0
0

ساعت ۱۲ : ۶ هست و من بیدارم

981 بازدید
مهدیه آقاجانی_bahareman.com

به نام خدا

سلام

مهدیه آقاجانی هستم پانزده ساله از استان تهران

من تایم بیشتری در فضای مجازی بودم و همیشه دیر از خواب بیدار می شدم و بزرگترین ناراحتی ام هم این بود که نماز صبحم قضا می شد.

وقتی هم که ساعت ۹ از خواب بیدار می‌شدم، کلی کار داشتم برای انجام دادن ولی خب چون دیر بیدار شده بودم به خیلی از کار ها نمی رسیدم که انجامشون بدم و این من رو خیلی ناراحت می کرد.

من همیشه در تلاش بودم که هیچ کاری را نصف و نیمه رها نکنم و به یک روز دیگر موکول نکنم ولی خب خیلی وقتا یه همچین اتفاقی برای بنده می افتاد و این باعث می شد اعتماد بنفسم بیاد پایین و این خیلی بد بود.

یکی از همین روز من در حین تلگرام گردی بودم که در یکی از کانال هایی که عضو بودم یک پیامی اومد که محتوای اون پیام این بود که استاد امیرحسین حامدی پادکست های برنامه ریزی را رایگان به اشتراک می‌گذارند. من خیلی مشتاق شدم که با ایشون آشنا بشم و نقطه شروع هم همان موقع بود که من تصمیم گرفتم ان پادکست ها را داشته باشم در واتساپ استاد حامدی این پادکست ها را با بنده در اشتراک گذاشتند. دقیقا مهر ۱۴۰۰ بود و من همان لحظه که پادکست ها را دریافت کردم همه آنها را به ترتیت و کامل گوش کردم و کلید موفقعیت بنده دقیقا وقتی بود که آن پادکست ها را گوش کردم

اول از همه پادکست های سحر خیزی بود که با گوش دادن به آنها یک تحول عظیم در من رخ داد با راهکار هایی که استاد دادن من توانستم صبح ها ساعت ۵ از خواب بیدار شوم دیگر نماز صبحم قضا نشد و این خودش کلی انرژی مثبت بود و از آن طرف هم تایم بیشتری برای انجام دادن کار هایم داشته باشم و آن درسهایی که سخت متوجه می شدم را صبح تمرین کنم و خیلی هم تاثیر گذار بود چون خیلی خوب یاد می گرفتم.

بنده متاسفانه بنا به دلایلی نتوانستم کتابشون را خریداری کنم ولی خب یک سری پادکست هایی رایگان با بنده در اشتراک گذاشتن خیلی تاثیر گذار بود.
که یکی از این ها هم پادکست سحرخیزی بود که با راهکار هایی که در پادکست دادن من توانستم صبح زود از خواب بیدا شوم و شعار من بعد از آن این بود که سحر خیز باش تا کامروا شوی.

و الان ساعت ۱۲ : ۶ دقیقه هست که من بیدارم و دارم این داستان را می نویسم که تقریبا بعد از نماز صبحم شروع به نوشتن کردم.

من همیشه دعاگو استاد حامدی هستم چون به لطف ایشون بود که من الان تا حدودی خودم را آدم موفقی میدونم .

و امیدوارم همه آدم های سرزمینم این احساس خوب را تجربه کنند چون خیلی فوق العاد هستش .

ممنون از حسن توجه تون ❤️

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahareman.com/?p=15896
اشتراک گذاری:

نظرات

5 نظر در مورد ساعت ۱۲ : ۶ هست و من بیدارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام مهدیه جان خوبی من چون معمولا کتاب هدیه میدم چندتا از کتابهای آقای حامدی رو یکجا خرید زدم میشه آدرس خودتو بفرستی تا یکیشو به شما هدیه بدم؟ خوشحال میشم
  میتونی آدرستو به شماره من ارسال کنی
  09191601418

  2

  1. ببخشید مگه استاد حامدی غیر از کتاب یادگیری7 برابری نتیجه7 برابری کتاب دیگه ای هم دارن؟

   3

 2. سلام مهدیه عزیزم بدون شک آشنایی با بهارمن میتونه تورو تو مسیر درست زندگیت قرار بده و مطمئنم هرچی بگذره بهره بیشتری از این مجموعه میبری شک ندارم تو یکی از خانمهای موفق این جامعه خواهی بود
  برات آرزوی سلامتی شادی وموفقیت دارم

  2