0
0

چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

1178 بازدید
چگونه پولدار شویم
 • یکی از مهمترین انشاهای دوران دبستان که مطمئنا همه ما روزی به آن فکر کرده‌ایم و راجع به آن یک انشا نوشته‌ایم این بوده که علم بهتر است یا ثروت؟ همیشه و همه افراد، حتی افراد با استطاعت مالی بالا، بین دوراهی علم بهتر است یا ثروت؟ مانده‌اند، از نظر شما کدام بهتر است؟ حتی من، یعنی امیرحسین حامدی، بچه که بودم فکر می‌کردم پول بسیار مهم است. بعد از این همه سمینار و همایش در شهر‌های مختلف ایران، به همان تفکر کودکیم رسیدم که پول بسیار مهم‌تر از چیزی است که من یا دیگران به آن فکر می‌کنیم. برای همین سعی به نوشتن مقاله زیر کردم. با ما تا انتهای مقاله چگونه پولدار شویم، همراه شوید.

  لذت و شادی با پول

  پول خوشبختی نمی‌آورد ولی نبود آن باعث می‌شود که انسان رنج‌ها و دردهای زیادی متحمل شود. با داشتن پول می‌توان به انسان‌های بیشتری کمک کرد. به نظر خودتان می‌توانید به استطاعت مالی برسید؟

  استطاعت مالی

  استطاعت مالی به معنای این است که مستقل باشیم و دستمان در مقابل دیگری دراز نباشد. از یک رفاه متوسط در جامعه برخوردار باشیم و در رفع نیازهای روزانه خود توانا باشیم. فردی که دارای این خصوصیات باشد فردی است که به استطاعت مالی در زندگی خود رسیده است.

  چگونه پولدار شویم بهارمن

  در مقاله چگونه پولدار شویم به سوالات زیر پاسخ داده می‌شود:

  • بدون سرمایه چگونه پولدار شویم ؟
  • چگونه سرمایه گذاری کنیم ؟
  • چگونه با پول کم درآمد زایی کنیم ؟
  • چه نگرشی به پول و ثروتمند شدن داشته باشیم ؟

  چگونه پولدار شویم

  به نظر من (امیرحسین حامدی) اگر بتوانید در ایران ماهانه 30 تا 50 میلیون تومان درآمد داشته باشید، می‌توانید در شرایط خوبی زندگی کنید. سعی می‌کنم در این مقاله از سایت بهارمن شیو‌‌ه‌هایی را به شما ارائه دهم که به این درآمد در ماه نزدیک شوید.

  سرفصل‌های مطلب چگونه پولدار شویم

  1. ذهنیت و باور‌های درست
  2. افزایش درآمد
  3. چگونه پول جمع کنیم
  4. سرمایه گذاری درست

  سرفصل اصلی که می‌خواهیم بیشتر در مورد آن یاد بگیریم، بخش چهارم است. در این مطلب بیشتر روی سرمایه گذاری درست یاد می‌گیریم.

  باور درست در مورد پول

  در ابتدا باید باور داشته باشید که شما می‌توانید به ثروت زیادی دست پیدا کنید. اگر باور اشتباهی در مورد پول در‌آوردن داشته باشید، هیچ زمان اقدام نمی‌کنید. به عنوان مثال کسی که باور دارد در ایران پول نیست، چه کاری انجام می‌دهد؟ طبیعتا هیچ کاری انجام نمی‌دهد. چون باور دارد که در ایران هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.

  اولین گام برای پول در آوردن این است که خود را باور کنید. باور به این که می‌توانید به پول زیادی دست پیدا کنید. در حال حاظر ایران یکی از کشور‌هایی است که به راحتی می‌توانید، پول در بیاورید. در کشور‌های دیگر سطح تخصص و مهارت افراد بالاست. به همین خاطر پول خوب در آوردن در کشور‌های توسعه یافته کار سختی است.

  دیگر در مورد قیمت دلار و گرانی‌ها صحبت نکنید. با غر زدن و صحبت کردن در مورد مشکلات، قیمت خود را پایین می‌آورید. شما قدرت‌های زیادی دارید که می‌توانید از آن‌ها برای پول‌ در آوردن استفاده کنید. دیگر انرژی و تمرکز خود را بیهوده مصرف نکنید.

  پولدار ترین و ثروتمند ترین افراد دنیا چگونه پولدار شدند؟

  بریم سراغ یه آمار جهانی که دید بهتری به دنیا داشته باشیم؟ شاید فکر کنید که خیلی از افراد از ارث خانوادگی توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند. اما اینطور نیست. در حال حاضر 56 درصد افراد ثروتمند خود ساخته هستند. 31 دصد دیگر بخشی از پول خود را بصورت ارث دریافت کردند و بخشی دیگر را خودشان خلق کردند و فقط 13 درصد افراد پولدار، پول خودشان را ارث به دست آورده اند. در نمودار پایین این موضوع را بخوبی طراحی کردم تا به درک بهتری از این موضوع داشته باشید.

  چگونه پولدار شویم

  آیا وقت آن نرسیده که خودتان را باور داشته باشید؟ هنوز هم فکر می‌کنید که نمی‌توانید پولدار شوید؟ اگر پاسخ شما بله است، می‌خواهم خبر خیلی خوبی را به شما بدهم. آن هم این است که در این مطلب یکی از مهم‌ترین راز های ثروت را متوجه می‌شوید. این که چگونه در مدت زمان کمی پولدار شویم. یک نفس عمیق بکشید و مشتاقانه به مطالعه این مطلب بپردازید.

  چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم

  چگونه می‌توانید پول بیشتری را به دست آورید؟ آیا در کسب‌و کار خود تخصص دارید؟ آیا مهارت‌های جانبی کسب‌و‌کار خود را فرا گرفته‌اید. آیا می‌توانید به خوبی با مشتری‌ها و مخاطبان خود ارتباط بگیرید؟ راهکار چیست؟

  چگونه پولدار شویم

  چگونه پول در بیاوریم

  برای پول در آوردن بیشتر میزان تخصص و مهارت‌های خود را افزایش دهید. درآمد افرادی که تخصص دارند 10 برابر افراد معمولی است. تخصص لازم را می‌توانید در کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی به دست آورید.

  چگونه پولدار شویم

  بهای آن را بپردازید. باید روی خود سرمایه گذاری کنید و بهای موفقیت را بدهید. یادتان باشد بهای موفقیت، فقط پول نیست. انرژی، زمان و شجاعت برای خروج از ناحیه امن شما هم هست. آیا حاضر هستید برای دوره‌های خوب به خارج از شهر خود یا کشور‌های دیگر بروید؟ شجاعت دارید در جمع سخنرانی کنید و خود یا محصول خود را معرفی کنید. آیا شجاعت سرمایه گذاری کردن روی خود را دارید؟

  تمام انسان‌های موفق بهای موفقیت را پرداخت کردند. اگر از نظر شما کسی به موفقیت رسیده است، تشویقش کنید. مطمئن باشید که برای آن زحمت کشیده است. یادتان باشد که شما هم می‌توانید.

  برای مطالعه مقاله برنامه ریزی برای پولدار شدن روی لینک کلیک کنید

  ((برنامه ریزی برای پولدار شدن))

  چگونه پول جمع کنیم، بهینه خرج کردن

  بهینه خرج کردن به معنای کم خرج کردن نیست. در واقع شما باید هوشمندانه خرج کنید. بهترین لباس‌ها و تجهیزات را برای خود بخرید. مثلا اگر لباس‌های بی‌کیفیت بخرید زود از بین می‌روند و شما مجبور هستید لباس‌های دیگری هم جایگزین کنید و تعداد آن‌ها را بیشتر کنید.

  اما اگر یک لباس 2میلیون تومانی بخرید این لباس برای شما طول عمر بیشتری دارد و اعتماد بنفس شما را بیشتر می‌کند. البته حواستان باشد که بهترین جنس را با قیمت مناسب پیدا کنید. تعداد را کاهش دهید و کیفیت را بیشتر کنید. این گونه در پولتان صرفه جویی می‌کنید.

  شرکت در بهترین آموزش‌ها

  بهترین کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی را شرکت کنید. دوره‌ها و کتاب‌ها باعث می‌شوند، تخصص شما بیشتر شود. طبیعتا این دوره‌ها گران‌تر هستند اما شما را راحت‌تر و سریع‌تر به مقصدتان می‌رساند. تا به حال بیشتر از 50 نفر که در دوره‌های تندخوانی دیگران شرکت کردند، دوباره در دوره نخبگان یادگیری و حافظه بهارمن شرکت می‌کنند. این آمار نشان می‌دهد که اگر در دوره‌ای به اشتباه شرکت کنید، مجبور هستید دوره‌ای کامل‌تر و بهتر هم شرکت کنید.

  مطمئن باشید که کتاب خواندن یا شرکت کردن در دوره‌های آموزشی خوب، سرمایه گذاری است. هزینه آن به شما دیر یا زود بر‌می‌گردد. در خواب هم می‌توانید پول در بیاورید، کافیست تخصص داشته باشید. مواردی که به شما می‌گویم را خودم در زندگی خود اجرا کرده‌ام. لطفاً با دقت مطالعه کنید.

  اول بکارید بعد درو کنید

  نکاتی که اینجا ارائه می‌کنم، خلاصه بیش‌از 500 کتابی است که مطالعه کردم. آیا حاضرید، 500 کتاب مطالعه کنید؟

  چگونه پولدار شویم ؟ ثروتمندان اول می‌کارند و بعد درو می‌کنند. افراد عادی می‌خواهند اول درو کنند. در صورتی که هیچ کاشتی وجود ندارد. بنابراین افراد معمولی نمی‌توانند چیزی درو کنند. در بخش بعدی در مورد سرمایه‌گذاری اطلاعات خوبی به دست می‌آورید.

  یادتان باشد موفق‌ها اول سرمایه‌گذاری می‌کنند بعد برداشت می‌کنند.

  چگونه پولدار شویم

  سرمایه گذاری درست

  به مهم‌ترین بخش آموزشی این موضوع رسیدیم. با هر درآمدی که دارید شما می‌توانید سرمایه گذاری کنید. حتی اگر درآمد هم نداشته باشید، می‌توانید سرمایه گذاری کنید. انسان‌های زیادی وجود داشتند که با درآمد کم ولی سرمایه‌گذاری درست توانستند به ثروت قابل توجهی دست پیدا کنند.

  متاسفانه در مدرسه یاد نگرفتیم که چگونه پولدار شویم یا پول بیشتری به دست بیاوریم. در صورتی که پول و درآمد یکی از چرخ‌های مهم زندگی هست. نکاتی که در این قسمت اشاره می‌شود بخشی از کتاب پدر بی‌پول، پدر پولدار از رابرت کیوساکی هست. در این کتاب الکترونیک می‌خواهیم به زبان ساده‌تر و کاربردی‌تر سرمایه گذاری درست را یاد بگیریم.

  درآمد و هزینه در سبک زندگی افراد پولدار

  تمامی ما انسان‌ها یک درآمد داریم. حتی اگر دانش‌آموز هم باشید درآمد دارید. چون بالاخره یک پول تو جیبی دریافت می‌کنید. درآمد ما می‌تواند از کسب‌وکارمان، عیدی، پاداش، ارث و… باشد. به صورت خلاصه هر چیزی که پول به جیب ما اضافه می‌کند. به تصاویر زیر با دقت نگاه کنید تا متوجه شوید چگونه پول جمع کنیم و چگونه پولدار شویم .

  چگونه پولدار شویم

  هم‌چنین تمامی ما انسان‌ها هزینه‌هایی داریم. این هزینه‌ها شامل خورد‌و‌خوراک، پوشاک، خانه و… شود. طبیعتا این هزینه‌ها باعث می‌شود پول از جیب ما خارج شود. هر چقدر که بهینه‌تر مصرف کنیم به نفع ما هست.

  چگونه پولدار شویم

  دارایی‌ها و بدهی‌ها

  هر چیزی که باعث شود ما بدون کار کردن پول بیشتری در بیاوریم در دسته‌بندی‌ دارایی‌ها قرار می‌گیرد. دارایی‌ها باعث می‌شوند که ما پول به جیب‌مان اضافه کنیم. هر چقدر دارایی بیشتری داشته باشیم، به پول بیشتری دست پیدا می‌کنیم. دارایی‌ها مثل ملک، طلا، بورس، دارایی معنوی و… مثلا سایت بهارمن یک دارایی معنوی برای من و مجموعه بهارمن است. سایت ما به جایی رسیده است که روزانه خرید‌های مختلفی دارد.

  چگونه پولدار شویم

  همه ما یک سری بدهی‌ها داریم. بدهی‌ها پول از جیب ما خارج می‌کنند. مثلا گوشی موبایل یک بدهی است. افت قیمت، خرید شارژ، تعمیر و نگهداری و… از جمله خر‌ج‌هایی هست که گوشی موبایل برای ما به همراه می‌آورد.

  چگونه پولدار شویم

  چگونه ثروتمند شویم

  تا به الان متوجه شدیم که درآمد و دارایی پول به جیب ما اضافه می‌کند و هزینه و بدهی پول از جیب ما خارج می‌کند. حال با توجه به این موضوع می‌خواهیم تصمیمات فقرا، افراد معمولی و افراد ثروتمند را بررسی کنیم. به اشکال پایین با دقت مشاهده کنید.

  چگونه پولدار شویم

  فقرا بخاطر اوضاع نا به سامانی که دارند، تمام درآمدشان خرج ملزومات زندگی‌شان می‌شود. هیچ کار دیگه‌ای نمی‌توانند انجام دهند. شما که دارید این مطلب را می‌خوانید، جز فقرا نیستید. چون گوشی موبایل و اینترنت دارید. سبک زندگی که در بالا اشاره شد برای کسانی هست که دچار فقر مطلق هستند. در گام بعدی به سراغ افراد معمولی می‌رویم. افردای که رشد مالی چندانی در زندگی ندارند.

  چگونه پولدار شویم

  افراد معمولی چگونه پولدار شوند

  اکثر ما ایرانی‌ها جز این دسته قرار می‌گیریم. یعنی افراد معمولی و سریعا با افزایش درآمد، کیفیت زندگی خودمان را بیشتر می‌کنیم. مثلا وام می‌گیریم و برای زندگی بهتر اقدام می‌کنیم. با وامی که می‌گیریم برای خودمان بدهی می‌خریم. از این وام برای خرید گوشی موبایل، مبل، ماشین، خانه بهتر و… استفاده می‌کنیم. این باعث می‌شود که نتوانیم در آینده ثروتمند شویم.

  چگونه پولدار شویم

  افراد معمولی با درآمدی که دارند، بدهی برای خود می‌خرند. بدهی‌ها باعث می‌شود که هزینه‌های بیشتری داشته باشند. بصورت کلی این اقدامات باعث می‌شود که مقدار هزینه و بدهی‌های این افراد بیشتر شوند و نتوانند ثروتمند شوند. مثلا گوشی میخرند. آیا شما جز این دسته از افراد هستید؟ با پولی که به دستتان میرسد، چه کاری انجام می‌دهید؟

  بریم سراغ مهم‌ترین بخش مقاله چگونه پولدار شویم؟

  همه ما برای به دست آوردن پول بیشتر باید بدانیم که چگونه پولدار شویم ، چگونه پول جمع کنیم ، چگونه پول در بیاوریم. از شما می‌خواهم مثل افراد معمولی عمل نکنید و رفتار ثروتمندان را داشته باشید.

  باور و رفتار ثروتمندان

  بهترین تصمیمی که در زندگی مالی خود می‌توانیم بگیریم چیست؟ آیا می‌خواهید مثل یک ثروتمند عمل کنید و هر روز پول بیشتری را به دست آورید؟ خب دقیقا باید چکاری انجام دهیم. تمامی افراد یک ورودی پول داشتند. حال چگونه پولدار شویم …

  چگونه پولدار شویم

  چگونه پولدار شویم

  تصمیم، کلید تغییر

  برای این که ثروتمند شوید باید با درآمد خود دارایی بخرید. دارایی‌های شما درآمد بیشتری برای شما به همراه می‌آورند. از سود دارایی‌های خود می‌توانید هزینه‌های خود را پرداخت کنید. با این روش هر روز بیشتر ثروتمند می‌شوید.

  از شما می‌خواهم این تصمیم را جدی بگیرید. چون می‌توانید به خودتان و دیگران بیشتر کمک کنید. زمانی که مجموعه بهارمن به درآمد بیشتری رسید، توانستم افراد بیشتری را استخدام کنم. تبلیغات بزرگ‌تری کنم و به انسان‌های بیشتری کمک کنم. بیشتر ببخشم، بیشتر نذر دهم و… . همه این‌ها بخاطر تصمیمات درست بود.

