داستان های شما

آقای حامدی کلاهبردار است

امیرحسین حامدی کلاهبردار است
 • سلام من جواد موسایی هستم. 16 خرداد ماه سال 1399 بود که معرفی آقای حامدی را در یک پیج اینستاگرام دیدم. در آن تبلیغ آقای حامدی مردم را به همایش رسالت زندگی دعوت کردند. راستش من از مدرسانی که آموزش های موفقیت میدهند دل خوشی نداشتم و کلی اطلاعات منفی راجبشون شنیده بودم. بخاطر همین پایین پستی که آقای حامدی را معرفی کرده بود شروع کردم به زدن حرف های منفی.

  خیلی خوشحال بودم که تونستم معرفی آقای حامدی و برگزاری همایشش را خراب کنم. میدانستم که او میخواد سمینار رسالت زندگی را برگزار کند. انقدر کامنت های منفی گذاشتم که آقای حامدی با صندلی های خالی همایش در روز اجراشون مواجه شوند. آن روز همیشه لبخند روی لبم بود که تونستم کاری کنم مردم پولشونو به یه کلاهبردار ندهند.

  وقتی همایش برگزار شد

  وقتی همایش رسالت زندگی برگزار شد ویدیوهای آن از استوری افراد مختلف مشاهده کردم. دیدم که افراد زیادی در آن سمینار شرکت کرده بودند. واقعا فکر نمیکردم که این همایش ها تاثیر گذار باشد. چند روز بعد فیلم همایش را از سایت بهارمن تهیه کردم. میدانستم که ضمانت بازگشت وجه دارد و برای اینکه با آقای حامدی دشمنی داشتم گفتم پولم را پس میگیرم.

  قسمتی از فیلمی که مشاهده کردم

  فیلم سمینار رسالت زندگی را مشاهده کردم. در تمام لحظه هایی که فیلم را مشاهده میکردم به دنبال این بودم که مشکلات آقای حامدی را پیدا کنم. حرفای خوبی میزدن اما من نمیخواستم این حرف ها را قبول کنم. در آخر سمینار آقای حامدی داستان خراب کردن معرفی سمینار را در همایش توضیح دادند. گفتند که یک نفر چنین حرف هایی زده و مثلا میخواسته جلوی برگزاری این همایش را بگیرد.

  آقای حامدی انقدر خوشحال بود که من واقعا با خودم گفتم چگونه میشود چنین طرز فکری داشت. او گفت:

  در ابتدا به شما میخندن و مسخره تان میکنند ، بعد شما را نادیده میگیرند ، بعد با شما میجنگند و در نهایت شما پیروز میشوید.

  دشمن آقای حامدی من بودم و میخواستم جنگ را ادامه دهم. وقتی دیدم آقای حامدی بیان کرده است که در همایشش پیروز شده است عصبانی شدم. البته واقعا پیروز شده بود و تمام شرکت کنندگان ایستاده او را تشویق میکردند. از شهر های مختلف مثل کیش و شیراز و تهران و مشهد و… هم در همایشش شرکت کرده بودند اما من نمیخواستم که قبول کنم.

  درخواست بازگشت وجه

  در اینستاگرام به پیج آقای حامدی پیام دادم که من فیلم همایش را دیدم اما برام اصلا مفید نبود و فقط وقتم را گرفته است. پولم را برگردانید. میخواستم یک آتو از آقای حامدی داشته باشم. فکر نمیکردم پولم را برگردانند و گفتم آبرویشان را در اینستاگرام میبرم.

  خوشبختانه یا متاسفانه بعد از 48 ساعت دیدم که مبلغی به اندازه فیلم همایش رسالت زندگی به حسابم واریز شده است. انگار او برده بود و من شکست خورده ای بیش نبودم. دست از تلاش برنداشتم منتظر یه فرصت بودم که او را تخریب کنم

  همایش حضوری حال خوب

  اسفندماه 1399 بود که آقای حامدی همایش حال خوب را برگزار کردند. با این که نزدیک عید نوروز بود اما در آن سمینار شرکت کردم. کلی جمله با خودم آماده کرده بودم که در حضور همه حضار به او بزنم. کلی تمرین کرده بودم. واقعا آماده بودم تا آبرویش را ببرم.

  صحبت های آقای حامدی

  در سمینار حال خوب تنها کسی که حالش خوب نبود من بودم. به حرف های آقای حامدی گوش میکردم و گریه میکردم. بزرگترین دشمن خودم خودم بودم. با خودم میگفتم با خودت چکار کردی؟ خیلی ناراحت بودم. متوجه شدم دلیل این همه بدخلقی ها و این همه افسردگی ها فقط خودمم. خانواده من مرا بار ها پیش مشاورها و روان پزشک ها برده بودند. اما وقتی دیدند که من همان رفتار ها و ناراحتی های قبلی را دارم چند سالی بود که هیچ کاری نمیکردند و از من ناامید شده بودند. داشتم شکستم را از اقای حامدی میپذیرفتم که آقای حامدی گفت زندگی یه بازیه و نباید بجنگیم

  متوجه شدم که نباید میجنگیدم ، باید بازی میکردم. شاید باورتان نشود ولی تا به حال بیشتر از 30 بار فیلم و صوت همایش حال خوب را گوش دادم.

  بعد از همایش حال خوب

  بعد از همایش حال خوب احساس میکردم که باید از آقای حامدی طلب بخشش کنم. قبل از همایش حال خوب بارها به او ضربه زده بودم. کلی حرف های دروغ پشتش گفته بودم و ذهن مردم را راجبش خراب کرده بودم. یک روز که متوجه شدم در دفتر شهر قم شان هستند سریعا به آنجا رفتم. انتظار داشتم سرم فریاد بزنند ، باهام صحبت نکنند ، مرا از دفتر بیرون بیاندازند و حتی زنگ بزنن به پلیس و…

  در عین ناباوری دیدم که او مرا درک کرده است و به من حق میدهد. تا به حال هیچ انسان بزرگی مثل او ندیدم. واقعا وقتی کنارش نشستم احساسات مثبت را دریافت میکردم. انگار میدانست که باید با من چگونه صحبت کند. خیلی خوشحالم که الان همه جا دارم او را معرفی میکنم. تمام دوره های آقای حامدی را هم دریافت کردم. تمام دوره هاشون عالی هست. همچین بعد از دوره نخبگانشون بهترین کتاب های حال خوب را مطالعه کردم در صورتی که اصلا کتاب نمیخواندم. از شما هم میخواهم چنین افرادی را به دیگران معرفی کنید. واقعا افرادی مثل آقای حامدی کم پیدا میشوند. با حمایت خودمان میتوانیم شاهد بیشتر شدن چنین افرادی در جامعه خودمان باشیم. من تمامی داستان های شما را مطالعه میکنم. اگر دوست داشتید شما هم داستان های خود را در سایت بهارمن با خیلی از افراد به اشتراک بذارید.

  داستان‌های شما

  ☝برای نوشتن داستان های خود در سایت بهارمن روی عکس بالا کلیک کنید☝

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *