجب زندگی دانشجوییم و کار هایی که قراره در اینده در زندگی مالی‌م انجام بدم جدی فکر کنم.
   خرج های زندگی دانشجوییم، اینکه اگه شغل پاره وقت گرفتم با درامدش چیکار کنم، چه خرج های رو مطلقا نکنم، تو چه دوره هایی برای بهتر شدنم شرکت کنم و … به نظرم اینا چیز هایی هستن که من حتما باید از الان که دانش آموزم بهش فکر کنم تا در اینده بهتر زندگی کنم.

   واقعا تحول بزرگی در نحوه دید من ایجاد کرد این مقاله.. امیدوارم تحولی هم در دیدگاه کسایی که دارن نظر منو میخونن ایجاد بشه.

   1

  17. سلام استاد
   عااالی

   باید طرز فکر ما،مثل افراد معمولی نباشه
   برای اینکه موفق شویم باید با درآمد های خود دارایی بخریم

   1

  18. سلام سلام این مقالتون هم خیلی عالی بود مخصوصا چیزایی که در مورد خرید بدهی و خرید دارایی گفتین تا حالا من به وام گرفتن از اون جهت نگاه نکرده بودم :’) اینم ک گفتین تصمیم کلید تغییره و باید برای سرمایه گذاری روی خودمون دوره های خوب ولی هر چند گرون رو شرکت کنیم هم خیلی حق بود واقعا نیاز دلشتیم یکی یه همچین چیزیو بهمون بگه

   1

  19. سلام اقای حامدی ممنونم ازتون که با این مقاله سعی در افزایش آگاهی مردم نسبت به درامد زایی دارید.
   یکی از سوال هایی که همیشه ذهن مارو درگیر میکنه اینه که پول بهتر است یا ثروت ؟من وقتی بچه بودم همیشه میگفتم علم بهتر و مهم تره ولی در پی گذر زمان متوجه شدم که ثروت هم ارزش بالایی داره هرچندبه تنهایی باعث خوشبختی نمیشه ولی بدون ان زندگی کردن سخت میشه
   اگر بخوایم فقط چند کارو در زمینه افزایش ثروت خود انجام بدیم
   ۱/سرمایه گذاری روی خود
   ۲_سرمایه گذاری روی ثروت خود
   ۳_سرمایه گذاری روی چیز هایی که بلدیم

   1

  20. خیلی عالی بود اولین مقاله ای بود که خیلی خوب درباره ثروتمند شدن توضیح داده شده بود.تشکر اززحمات شما👌🌼

   1

  21. سلام و وقت بخیر به تیم بهارمن
   یکی از بهترین مقالاتی که من خوندم، همین مقاله چگونه پولدار شویم هست.
   از نظر من باید به این موارد بیشتر بپردازیم و چیزهای بیشتری رو یاد بگیریم.
   من در این مقاله متوجه شدم که میشه در ایران هم با کمی تلاش بیشتر به نسبت کشورهای دیگه درآمد خوبی داشت. پول از چیزهای مهمی هست که اگر نباشه ممکنه باعث رنجش ما بشه.
   افراد فقیر و متوسط و پولدار نحوه سرمایه گذاری های متفاوتی رو دارند که باعث پولدار بودن یا کم بودن پول اونها میشه.
   در واقع نحوه زندگی ما هست که این موارد رو میسازه.
   ممنون از مقاله خوبتون💐

   1

  22. سلام
   مقاله ای بسیار مفید و البته جذاب بود
   استفاده درست از پول و همچنین بدست آوردنش ، مهارتی هست که هر کسی می‌تونه اون رو فرابگیره

   1

  23. سلام تشکر میکنم از مقاله عالیتون ،واقعا تفاوت در تصمیم گیری ها هست که انسان های متفاوتی می‌سازه که عده ای دارای سرمایه های مختلفی تی مثل سرمایه های معنوی می‌شوند و عده ای خیر .بستگی به خود افراد داره که بخوان در کدوم بخش رده بندی قرار بگیرند