  بهترین سرمایه گذاری

  احتمالا تصمیم گرفتید که برای خود دارایی بخرید تا ثروتمند شوید. اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید. همانطور که گفته شد باید مهارت‌ها و تخصص خود را بیشتر کنید. بیشتر کتاب بخوانید و روی خود سرمایه‌گذاری کنید. به ترتیب اولویت بهترین سرمایه گذاری‌ها را برای شما می‌نویسم. هر چقدر پایین‌تر رویم ریسک بیشتری باید انجام دهیم:

  • سرمایه گذاری روی خود
  • سرمایه گذاری روی کسب‌وکار خود
  • سرمایه‌گذاری روی چیزی که بلدی مثلا بورس، طلا، ارز دیجیتال و…

  سرمایه گذاری پرسود و بی زیان

  بیایید تصور کنیم که سرمایه ای اندک داریم و این سرمایه برای شروع چرخه پولسازی بسیار کم است… پس چگونه می‌توان آغاز کرد؟ اگر کمی بیشتر توجه کنید، در اصل متوجه می‌شوید که شما خودتان را دارید. بزرگترین پتانسیل در دسترس برای سرمایه گذاری با ریسک نزدیک به صفر، خود شما هستید.

  شروع یک آموزش، یادگیری یک مهارت، خواندن یک کتاب مفید و عملیاتی کردن هر آنچه که تاکنون آموختید می‌تواند یک آغاز درخشان برای رسیدن به درآمد باشد.

  سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است: کِی و از کجا شروع کنم؟!

  بهترین جواب برای این پرسش همین الآن است. هر لحظه ای را که درمی‌یابید، ذخیره ای در قلک آینده خود دارید.

  بهترین شروع، از همینجاست. با شرکت در آموزش های کاربردی، قدمی رو به جلو برای زندگی بهتر برمی‌دارید.

  چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

  حرف پایانی چگونه پولدار شویم

  یک محقق به اسم تام کرلی روی زندگی افراد ثروتمند دنیا، تحقیقات بزرگی انجام داد. متوجه شد که 86درصد از این افراد، حداقل روزی یک ساعت کتاب می‌خوانند و دوره‌های آموزشی زیادی را شرکت می‌کنند. سوال مهم:

  بدون یادگیری چقدر می‌توانید رشد کنید؟ هر چیزی که الان بلد هستیم بخاطر یادگیری‌هایی است که از قبل داریم. پس چرا آموزش یادگیری خود را متوقف می‌کنید؟

  بهای موفقیت خود را برای رسیدن به یک زندگی بهتر پرداخت کنید. شرایط امروز زندگی شما، بخاطر تصمیمات گذشته شماست. تصمیمات امروز شما زندگی فردای شما را می‌سازد. ترس را کنار بگذارید و هوشمندانه عمل کنید. یادتان باشد کار‌های تکراری، نتایج تکراری دارند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۳۱ رای
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  https://bahareman.com/?p=8438
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  358 نظر در مورد چگونه پولدار شویم ـ مهمترین راز ثروتمند شدن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام استاد حامد
   مقاله شما باز مثل مقاله های قبل خوب و آموزنده بود ممنون از این همه تلاش و کوششتان 🌹🌹🌹🌹🌹👌👌

   1

  2. سلام استاد وقتتون بخير
   این مقاله خیلی نکات خوبی رو گفته بودید
   در واقع اگه ما بتونیم روی خودمون سرمایه گذاری کنیم به جاهای خیلی بهتری هم صد درصد خواهیم رسید بازم تشکر بابت مطالب خیلی خوبتون

   1

  3. سلام
   وقت بخیر
   مطالب مقاله خیلی عالی بودند
   به نظر من مهم ترین سرفصل چگونه پولدار شویم ، ذهنیت و باور‌های درست ما است و اینکه خودمان رو باور داشته باشیم تا به اهداف مون برسیم .

   1

  4. با عرض سلام و روز بخیر
   یکی از مهم ترین کمبود هایی که امروزه کشور ما داره و خیلی نمود پیدا می کنه همین شروع کردن کاری بدون اینه که اطلاعات درستی از اون در دست باشه ‌علت شکست بسیاری از استارت اپ ها هم همینه
   همون جوری که اشاره شده بود مطالعه روزانه واقعا در زندگی و آینده افراد تاثیر گذاره البته که این تاثیر به مرور زمان و مواجه با مشکلات خودشو نشون میده

   1

   1. سلام استاد حامدی عزیز
    واقعاً مقاله هاتون یکی از یکی بهتر
    و واقعاً به پیشرفت یک انسان کمک می‌کنه
    همه حرفاتون رو باید با طلا نوشت و قاب کرد
    به نظر من اصلی ترین و مهم ترین بحث در مقاله ی چگونه پولدار شویم ، ذهنیت و باور‌های درست ماست و اینکه خودمان رو باور داشته باشیم تا به اهداف مون برسیم.

