پخش ویدیو

به نظرتان اگر 50تا کتاب تخصصی کسب‌و کار خودتان را بخوانید. میتوانید چه تغییرات فوق‌العاده‌ای در زندگی و شغل خود ایجاد کنید؟ مطالعه 50 کتاب در حالت معمولی چقدر طول می‌کشد؟ شاید پاسخ شما سال‌ها باشد. اما ….

صفحه فروش نخبگان

به موفقیت بیش از آن که فکر می‌کنید نزدیک هستید

اگر کتاب‌های زیادی دارید که مطالعه نکردید، اگر حجم اطلاعات زیاد هستند و کمبود وقت دارید، اگر موقع مطالعه دچار حواس‌پرتی، خواب‌آلودگی و خستگی می‌شوید، طبیعتا لازم است یک تحول سریع در یادگیری خود ایجاد کنید. دوره نخبگان یادگیری بهترین فرصت برای این تغییر و تحول است.

آیا میخواهید که

صفحه فروش نخبگان

این دوره چه تأثیری در زندگی من می‌گذارد؟

 

شما در این دوره سرعت مطالعه و میزان یادگیری خود را چندین برابر می‌کنید. نکته مهم این است که شما در ابتدای دوره سرعت مطالعه خود را چندین برابر می‌کنید و در ادامه به باقی مباحث مهارت‌های مطالعه می‌پردازیم.

اگر به دنبال تغییر در زندگی و رشد شخصی و اجتماعی هستید.

اگر به دنبال تغییر پیشرفت شغلی و بهبود کسب و کارتان هستید.

اگر به دنبال روش مطالعه و یادگیری مناسب برای تحصیل و قبول شدن در کنکور و آزمون ها هستید.

حتما و حتما این دوره را تهیه کنید. مطمئن باشید مسیر یادگیری و آموزش شما بعد از این دوره قدرتمند تغییر خواهد کرد.

 زمان آن رسیده که تحولی در مطالعه خود و زندگی خود ایجاد کنید. در این دوره بهترین و به روز ترین روش‌های مطالعه را پیاده سازی می کنیم.

از سن نوجوانی عاشق پیشرفت و موفقیت بودم. می‌خواستم علاوه بر کتاب‌های درسی، کتاب‌های موفقیت هم مطالعه کنم. اما زمانی که می‌خواستم شروع کنم به مطالعه، حواسم پرت میشد و مجبور بودم دوباره به عقب برگردم، خوابم می‌گرفت و از مطالعه خسته میشدم.

ماه‌ها بود که می‌خواستم کتاب اثر مرکب را بخوانم اما چون حجم آن زیاد بود، هیچ وقت شروع نمی‌کردم. به فکر این افتادم که مهارت‌های مطالعه را یاد بگیرم. در 2 دوره تندخوانی شرکت کردم. اما متاسفانه بخاطر آموزش‌های غلط خیلی پیشرفت نکردم.

چرا به فکر طراحی این دوره افتادم؟

صفحه فروش نخبگان

خودم دست به کار شدم و سایت‌‌های مختلف علمی خارج از ایران را را زیر و رو کردم. توانستم به بهترین تکنیک‌های یادگیری و تندخوانی دست پیدا کنم. دیگر شرایط مثل قبل نبود، مطالعه خیلی راحت‌تری داشتم. با خودم گفتم وقت آن رسیده است که به بقیه مدرس‌های این حوزه کمک کنم تا از اطلاعات به روز استفاده کنند و در 12 ساعت آموزش که قیمت آن برای هر مدرس سه میلیون تومان بود، اطلاعات جدیدم را به اشتراک گذاشتم.

بعد از شرکت در این دوره به راحتی می‌توانید یک کتاب 200 صفحه‌ای معمولی را در دو ساعت مطالعه کنید و آن را در یک صفحه A4 به صورت نقشه ذهنی خلاصه کنیم. لذت یادگیری و مطالعه یعنی این…

دوره نخبگان یادگیری مناسب چه کسانی است

  • کسانی که عاشق مطالعه و یادگیری هستند.
  • کسانی که کتاب‌های نخوانده زیادی دارند.
  • کسانی که آزمون‌های مهمی دارند و وقت کم می‌آورند.
  • کسانی که مشکل حافظه و حواس پرتی دارند.
  • کسانی که می‌خواهند مدرس تندخوانی و تقویت حافظه شوند.
  • کسانی که می‌خواهند بهره‌وری خود را در زندگی و کسب‌و‌کار بیشتر کنند.
صفحه فروش نخبگان

آیا مطالب این دوره کاربردی است؟

 

اگر تا به حال از آموزش‌های رایگان ما استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این دوره را تهیه نکنید. ولی اگر آموزش‌های رایگان برای شما کاربردی بوده است این لطف را به خود بکنید و در این دوره شرکت کنید. تمامی مطالبی که ارائه می‌شود کاربردی است فقط کافیست به آنها عمل کنید.