   1

  24. واقعا همشون عالی بودن
   چیزی که ما اصلا رعایت نمیکنیم همین تعداد کم و کیفیت بالا هست
   ما ب بیشتر ب تعداد نگاه میکنیم تا کیقیت و این باعث میشه که کلی از درامد هامون هزینه بشن

   1

   1. ممنون از راهنمایی استاد حامدی قطعا ما انساندها لایق زندگی عالی و با کیفیت هستیم و این مقاله باعث شد که من تا حد زیادی بتوانم تمرکز خود را از روی باور های اشتباه بردارم و تمرکز کنم روی باور های ثروت ساز و همینطور که افراد فقیر چگونه خرج میکنند و ثروتمندان چگونه خرج میکنند

    1

  25. سلام اوقات به کام تشکر از مقاله فوق‌العاده تون😍😍
   توی این مقاله چیز های زیادی رو یاد گرفتم که تا به حال نمی دونستم اینکه با مطالعه و سرمایه گذاری وباور داشتن خودمون میتونیم به درآمد های خوبی برسیم و اینکه من تا به حال فکر میکردم ایران اصلا جای پول در آوردن نیست ولی با دیدگاهی که شما به من دادین نظرم کاملا عوض شدو فقط توی کشور های پیشرفته س که میشه پول در آورد ولی شما درست میگید اونجا چون پیشرفته تر هستن خیلی سخت تر میشه پول در آورد
   و برای ثروتمند شدن باید دارایی بخریم و این دارایی هم بابه دست آوردن تخصص و مهارت محقق می‌شود

   1

   1. سلام حدیث عزیز
    خوشحالم که یکی از بزرگترین اشتباهات خودتونو متوجه شدید
    زمانی که نگرش این رو داشته باشیم که می‌تونیم در ایران پول در بیاریم، ایده‌های بهتری در ذهن‌مون میاد
    موفق باشید

    1

   2. سلام مقاله جالبی بود امیدوارم ک بتونم در زندگی ازش استفاده کنم اولین نکته این ک من هم با شما نظرم خیلی نزدیکه بنظرم پول خوشبختی میاره وقتی پول نداشته باشی زندگی خیلی سخته یجورایی نمیشه کاری کرد و اینکه هرانسانی باید استطاعت مالی داشته باشه ینی از سطح رفاه متوسطی در جامعه خودش برخوردار باشه و اینکه موافقم آدم باید روی خودش سرمایه گذاری کنه ی مهارتی رو یاد بگیره و ازون پول دربیاره و از درآمدش خرج کنه و چیزایی ک میخواد بخره اما متاسفانه مردم خودشونو گرفتار قرض میکنن و کل پولشون باید صرف قرضا بکنن و چیزی نمیمونه ک سرمایه گذاری کنن بهترین سرمایه گذاری روی خود کسبو کار بورس و…هسن من الان درآمدی ندارم ولی خوب برای آینده فهمیدم ک با وام و قرض کاری نکنن از درآمد دارایی بخرم 🥰🥰🥰

    1

  26. استاد عزیز کثل همیشه فوق العاده .. دیدگاه من عوض شد 😍

   1

  27. سلام ممنون از اینکه در این مقاله به ما مطالب مفیدی یاد دادید ا ما برای زندگی بهتر و تجملاتی بدهی نخریم و برای راز موفقت پول دار بودن خودمون رو باور داشته باشیم و همچینین برای سرمایه گذاری در زندگی خودمون کتاب مقالات و مجله مطالعه کنیم.

   1

   1. خواهش میکنم فاطمه عزیز
    خوشحالم که مطلب چگونه پولدار شویم براتون مفید واقع شده

    1

  28. طبق گفته های این مقاله بابد از درامدمون درست استفاده کنیم و اون تبدیل به دارایی کنیم و با سودش هزینه های خودمونو پرداخت کنیم اینجوری درامدمون نه تنها کم نمیشه بلکه زیادم میشه و اینکه بهای موفقت فقط پول نیست.

   1