    اولین گام برای پول در آوردن این است که خود را باور کنید. باور به این که می‌توانید به پول زیادی دست پیدا کنید.
    در ابتدا باید باور داشته باشید که شما می‌توانید به ثروت زیادی دست پیدا کنید. اگر باور اشتباهی در مورد پول در‌آوردن داشته باشید، هیچ زمان اقدام نمی‌کنید.

    متاسفانه در مدرسه یاد نگرفتیم که چگونه پولدار شویم یا پول بیشتری به دست بیاوریم. در صورتی که پول و درآمد یکی از چرخ‌های مهم زندگی هست.
    برای پول در آوردن بیشتر میزان تخصص و مهارت‌های خود را افزایش دهید. درآمد افرادی که تخصص دارند 10 برابر افراد معمولی است.
    تعداد را کاهش دهید و کیفیت را بیشتر کنید. این گونه در پولتان صرفه جویی می‌کنید.
    بهترین کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی را شرکت کنید. دوره‌ها و کتاب‌ها باعث می‌شوند، تخصص شما بیشتر شود.

    1

  5. سلام استاد حامدی مقاله شما رو مطالعه کردم درمورد زندگی انسان های ثروتمند چطور افزایش درآمد داشته باشیم درمورد هزینه ها و درآمد و دارایی و بدهی کامل بود واقعا ممنون استفاده کردم و آموزنده بود.💛

   1

  6. سلام به همه بزرگواران
   در این مقاله راجع به چگونه پولدار شویم صحبت کرده بود که همانطور که استاد حامدی گفته بودند، باعث خوشبختی نیست ولی نبود اون باعث ایجاد یکسری رنج ها میشه که برای ما خوشایند محسوب نمیشوند.
   من متوجه شدم استطاعت مالی یعنی در رفاه و آسایش باشیم و چیزهایی که لازم داریم رو برای خودمون فراهم کنیم.
   اینکه ما فکر کنیم در ایران شرایط پول درآوردن وجود ندارد، باعث میشود که اصلا به دنبال آن نرویم و از پول درآوردن ناامید باشیم. در صورتی که ایران جزو کشورهایی هست که به راحتی میشه در آن پول درآورد و به درآمد خوبی رسید، چون مثل کشورهای پیشرفته نیازی به داشتن مهارت و تخصص های زیاد نیست.
   ما باید سعی کنیم روی خودمان سرمایه گذاری کنیم و در دوره های موفقیت که کیفیت خوبی دارند شرکت کنیم.
   ما باید سعی کنیم کیفیت را بر کمیت ترجیح دهیم.
   در واقع باید برای خودمان به جای بدهی، دارایی جمع آوری کنیم.

   1

  7. سلام خسته نباشید . مطالب مقاله مث بقیه مقاله ها نکاتش فوق العاده بود. الان بزرگ ترین مشکل بیشتر افراد یاد نداشتن راه های اصولی سرمایه گذاری نظرم اینکه اگه ما بتونیم راه درست سرمایه گذاری رو یاد بگیریم گام بزرگی در راستای رسیدن به پول یا موفقیت برداشتیم

   1

   1. سلام وقت بخیر
    این مقاله هم مثل بقیه عالی و کاربردی بود ممنون از زحمات شما

    1

  8. سلام شبتون بخیر دوستان عزیز و آقای حامدی

   خب فعلا برای ما دانش آموزان پول بدست آوردن فکر نکنم

   خیلی مسئله مهمی باشه ولی همیشه باید یاد گرفت که از تجربیات و یادگیری ها در آینده به نحو عالی استفاده نمود
   با این آموزش(مقاله) خب یاد میگیریم که چجوری پول بدست آوردن و خرج کردن اونو. و این یه راهکار عالیه و به راحتی شما راه رو نشون ما دادین

   خب شغل خوب داشتن خودش یه راه بسیار عالی برای پول
   در آوردن که دست یابی به این شغل خوب
   که حالا چه با محصول چه از راه دیگر خودش نیازمند تجربه و راهکار هست
   ممنون از تون بابت نوشتن همچین مقاله مفید و بسیار پر فایده