اگر شما این سوال را بپرسید احتمال می‌دهم که تجربه ناخوش‌آیندی داشتید مثلاً: در دوره‌هایی شرکت کردید که اصلاً کاربردی نبوده‌اند و به صورت کلی از مطالب غیر کاربردی که در زندگی ما قابل استفاده نیستند و یا با فرهنگ ایرانی ما همخوانی ندارند، خسته شده‌اید! یا این که مطمئنم که در هیچکدام از برنامه‌های ما حضور نداشتید! به شما حق می‌دهم که نگران باشید که آیا این دوره کاربردی است یا نه! اما مطئنم که اگر فقط در یکی از کلاس‌ها،‌سمینارها و یا دوره‌های بهارمن شرکت کرده باشید و یا محصولی تهیه کرده‌ باشید، می‌دانید که: همیشه مطالب ارائه شده، کاربردی و عملی و پر از مثال‌های زندگی عادی است!

تا زمانی که مطلبی را خودم در زندگی استفاده نکرده باشم در هیچ دوره و سمیناری آن را مطرح نمی‌کنم و اصرار دارم که همه مطالب به صورت کامل قابل اجرا باشند.

به این فکر کنید که

صفحه فروش نخبگان

چرا هر چه زود تر باید این دوره را تهیه کنی؟

صفحه فروش نخبگان

اصلاً دلیل این که این دوره را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. مطالعه و سبک یادگیری بی نظیر داشته باشید.

نظرات شرکت کنندگان دوره نخبگان یادگیری

سر فصل های دوره نخبگان یادگیری و حافظه

صفحه فروش نخبگان

تقویت ذهن و حافظه

اگر می‌خواهید هر چیزی را یک بار مطالعه کنید و در زمان مناسب آن‌ اطلاعات را برای خود یادآوری کنید و دیگر فراموش نکنید، حتما در این دوره شرکت کنید

صفحه فروش نخبگان

نقشه ذهنی

یکی از آموزش‌های بسیار مهم، نقشه ذهنی یا مایندمپ است که دو نیمکره مغز شما را در یادگیری فعال می‌کند و باعث می‌شود یادگیری شما تا ۵ برابر افزایش یابد.

صفحه فروش نخبگان

تندخوانی

بهترین تکنیک‌های تندخوانی به شما ارائه می‌شود که حداقل بتوانید سرعت مطالعه خود را ۳ تا ۱۵ برابر کنید و درک بالاتری نسبت به کتاب داشته باشید.

صفحه فروش نخبگان

تمرکز

بسیاری از افراد در هنگام مطالعه مشکل حواس‌پرتی دارند.یکی از مهمترین مهارت های لازم برای مطالعه و همچنین موفقیت در کسب و کار، تمرکز می‌باشد.

صفحه فروش نخبگان

یادگیری یادگیری

آیا مهارت های یادگیری را بلدیم؟ مبحث یادگیری یادگیری را در ابتدای این دوره یاد میگیریم و دیگر از آموزش‌هایمان می‌توانیم چندین برابر نتیجه بگیریم.

صفحه فروش نخبگان

روش مطالعه

بهترین روش مطالعه روز دنیا را خواهید آموخت. به گونه ای که دیگر از کتاب خواندن لذت ببرید و زمان بندی مرور داشته باشید و تمامی کتاب هایتان را بخوانید.

صفحه فروش نخبگان

از بین بردن استرس و اضطراب

ما به شما یاد می‌دهیم که استرس و اضطراب را مدیریت کنید. باید بدانید که ۸۰ درصد سرطان ها به خاطر هورمون کورتیزول است که از استرس ناشی می‌شود، صورت می‌گیرد.

صفحه فروش نخبگان

بهترین تکنیک‌های یادگیری

به شما تبریک میگویم زیرا میتوانید در کمترین زمان ممکن اعداد، اشعار، لغات، فرمول‌ها، اسامی‌دیگران و لغات انگلیسی را حفظ کنید. به نحوی که دیگر فراموش نکنید.

صفحه فروش نخبگان

معرفی نرم افزار ها

شما حتی بعد از اتمام این دوره می‌توانید سرعت مطالعه خود را بیشتر کنید. با آموزش نرم افزار‌هایی که به شما می‌دهیم،سرعت مطالعه خود را چند برابر بهتر کنید.

صفحه فروش نخبگان

شخصیت شناسی به روش MBTI

در این بخش از دوره سبک مطالعه و برنامه‌ریزی خودتان را حرفه‌ای‌تر می‌کنید. ما به بررسی 16 تیپ شخصیتی پرداختیم که شما بتوانید شناخت بهتری از خود داشته باشید.