   ممنون از تیم خوب بهار من ❤همراه همیشگی ما

   بهترین ها رو براتون ارزومندم

   1

  9. سلام استاد حامدی عزیز ممنونم ازشما برای مطالب مفید و کاربردی که در اختیار ما قرار میدید
   خلاصه ای از نکاتی که یاد گرفتم :
   اول :باید باور درست داشته باشیم
   دوم:روی خود سرمایه گذاری کنیم و بهای موفقیت رو بدیم و به میزان تخصص ومهارتمون بیفزاییم
   سوم:بهینه خرج کنیم یعنی مثلا تو بهترین دوره آموزشی شرکت کنیم که دیگه نیازی به دوره دیگه نداشته باشیم
   چهارم:درست سرمایه گذاری کردن مثلا با درآمدمون دارایی بخریم نه بدهی …..
   من یه دانش آموزم و درآمد خاصی ندارم خیلی کم هستش ولی همش برای خودم بدهی بالا میاوردم تا یه چیزی مثل گوشیو.. بخرم همین ماه هم میخواستم اینکارو تکرار کنم ولی حالا متوجه شدم ..ممنونم استاد😍💛

   1

  10. سلام وقتتون بخیر خیلی مقاله عالی بود اما یک سوال دارم من یه فیلم در مورد ثروت از دکتر هلاکویی دیدم که می گفت چرا باید پول پس انداز کنیم وقتی که در آینده پول ما پولی که الان ذخیره کردیم هیچ ارزش نداره به نظر من هم این حرف درسته ما پولی رو که پس انداز میکنیم برای آینده ارزش ندارد چون هم ارزش پر روز به بازار بالاتر میره و هم اجناس گران تر میشن،من گیج شدم واقعا باید کدام نظریه رو قبول کنم؟

   1

  11. سلام استاد عزیز
   نن تا حالا مقاله ای راجب پولداری نخوندم ولی این بهترین مقاله ای بود که خوندم سپاس از استاد💜🌺🙏

   1

  12. س
   از این به بعد خودم رو باور دارم هر کاری که دوست دارم رو انجام میدم یک استطاعت مالی که قدرتم رو زیاد کرده به دست اوردم و مهارت های زیادی رو کسب و افزایش میدم این موقع کلی سرمایه گزاری کردم و بهاشو میدم براش زمان میزارم میزارم تلاش میکنم اونموقعه شجاع میشم و چیزای کمتری ولی درعوضش باکیفیت تری میخرم تا صرفه جویی کرده باشم میخام دوسال فقط بکارم دو سال کمه شایدم بیشتر

   1

   1. سلام مرضیه عزیز
    خوشحالم که این انگیزه قوی رو از شما می‌بینم
    موفق باشید.

    1

  13. خیلی عالی..همه چیز با یادگیری اصولی امکان پذیره…کلید حل مشکلات علم و دانش هست

   1

  14. خیلی عالی..همه چیز با یادگیری اصولی امکان پذیره…کلید حل مشکلات علم و دانش هست

   1

  15. خیلی مقاله عالی ای هست. ما همیشه با گرفتن وام و پول قرضی و غیره باعث ایجاد بدهی در زندگیمون میشیم. شاید در اون لحظه نیاز ما تامین بشه ولی در کل اینطور نیست. پس باید با روش هایی که توی این مقاله گفته شد سراغ دارایی ها بریم و روی اون ها سرمایه گذاری کنیم.
   به امید پولدار شدن همه🌹

   1

   1. سلام استادوقتتون بخیر
    اطلاعات این مقاله خیلی جالبه مثل اینکه وام گرفتن ینی خریدبدهی،اینکه مابادرآمدمون دارایی بخریم باعث پیشرفت مون میشه متاسفانه خیلیابه خاطرندونستن این موضوع درزندگیشون فقط درجا میزنن

    1

  16. ممنون ازشما خیلی مطلب آموزنده بود آن شاالله همه مردم ما یادبگیرند که باید روی خودشون سرمایه گذاری کنن

   1

  17. سلام و درود واقعا از صمیم قلب از مجموعه بهار من تشکر میکنم بابت آموزش های فوق العاده و کمیابی که در اختیار ما قرار میدن تا ما بتوتیم از زندگی لذت ببریم و بتوانیم به کارهایمان رسیدگی کنیم🌺💎دست خوش و خداقوت🙏🏻

   1

   1. خواهش میکنم فاطمه عزیز ما هم از اینکه شما در کنارمون هستید واقعا خوشحال هستیم

    1

  18. سلام و درود واقعا از صمیم قلب از مجموعه بهار من تشکر میکنم بابت آموزش های فوق العاده و کمیابی که در اختیار ما قرار میدن تا ما بتوتیم از زندگی لذت ببریم و بتوانیم به کارهایمان رسیدگی کنیم🌺💎دست خوش

   1

  19. سلام و درود خدمت آقای حامدی بزرگوار و اعضای بهار من خیلی از خواندن این مطلب لذت بردم مطالب کلیدی رو یادداشت کردم و مطمئن هستم که من هم میتونم تخصص و مهارت ام رو افزایش بدم رو خودم سرمایه گذاری بکنم و مثل افراد موفق کتاب بخونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم و مثل ثروتمندان تصمیم گیری کنم و به نتیجه ی فوق العاده ای برسم من با همه بخش های این مقاله موافق هستم به جز اونجایی که گفته بودید مایی که الان داریم این مقاله رو می‌خونیم نمی‌تونیم فقیر باشیم چون موبایل داریم و اونایی که فقیر هستند اوضاع خیلی بدی دارند و به جز چیز های ضروری شون نمیتونن چیزی بخرم و ما که موبایل داریم فقیر نیستم فقیر ها اوضاع خیلی بدی دارند کاملاً درسته اما الان با اوضاع کرونا دیگه همه چه فقیر چه پولدار مجبور به خریدن گوشی هستن من هم جز افراد فقیر محسوب میشم من فقط به خاطر مدرسه و درس هام این گوشی رو دارم و اینکه الآن تو این چالش ها شرکت می‌کنم به‌خاطر این هست که می‌خوام رو رشد فردی خودم کار کنم و واقعاً دوست دارم که که موفق بشم و باور دارم که افراد کوچک میتونن کار های بزرگ انجام بدن و دلیل بعدی هم این هست که رایگان هست و گر نه من نمی‌تونستم پولی بپردازم و تو این آموزش ها شرکت کنم سایت بهار من خیلی سایت عالی هست من تو اون دوره ده روزه که شرکت کردم واقعا خیلی تغییرات تو خودم دیدم امیدوارم از این حرف من ناراحت نشده باشید فقط خواستم نظرم رو بگم مقاله ها و پادکست هایی که می‌فرستید واقعاً عالی هست من تا حالا میتونم بگم تو همه آموزش هایی که دیدم بچه ها شرکت میکنن بهار من خیلی بهتر هست و خیلی خوب هست که به فکر مردم هستید و رایگان بهشون آموزش میدید خیلی ممنون

   1

  20. مهم ترین راز ثروتمند شدن
   باید با درآمد خود دارایی بخرید

   1

  21. سلام وقتتون بخیر
   خیلی ممنون برای مقاله تون مثل همیشه عالی بود🌷

   1

  22. بسیار عالی من فک میکنم اگر ما باور داشته باشیم به خودمون به اون چیزی ک میخوایم برسیم یواش یواش راه های زیادی جلو روت میاد و البته تلاش و پشتکار و مدیریت هم خیلی همه

   1

  23. درود وخداقوت بر همه اعضا بهارما بویژه آقای حامدی عزیز چقد از خوندن این مطلب لذت بردم وچقد حسرت از اینکه چرا این مطالب لازم و ضروری رو دورانِ طولانی مدرسه بما یاد ندادن چون از ملزومات زندگی هست من چندسالی هست که بواسطه آموزش دیدن ویادگیری روی خودن سرمایه گزاری میکنم و تونستم بهتر از سالهای قبل زندگیم باشم واقعا آموزش در هر سنی حزو واجباتِ زندگی هست ک۶ باید بهش بها بدیم وممنون بابت مطلب پرباری که در اختیار ما گذاشتید سلامت و شاد وثروتمند باشید

   1

   1. درود بر شا نرگس عزیز .
    امید وارم همواره موفق و ثروتمند باشید.

    1

   2. بسیار عالی من فک میکنم اگر ما باور داشته باشیم به خودمون به اون چیزی ک میخوایم برسیم یواش یواش راه های زیادی جلو روت میاد و البته تلاش و پشتکار و مدیریت هم خیلی همه

    1

  1 2 3 10